Ohjelma Harboe Water Games 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:37.51 | |
2 | 167 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:45.75 | |
3 | 35 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:46.96 | |
4 | 298 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 2:47.15 | |
5 | 23 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 2:52.93 | |
6 | 296 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:59.39 | |
7 | 126 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 2:59.83 | |
8 | 244 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 3:00.44 | |
9 | 304 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 3:03.09 | |
10 | 260 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 50 m | 3:03.34 | |
11 | 93 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 3:04.82 | |
12 | 215 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 3:05.63 | |
13 | 209 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 3:07.47 | |
14 | 168 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:09.82 | |
15 | 38 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 3:10.13 | |
16 | 263 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 50 m | 3:12.48 | |
17 | 176 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 3:13.04 | |
18 | 359 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:14.45 | |
19 | 104 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 50 m | 3:14.70 | |
20 | 384 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 3:15.76 | |
21 | 34 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 3:17.72 | |
22 | 49 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 50 m | 3:18.53 | |
23 | 432 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 3:21.91 | |
24 | 171 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 3:23.09 | |
25 | 217 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 3:27.53 | |
26 | 400 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 3:28.32 | |
27 | 153 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 3:29.00 | |
28 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 3:30.46 | |
29 | 218 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 3:31.24 | |
30 | 196 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 3:32.66 | |
31 | 360 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 3:34.53 | |
32 | 302 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 3:41.42 | |
33 | 201 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 3:41.61 | |
34 | 65 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | ||
35 | 98 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | ||
36 | 101 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | ||
37 | 135 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | ||
38 | 338 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | ||
39 | 397 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 2, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:36.55 | |
2 | 300 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:38.66 | |
3 | 71 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:44.09 | |
4 | 257 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 2:44.86 | |
5 | 271 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:53.12 | |
6 | 221 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:53.95 | |
7 | 61 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 2:55.64 | |
8 | 79 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 50 m | 2:55.72 | |
9 | 44 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:56.54 | |
10 | 70 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:57.64 | |
11 | 231 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 3:06.93 | |
12 | 297 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 3:07.37 | |
13 | 81 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 3:09.16 | |
14 | 211 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 3:11.00 | |
15 | 73 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 3:16.40 | |
16 | 362 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 3:17.78 | |
17 | 357 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:18.94 | |
18 | 291 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 3:20.25 | |
19 | 200 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 3:26.85 | |
20 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 3:29.47 | |
21 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 3:32.36 | |
22 | 375 | Holm Willads | 2006 | KORSÖR | 0683AG | 25 m | 3:46.79 | |
23 | 36 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 3:49.16 | |
24 | 288 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 4:00.00 | |
25 | 63 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | ||
26 | 82 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | ||
27 | 205 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | ||
28 | 346 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | ||
29 | 383 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | ||
30 | 429 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 3, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 4:56.22 | |
2 | 367 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 4:56.93 | |
3 | 55 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 5:14.12 | |
4 | 412 | Christoffersen Victoria | 2002 | SLAGELSE | 0284AQ | 25 m | 5:15.92 | |
5 | 54 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 5:27.98 | |
6 | 258 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 5:36.35 | |
7 | 26 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 5:40.11 | |
8 | 420 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 6:13.95 | |
9 | 168 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 6:19.80 | |
10 | 218 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 7:30.59 | |
11 | 243 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | ||
12 | 296 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 4, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 25 m | 4:11.33 | |
2 | 19 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 4:56.14 | |
3 | 399 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 5:08.50 | |
4 | 253 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 5:19.33 | |
5 | 427 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 5:25.86 | |
6 | 42 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 5:29.07 | |
7 | 299 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 5:41.30 | |
8 | 148 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 5:45.68 | |
9 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 5:46.35 | |
10 | 39 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 5:51.95 | |
11 | 332 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 6:05.91 | |
12 | 373 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 6:07.52 | |
13 | 202 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 6:13.13 | |
14 | 216 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 7:15.00 | |
15 | 81 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | ||
16 | 144 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | ||
17 | 151 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | ||
18 | 204 | Iversen William Zeeberg | 2006 | GLADSAXE | 0691AG | 25 m | ||
19 | 378 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSÖR | 0539AB | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 31.46 | |
2 | 17 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 34.26 | |
3 | 433 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 34.59 | |
4 | 256 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 35.37 | |
5 | 28 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 35.51 | |
6 | 20 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 35.63 | |
7 | 95 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 35.92 | |
8 | 281 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 35.93 | |
9 | 303 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 36.31 | |
10 | 304 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 36.47 | |
11 | 298 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 36.65 | |
12 | 305 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 36.65 | |
13 | 229 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 36.68 | |
14 | 129 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 36.99 | |
15 | 35 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 37.68 | |
16 | 262 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 37.75 | |
17 | 392 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 38.07 | |
18 | 287 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 50 m | 38.32 | |
19 | 29 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 39.11 | |
20 | 263 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 39.17 | |
21 | 53 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 39.44 | |
22 | 439 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 39.62 | |
23 | 283 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 39.82 | |
24 | 214 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 39.89 | |
25 | 38 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 50 m | 39.98 | |
26 | 134 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 40.43 | |
27 | 6 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 40.55 | |
28 | 120 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 41.22 | |
29 | 374 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 41.55 | |
30 | 59 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 41.93 | |
31 | 100 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 42.11 | |
32 | 384 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 42.13 | |
33 | 47 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 42.18 | |
34 | 48 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 42.18 | |
35 | 142 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 42.39 | |
36 | 94 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 42.43 | |
37 | 96 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 42.62 | |
38 | 353 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 43.13 | |
39 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 43.16 | |
40 | 432 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 43.23 | |
41 | 272 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 43.61 | |
42 | 25 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 43.62 | |
43 | 34 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 44.05 | |
44 | 244 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 44.31 | |
45 | 397 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 44.52 | |
46 | 98 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 44.61 | |
47 | 45 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 44.70 | |
48 | 65 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 50 m | 44.96 | |
49 | 401 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 44.99 | |
50 | 207 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 50 m | 45.28 | |
51 | 60 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 45.61 | |
52 | 421 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 45.91 | |
53 | 364 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 48.62 | |
54 | 118 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 49.93 | |
55 | 428 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 50.08 | |
56 | 385 | Møller Freja | 2006 | KORSÖR | 0642AF | 25 m | 50.31 | |
57 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 51.17 | |
58 | 436 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 52.82 | |
59 | 290 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 53.60 | |
60 | 423 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 54.20 | |
61 | 270 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 54.23 | |
62 | 409 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 55.54 | |
63 | 102 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 56.49 | |
64 | 43 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | 57.17 | |
65 | 62 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 57.75 | |
66 | 208 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 57.79 | |
67 | 269 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 58.05 | |
68 | 282 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 59.74 | |
69 | 212 | Overgaard Nathalie | 2007 | GLADSAXE | 0714AL | 25 m | 1:00.51 | |
70 | 284 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:04.95 | |
71 | 111 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:06.70 | |
72 | 56 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | ||
73 | 103 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | ||
74 | 107 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | ||
75 | 112 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
76 | 114 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | ||
77 | 116 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | ||
78 | 121 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | ||
79 | 122 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
80 | 131 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
81 | 136 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
82 | 141 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | ||
83 | 143 | Walløe Mathilde | 2007 | KVIK | 0788AM | 25 m | ||
84 | 237 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | ||
85 | 331 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | ||
86 | 349 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | ||
87 | 382 | Lademann Carmen Marie | 2005 | KORSÖR | 0588AT | 25 m | ||
88 | 413 | Danielsen Naja Møller | 2006 | SLAGELSE | 0616AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 27.87 | |
2 | 417 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 29.23 | |
3 | 232 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 30.65 | |
4 | 245 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 31.25 | |
5 | 213 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 31.56 | |
6 | 72 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 31.77 | |
7 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 31.93 | |
8 | 19 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 33.30 | |
9 | 395 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 50 m | 33.40 | |
10 | 251 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 33.69 | |
11 | 425 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 33.77 | |
12 | 380 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 34.11 | |
13 | 195 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 34.28 | |
14 | 33 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 34.39 | |
15 | 254 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 34.83 | |
16 | 219 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 35.08 | |
17 | 42 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 35.15 | |
18 | 52 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 35.46 | |
19 | 162 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 35.72 | |
20 | 273 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 35.81 | |
21 | 163 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 35.91 | |
22 | 259 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 36.05 | |
23 | 402 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 36.50 | |
24 | 339 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 36.52 | |
25 | 233 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 36.55 | |
26 | 78 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 36.61 | |
27 | 11 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 36.72 | |
28 | 235 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 37.37 | |
29 | 441 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 37.96 | |
30 | 210 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 38.30 | |
31 | 27 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 38.72 | |
32 | 376 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 38.75 | |
33 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 39.21 | |
34 | 393 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 39.32 | |
35 | 398 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 39.35 | |
36 | 246 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 39.48 | |
37 | 334 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 39.52 | |
38 | 437 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 39.64 | |
39 | 328 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 39.67 | |
40 | 76 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 39.85 | |
41 | 297 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 39.96 | |
42 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 40.43 | |
43 | 271 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 40.50 | |
44 | 357 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 40.78 | |
45 | 220 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 40.79 | |
46 | 347 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 50 m | 40.80 | |
47 | 200 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 40.86 | |
48 | 161 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 40.91 | |
49 | 277 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 41.63 | |
50 | 147 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 42.39 | |
51 | 46 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 43.14 | |
52 | 84 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 43.60 | |
53 | 203 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 44.02 | |
54 | 275 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 45.00 | |
55 | 372 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 45.01 | |
56 | 222 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 45.21 | |
57 | 301 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 45.57 | |
58 | 388 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | 45.82 | |
59 | 379 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSÖR | 0441AG | 25 m | 46.90 | |
60 | 295 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 47.10 | |
61 | 64 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 47.15 | |
62 | 414 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | 48.13 | |
63 | 216 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 48.33 | |
64 | 119 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 50.05 | |
65 | 197 | Christensen Tobias Reimer | 2006 | GLADSAXE | 0689AG | 25 m | 51.21 | |
66 | 204 | Iversen William Zeeberg | 2006 | GLADSAXE | 0691AG | 50 m | 51.40 | |
67 | 88 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 51.56 | |
68 | 138 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 51.79 | |
69 | 343 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 54.31 | |
70 | 430 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 55.92 | |
71 | 149 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 56.55 | |
72 | 333 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 59.37 | |
73 | 288 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 1:09.00 | |
74 | 108 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | ||
75 | 240 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | ||
76 | 248 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | ||
77 | 438 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0695AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:23.44 | |
2 | 258 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:28.44 | |
3 | 281 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:28.83 | |
4 | 130 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:30.38 | |
5 | 139 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:32.12 | |
6 | 371 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSÖR | 0256AV | 25 m | 1:32.71 | |
7 | 198 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:32.87 | |
8 | 360 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:32.91 | |
9 | 264 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:33.67 | |
10 | 218 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:33.92 | |
11 | 238 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 1:34.08 | |
12 | 23 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:36.19 | |
13 | 230 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | 1:38.16 | |
14 | 176 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 1:38.37 | |
15 | 359 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:38.53 | |
16 | 173 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:39.61 | |
17 | 25 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:39.99 | |
18 | 60 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:40.02 | |
19 | 14 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:40.11 | |
20 | 201 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:40.65 | |
21 | 142 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:40.74 | |
22 | 105 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:40.78 | |
23 | 49 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:41.00 | |
24 | 261 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:41.08 | |
25 | 30 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0414BA | 25 m | 1:42.17 | |
26 | 10 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:42.40 | |
27 | 37 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:43.07 | |
28 | 133 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 1:43.66 | |
29 | 93 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:43.74 | |
30 | 196 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:43.75 | |
31 | 48 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 1:44.10 | |
32 | 432 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:44.67 | |
33 | 56 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:46.47 | |
34 | 282 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:47.46 | |
35 | 318 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 1:47.76 | |
36 | 217 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:48.01 | |
37 | 174 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:48.29 | |
38 | 272 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 1:48.61 | |
39 | 302 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:48.80 | |
40 | 8 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 1:50.11 | |
41 | 313 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:52.34 | |
42 | 62 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:52.80 | |
43 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:54.25 | |
44 | 65 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:54.64 | |
45 | 110 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 1:57.14 | |
46 | 101 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:58.06 | |
47 | 270 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 2:01.25 | |
48 | 115 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 2:02.56 | |
49 | 423 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 2:02.67 | |
50 | 43 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 50 m | 2:02.77 | |
51 | 409 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 2:04.27 | |
52 | 331 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 2:04.43 | |
53 | 7 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 50 m | 2:04.55 | ||
54 | 324 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:04.71 | |
55 | 321 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 2:05.37 | |
56 | 159 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 2:06.44 | |
57 | 350 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 2:06.52 | |
58 | 436 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 2:07.19 | |
59 | 410 | Bech Emilie | 2006 | SLAGELSE | 0658AQ | 25 m | 2:09.57 | |
60 | 234 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | 2:09.68 | |
61 | 121 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 2:10.22 | |
62 | 155 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:12.22 | |
63 | 385 | Møller Freja | 2006 | KORSÖR | 0642AF | 25 m | 2:17.61 | |
64 | 276 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 2:17.72 | |
65 | 128 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 2:19.30 | |
66 | 269 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 2:19.54 | |
67 | 143 | Walløe Mathilde | 2007 | KVIK | 0788AM | 25 m | 2:20.22 | |
68 | 280 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 2:30.00 | |
69 | 285 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 2:30.00 | |
70 | 349 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 2:33.27 | |
71 | 68 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | ||
72 | 111 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | ||
73 | 122 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
74 | 154 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | ||
75 | 156 | Hansen Veronica | 2007 | NÆSTVED | 0774AN | 25 m | ||
76 | 278 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
77 | 311 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | ||
78 | 312 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | ||
79 | 320 | Pedersen Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0506AT | 25 m | ||
80 | 352 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | ||
81 | 363 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | ||
82 | 411 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
83 | 413 | Danielsen Naja Møller | 2006 | SLAGELSE | 0616AO | 25 m | ||
84 | 418 | Jørgensen Emma | 2006 | SLAGELSE | 0644AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 307 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 1:02.93 | |
2 | 232 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:17.75 | |
3 | 162 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 1:21.98 | |
4 | 202 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:27.81 | |
5 | 71 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:27.88 | |
6 | 417 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 1:28.84 | |
7 | 39 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:31.91 | |
8 | 399 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:32.18 | |
9 | 393 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:33.17 | |
10 | 255 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:33.36 | |
11 | 257 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 1:33.45 | |
12 | 195 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:33.76 | |
13 | 27 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:34.68 | |
14 | 77 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 1:37.09 | |
15 | 299 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:38.30 | |
16 | 348 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:38.50 | |
17 | 383 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 1:39.13 | |
18 | 377 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 50 m | 1:42.61 | |
19 | 82 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:43.26 | |
20 | 81 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:43.81 | |
21 | 87 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:44.41 | |
22 | 378 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSÖR | 0539AB | 25 m | 1:45.18 | |
23 | 376 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 1:50.35 | |
24 | 437 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:50.95 | |
25 | 291 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 1:51.00 | |
26 | 216 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:52.59 | |
27 | 16 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:55.11 | |
28 | 332 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:55.13 | |
29 | 206 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:55.93 | |
30 | 247 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:58.20 | |
31 | 288 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 1:58.80 | |
32 | 21 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:59.11 | |
33 | 315 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:59.65 | |
34 | 337 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:59.88 | |
35 | 40 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 2:01.25 | |
36 | 144 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:02.62 | |
37 | 323 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 2:03.31 | |
38 | 346 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 2:03.31 | |
39 | 319 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 2:10.65 | |
40 | 322 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 2:12.18 | |
41 | 314 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 2:12.48 | |
42 | 124 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 2:12.75 | |
43 | 113 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 2:16.01 | |
44 | 310 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 2:24.42 | |
45 | 132 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 2:34.03 | |
46 | 109 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 2:34.45 | |
47 | 106 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | ||
48 | 117 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | ||
49 | 123 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | ||
50 | 125 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | ||
51 | 127 | Kristensen Viktor R H | 2006 | KVIK | 0639AJ | 25 m | ||
52 | 274 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
53 | 317 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | ||
54 | 325 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | ||
55 | 326 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | ||
56 | 335 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | ||
57 | 355 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
58 | 375 | Holm Willads | 2006 | KORSÖR | 0683AG | 25 m | ||
59 | 403 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 9, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Overgaard Nathalie | 2007 | GLADSAXE | 0714AL | 25 m | 4:59.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 2:08.03 | |
2 | 252 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 2:50.86 | |
3 | 221 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:56.84 | |
4 | 251 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 3:20.92 | |
5 | 44 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 3:25.86 | |
6 | 231 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 3:30.87 | |
7 | 328 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 3:34.08 | |
8 | 148 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 3:43.26 | |
9 | 222 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 3:56.11 | |
10 | 362 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 4:09.50 | |
11 | 224 | Øland Isak Ravn | 2006 | GLADSAXE | 0699AJ | 25 m | 4:32.00 | |
12 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
13 | 339 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:00.23 | |
2 | 412 | Christoffersen Victoria | 2002 | SLAGELSE | 0284AQ | 25 m | 1:04.40 | |
3 | 20 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:05.06 | |
4 | 256 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:05.65 | |
5 | 367 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:06.14 | |
6 | 55 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:07.40 | |
7 | 287 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:08.24 | |
8 | 366 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 1:08.43 | |
9 | 29 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:08.57 | |
10 | 229 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 1:08.66 | |
11 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:08.77 | |
12 | 433 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:09.04 | |
13 | 392 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 1:10.39 | |
14 | 129 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 50 m | 1:10.77 | |
15 | 53 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:10.93 | |
16 | 17 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:11.15 | |
17 | 303 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 1:11.22 | |
18 | 6 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:11.50 | |
19 | 28 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 1:12.24 | |
20 | 167 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 1:12.38 | |
21 | 238 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 1:12.61 | |
22 | 166 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:13.15 | |
23 | 35 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:13.55 | |
24 | 260 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:13.58 | |
25 | 262 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 1:13.59 | |
26 | 305 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:13.68 | |
27 | 93 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:13.81 | |
28 | 215 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:14.31 | |
29 | 139 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 1:14.48 | |
30 | 201 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:15.22 | |
31 | 10 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:15.58 | |
32 | 60 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:15.85 | |
33 | 264 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:16.22 | |
34 | 26 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 1:17.09 | |
35 | 126 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:17.44 | |
36 | 261 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:17.75 | |
37 | 198 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 1:17.87 | |
38 | 94 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:17.95 | |
39 | 14 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:18.11 | |
40 | 38 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 1:18.75 | |
41 | 62 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:18.78 | |
42 | 400 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:18.97 | |
43 | 283 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:19.05 | |
44 | 135 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 50 m | 1:19.12 | |
45 | 236 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 1:19.25 | |
46 | 230 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | 1:19.48 | |
47 | 25 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:19.51 | |
48 | 173 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:20.02 | |
49 | 59 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:20.59 | |
50 | 133 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 1:20.78 | |
51 | 48 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 1:20.79 | |
52 | 120 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 1:21.53 | |
53 | 104 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 50 m | 1:21.69 | |
54 | 171 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:22.29 | |
55 | 47 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:22.58 | |
56 | 401 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:22.89 | |
57 | 397 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:23.38 | |
58 | 100 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:23.58 | |
59 | 209 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:23.98 | |
60 | 313 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:24.13 | |
61 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | 1:24.67 | |
62 | 98 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:24.89 | |
63 | 385 | Møller Freja | 2006 | KORSÖR | 0642AF | 25 m | 1:24.93 | |
64 | 7 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 50 m | 1:25.47 | ||
65 | 56 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:26.24 | |
66 | 318 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 1:26.35 | |
67 | 196 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:26.53 | |
68 | 8 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 1:28.01 | |
69 | 199 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:28.95 | |
70 | 37 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:29.33 | |
71 | 174 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 1:29.69 | |
72 | 396 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:29.74 | |
73 | 30 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0414BA | 25 m | 1:30.83 | |
74 | 9 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 1:31.96 | |
75 | 153 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:32.48 | |
76 | 115 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:32.63 | |
77 | 237 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 1:33.10 | |
78 | 324 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:33.32 | |
79 | 320 | Pedersen Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0506AT | 25 m | 1:33.40 | |
80 | 321 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:33.79 | |
81 | 421 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 1:35.82 | |
82 | 223 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 1:35.84 | |
83 | 68 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:36.33 | |
84 | 110 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 1:36.51 | |
85 | 207 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:37.66 | |
86 | 118 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 1:37.68 | |
87 | 270 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:38.20 | |
88 | 338 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:39.95 | |
89 | 350 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:41.53 | |
90 | 128 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:41.61 | |
91 | 159 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:41.83 | |
92 | 102 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:43.29 | |
93 | 364 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:45.81 | |
94 | 103 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:49.07 | |
95 | 276 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 1:50.47 | |
96 | 382 | Lademann Carmen Marie | 2005 | KORSÖR | 0588AT | 25 m | 1:51.89 | |
97 | 349 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 1:52.34 | |
98 | 363 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:52.46 | |
99 | 208 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:52.48 | |
100 | 43 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | 1:52.65 | |
101 | 269 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:53.33 | |
102 | 428 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:54.07 | |
103 | 311 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:57.89 | |
104 | 434 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:58.46 | |
105 | 285 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:59.83 | |
106 | 66 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 2:00.03 | |
107 | 312 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 2:00.54 | |
108 | 50 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | ||
109 | 107 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | ||
110 | 112 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
111 | 114 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | ||
112 | 116 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | ||
113 | 121 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | ||
114 | 122 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
115 | 131 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
116 | 136 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
117 | 141 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | ||
118 | 154 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | ||
119 | 156 | Hansen Veronica | 2007 | NÆSTVED | 0774AN | 25 m | ||
120 | 234 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | ||
121 | 278 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
122 | 330 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
123 | 336 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
124 | 352 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | ||
125 | 410 | Bech Emilie | 2006 | SLAGELSE | 0658AQ | 25 m | ||
126 | 411 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
127 | 415 | Grøntved Emma | 2009 | SLAGELSE | 0982AC | 25 m | ||
128 | 418 | Jørgensen Emma | 2006 | SLAGELSE | 0644AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 307 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 51.88 | |
2 | 308 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 25 m | 53.14 | |
3 | 232 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:00.20 | |
4 | 52 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:02.32 | |
5 | 417 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 1:02.76 | |
6 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:04.01 | |
7 | 395 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:04.62 | |
8 | 219 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:05.31 | |
9 | 233 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 1:05.37 | |
10 | 163 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:05.54 | |
11 | 259 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:06.07 | |
12 | 19 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:06.61 | |
13 | 33 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:07.25 | |
14 | 300 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:07.39 | |
15 | 72 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:07.74 | |
16 | 42 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:08.04 | |
17 | 73 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 1:08.13 | |
18 | 70 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:08.49 | |
19 | 402 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:08.77 | |
20 | 253 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:08.87 | |
21 | 83 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:08.90 | |
22 | 213 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:09.53 | |
23 | 255 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:09.63 | |
24 | 11 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 1:09.83 | |
25 | 425 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:10.05 | |
26 | 235 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:10.09 | |
27 | 380 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | 1:10.31 | |
28 | 372 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 1:10.51 | |
29 | 257 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:10.58 | |
30 | 427 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:10.69 | |
31 | 277 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:10.96 | |
32 | 77 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 1:11.04 | |
33 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 1:11.77 | |
34 | 273 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:12.26 | |
35 | 301 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:12.72 | |
36 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 1:12.75 | |
37 | 79 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 50 m | 1:13.00 | |
38 | 373 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 1:13.81 | |
39 | 27 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 1:13.86 | |
40 | 78 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 1:14.65 | |
41 | 202 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:14.73 | |
42 | 61 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:14.91 | |
43 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:14.99 | |
44 | 295 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 1:15.32 | |
45 | 161 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:15.39 | |
46 | 254 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:15.50 | |
47 | 210 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:15.96 | |
48 | 377 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | 1:16.02 | |
49 | 151 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:16.10 | |
50 | 246 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 1:16.19 | |
51 | 398 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 1:16.49 | |
52 | 271 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:17.66 | |
53 | 205 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:18.57 | |
54 | 144 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:18.83 | |
55 | 441 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 1:19.27 | |
56 | 12 | Kirk Marcus Ahlmann | 2003 | DRAGSHOLM | 0355AR | 25 m | 1:20.11 | |
57 | 348 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:20.20 | |
58 | 87 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:21.75 | |
59 | 84 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:21.92 | |
60 | 347 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:22.03 | |
61 | 242 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 1:22.18 | |
62 | 388 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | 1:22.51 | |
63 | 379 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSÖR | 0441AG | 25 m | 1:23.24 | |
64 | 211 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:23.79 | |
65 | 220 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:23.97 | |
66 | 429 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:24.32 | |
67 | 46 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:25.14 | |
68 | 322 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:25.32 | |
69 | 437 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:26.02 | |
70 | 200 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:26.06 | |
71 | 315 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:26.15 | |
72 | 203 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:26.34 | |
73 | 147 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 1:26.60 | |
74 | 64 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 50 m | 1:26.67 | |
75 | 22 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:26.89 | |
76 | 248 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 1:27.02 | |
77 | 63 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:27.63 | |
78 | 204 | Iversen William Zeeberg | 2006 | GLADSAXE | 0691AG | 25 m | 1:28.87 | |
79 | 247 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:29.41 | |
80 | 16 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:31.11 | |
81 | 310 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:32.46 | |
82 | 197 | Christensen Tobias Reimer | 2006 | GLADSAXE | 0689AG | 25 m | 1:32.87 | |
83 | 86 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:33.48 | |
84 | 138 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:33.61 | |
85 | 326 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:33.92 | |
86 | 291 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 1:34.29 | |
87 | 378 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSÖR | 0539AB | 25 m | 1:34.61 | |
88 | 21 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 1:35.31 | |
89 | 314 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:35.85 | |
90 | 113 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:36.21 | |
91 | 323 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:36.65 | |
92 | 222 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:36.97 | |
93 | 337 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:37.11 | |
94 | 275 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 1:37.90 | |
95 | 124 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:37.91 | |
96 | 319 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 1:37.93 | |
97 | 82 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:40.24 | |
98 | 430 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 1:40.24 | |
99 | 206 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:41.17 | |
100 | 132 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 1:41.78 | |
101 | 109 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:41.82 | |
102 | 119 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:43.19 | |
103 | 438 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0695AH | 25 m | 1:46.15 | |
104 | 403 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:46.25 | |
105 | 224 | Øland Isak Ravn | 2006 | GLADSAXE | 0699AJ | 25 m | 1:47.53 | |
106 | 125 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:50.01 | |
107 | 40 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:53.69 | |
108 | 149 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 2:01.62 | |
109 | 325 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 2:23.74 | |
110 | 317 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 2:44.37 | |
111 | 106 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | ||
112 | 108 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | ||
113 | 117 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | ||
114 | 123 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | ||
115 | 127 | Kristensen Viktor R H | 2006 | KVIK | 0639AJ | 25 m | ||
116 | 137 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | ||
117 | 140 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | ||
118 | 274 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
119 | 341 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
120 | 343 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | ||
121 | 355 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
122 | 414 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | ||
123 | 424 | Lauridsen Jesper | 2007 | SLAGELSE | 0787AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 34.54 | |
2 | 366 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 35.92 | |
3 | 244 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 36.31 | |
4 | 6 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 36.55 | |
5 | 17 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 36.67 | |
6 | 367 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 36.72 | |
7 | 433 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 36.97 | |
8 | 298 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 37.04 | |
9 | 23 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 37.63 | |
10 | 129 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 37.96 | |
11 | 439 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 38.09 | |
12 | 95 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 38.39 | |
13 | 283 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 38.89 | |
14 | 260 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 39.38 | |
15 | 126 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 39.41 | |
16 | 264 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 39.41 | |
17 | 135 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 39.42 | |
18 | 29 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 39.86 | |
19 | 263 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 40.37 | |
20 | 26 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 40.48 | |
21 | 397 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 40.70 | |
22 | 209 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 40.81 | |
23 | 49 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 40.83 | |
24 | 101 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 40.95 | |
25 | 20 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 50 m | 41.12 | |
26 | 53 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 41.35 | |
27 | 104 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 41.43 | |
28 | 120 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 41.65 | |
29 | 130 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 41.76 | |
30 | 10 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 50 m | 42.12 | |
31 | 236 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 42.15 | |
32 | 96 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 42.26 | |
33 | 171 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 42.39 | |
34 | 302 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 42.44 | |
35 | 282 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 42.92 | |
36 | 34 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 43.19 | |
37 | 214 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 43.30 | |
38 | 218 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 43.46 | |
39 | 45 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 43.55 | |
40 | 290 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 43.76 | |
41 | 153 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 43.78 | |
42 | 133 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 44.02 | |
43 | 118 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 44.23 | |
44 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 45.01 | |
45 | 217 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 45.01 | |
46 | 25 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 45.56 | |
47 | 115 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 46.24 | |
48 | 420 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 46.36 | |
49 | 110 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 46.93 | |
50 | 400 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 47.15 | |
51 | 321 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 47.25 | |
52 | 68 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 47.65 | |
53 | 313 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 47.68 | |
54 | 320 | Pedersen Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0506AT | 25 m | 47.87 | |
55 | 9 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 50 m | 48.29 | |
56 | 318 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 48.42 | |
57 | 401 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 48.59 | |
58 | 207 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 48.69 | |
59 | 382 | Lademann Carmen Marie | 2005 | KORSÖR | 0588AT | 25 m | 48.78 | |
60 | 396 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 48.92 | |
61 | 324 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 49.08 | |
62 | 223 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 49.18 | |
63 | 428 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 49.45 | |
64 | 128 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 49.85 | |
65 | 50 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 50.13 | |
66 | 423 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 50.34 | |
67 | 421 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 50.93 | |
68 | 409 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 51.18 | |
69 | 436 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 51.87 | |
70 | 276 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 51.95 | |
71 | 284 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 52.04 | |
72 | 155 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 52.30 | |
73 | 102 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 53.96 | |
74 | 66 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 54.44 | |
75 | 7 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 55.11 | ||
76 | 8 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 55.12 | |
77 | 107 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 56.02 | |
78 | 112 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 56.07 | |
79 | 116 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 57.33 | |
80 | 280 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 57.69 | |
81 | 212 | Overgaard Nathalie | 2007 | GLADSAXE | 0714AL | 25 m | 57.93 | |
82 | 363 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 58.82 | |
83 | 111 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 59.08 | |
84 | 410 | Bech Emilie | 2006 | SLAGELSE | 0658AQ | 25 m | 59.47 | |
85 | 365 | Toft Alberte | 2008 | RINGSTED | 0824AC | 25 m | 59.52 | |
86 | 141 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:01.54 | |
87 | 434 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:01.83 | |
88 | 103 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:03.34 | |
89 | 131 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:04.01 | |
90 | 143 | Walløe Mathilde | 2007 | KVIK | 0788AM | 25 m | 1:08.35 | |
91 | 114 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:11.81 | |
92 | 312 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:14.63 | |
93 | 136 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
94 | 154 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | ||
95 | 156 | Hansen Veronica | 2007 | NÆSTVED | 0774AN | 25 m | ||
96 | 159 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | ||
97 | 168 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | ||
98 | 278 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
99 | 311 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | ||
100 | 330 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
101 | 336 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
102 | 358 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
103 | 411 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
104 | 413 | Danielsen Naja Møller | 2006 | SLAGELSE | 0616AO | 25 m | ||
105 | 415 | Grøntved Emma | 2009 | SLAGELSE | 0982AC | 25 m | ||
106 | 418 | Jørgensen Emma | 2006 | SLAGELSE | 0644AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 33.56 | |
2 | 251 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 33.66 | |
3 | 425 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 33.83 | |
4 | 72 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 34.00 | |
5 | 221 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 34.41 | |
6 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 34.80 | |
7 | 213 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 36.32 | |
8 | 39 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 37.28 | |
9 | 245 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 37.36 | |
10 | 299 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 37.69 | |
11 | 210 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 38.54 | |
12 | 11 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 38.59 | |
13 | 76 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 38.59 | |
14 | 151 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 38.68 | |
15 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 38.83 | |
16 | 255 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 39.39 | |
17 | 254 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 39.60 | |
18 | 205 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 40.51 | |
19 | 441 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 42.55 | |
20 | 203 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 42.56 | |
21 | 144 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 42.85 | |
22 | 402 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 42.99 | |
23 | 211 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 43.45 | |
24 | 83 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 43.49 | |
25 | 315 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 44.28 | |
26 | 84 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 44.32 | |
27 | 64 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 44.59 | |
28 | 322 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 44.67 | |
29 | 63 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 44.86 | |
30 | 12 | Kirk Marcus Ahlmann | 2003 | DRAGSHOLM | 0355AR | 25 m | 45.11 | |
31 | 147 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 45.35 | |
32 | 87 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 45.55 | |
33 | 383 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 45.58 | |
34 | 242 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 45.96 | |
35 | 16 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 46.00 | |
36 | 36 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 46.24 | |
37 | 197 | Christensen Tobias Reimer | 2006 | GLADSAXE | 0689AG | 25 m | 46.57 | |
38 | 86 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 46.60 | |
39 | 355 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 25 m | 47.21 | ||
40 | 388 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | 47.37 | |
41 | 414 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | 47.62 | |
42 | 124 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 47.74 | |
43 | 22 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 48.34 | |
44 | 240 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 48.35 | |
45 | 119 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 48.48 | |
46 | 326 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 48.89 | |
47 | 106 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 49.18 | |
48 | 310 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 49.41 | |
49 | 113 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 50.06 | |
50 | 346 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 50.19 | |
51 | 314 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 50.29 | |
52 | 21 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 50.85 | |
53 | 319 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 50.89 | |
54 | 132 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 51.48 | |
55 | 323 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 51.72 | |
56 | 138 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 51.79 | |
57 | 123 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 52.32 | |
58 | 108 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 52.78 | |
59 | 337 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 53.09 | |
60 | 430 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 53.24 | |
61 | 343 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 53.95 | |
62 | 438 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0695AH | 25 m | 54.05 | |
63 | 40 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 54.89 | |
64 | 117 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 56.30 | |
65 | 149 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 57.37 | |
66 | 424 | Lauridsen Jesper | 2007 | SLAGELSE | 0787AF | 25 m | 57.39 | |
67 | 109 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 58.24 | |
68 | 137 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 58.32 | |
69 | 125 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 59.32 | |
70 | 398 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 59.47 | |
71 | 325 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 1:02.80 | |
72 | 127 | Kristensen Viktor R H | 2006 | KVIK | 0639AJ | 25 m | 1:03.00 | |
73 | 140 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:04.03 | |
74 | 335 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:04.09 | |
75 | 317 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 1:05.18 | |
76 | 274 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
77 | 341 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
78 | 403 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:45.29 | |
2 | 167 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:52.33 | |
3 | 281 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 2:55.67 | |
4 | 130 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 2:57.29 | |
5 | 258 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 2:58.34 | |
6 | 262 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 2:58.44 | |
7 | 305 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 3:01.12 | |
8 | 139 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:01.83 | |
9 | 198 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 3:02.58 | |
10 | 296 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 3:02.98 | |
11 | 298 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 3:03.40 | |
12 | 287 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 3:03.50 | |
13 | 371 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSÖR | 0256AV | 25 m | 3:04.00 | |
14 | 28 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 3:05.29 | |
15 | 374 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 3:05.88 | |
16 | 303 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 3:06.08 | |
17 | 93 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 3:06.94 | |
18 | 261 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 3:07.49 | |
19 | 176 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 3:08.48 | |
20 | 359 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:08.86 | |
21 | 272 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:10.22 | |
22 | 215 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 3:10.63 | |
23 | 304 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 3:11.44 | |
24 | 134 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 3:11.59 | |
25 | 95 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 3:11.92 | |
26 | 173 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 3:12.51 | |
27 | 142 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:13.99 | |
28 | 384 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSÖR | 0628AG | 25 m | 3:16.06 | |
29 | 243 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 3:18.29 | |
30 | 59 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 3:20.16 | |
31 | 47 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:21.21 | |
32 | 214 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 3:21.39 | |
33 | 96 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 3:24.11 | |
34 | 94 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 3:26.56 | |
35 | 353 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:30.65 | |
36 | 100 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 3:33.01 | |
37 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:38.38 | |
38 | 223 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 3:40.73 | |
39 | 174 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 3:41.70 | |
40 | 199 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 3:44.76 | |
41 | 338 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 3:52.35 | |
42 | 45 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 3:54.28 | |
43 | 364 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 4:03.53 | |
44 | 208 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 4:05.45 | |
45 | 155 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 4:13.07 | |
46 | 285 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 4:50.00 | |
47 | 331 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | ||
48 | 350 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:39.50 | |
2 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:41.23 | |
3 | 395 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:44.55 | |
4 | 162 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 2:45.14 | |
5 | 71 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:51.07 | |
6 | 70 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:51.72 | |
7 | 427 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:51.85 | |
8 | 253 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:53.41 | |
9 | 163 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:55.12 | |
10 | 42 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:55.64 | |
11 | 339 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 2:58.39 | |
12 | 79 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 50 m | 3:00.86 | |
13 | 73 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 3:01.12 | |
14 | 277 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 3:01.63 | |
15 | 301 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 3:02.96 | |
16 | 161 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 3:04.05 | |
17 | 148 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 3:04.82 | |
18 | 297 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 3:05.50 | |
19 | 61 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 3:05.66 | |
20 | 78 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 3:06.58 | |
21 | 377 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | 3:06.76 | |
22 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 3:07.61 | |
23 | 33 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 3:08.91 | |
24 | 231 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 3:09.36 | |
25 | 348 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 3:10.23 | |
26 | 328 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 3:10.37 | |
27 | 44 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 3:10.63 | |
28 | 372 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 3:11.53 | |
29 | 77 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 3:11.68 | |
30 | 76 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 3:14.12 | |
31 | 347 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 3:15.81 | |
32 | 393 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 3:16.91 | |
33 | 376 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 3:17.79 | |
34 | 81 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 3:18.31 | |
35 | 332 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 3:22.01 | |
36 | 220 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 3:27.74 | |
37 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 3:30.26 | |
38 | 295 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 3:30.56 | |
39 | 429 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 3:36.38 | |
40 | 379 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSÖR | 0441AG | 25 m | 3:36.52 | |
41 | 82 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:37.88 | |
42 | 222 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 3:39.97 | |
43 | 206 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 3:46.00 | |
44 | 88 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:58.58 | |
45 | 224 | Øland Isak Ravn | 2006 | GLADSAXE | 0699AJ | 25 m | 4:10.28 | |
46 | 84 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | ||
47 | 373 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | ||
48 | 375 | Holm Willads | 2006 | KORSÖR | 0683AG | 25 m | ||
49 | 380 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSÖR | 0549AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 17, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 22:15.00 | |
2 | 420 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 28:10.61 | |
3 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | ||
4 | 239 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 18, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 22:31.00 | |
2 | 357 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | ||
3 | 362 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | ||
4 | 399 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 19, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 361 | Cilles Stjerner | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 164 | Næstved Super Sild | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 2:28.00 | ||
3 | 250 | Herlev Piger 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:29.42 | ||
4 | 225 | Haslev Sommersild 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 2 | Dragsholm Piger 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:30.11 | ||
6 | 92 | Kvik Piger 3 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 192 | Gsc Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:40.50 | ||
8 | 32 | Triton Årgang | 0 | TRITON B | 25 m | 2:45.00 | ||
9 | 226 | Haslev Sommersild 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:45.00 | ||
10 | 266 | Hg Piger 1 | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:45.00 | ||
11 | 4 | Dragsholm Piger 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:50.11 | ||
12 | 293 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:52.67 | ||
13 | 170 | Næstved Søde Delfiner | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 2:53.00 | ||
14 | 31 | Triton Talent | 0 | TRITON B | 25 m | 2:55.00 | ||
15 | 97 | Kvik Piger 4 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:55.00 | ||
16 | 267 | Hg Piger 2 | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:00.00 | ||
17 | 5 | Dragsholm Piger 3 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 3:00.11 | ||
18 | 193 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 3:01.22 | ||
19 | 152 | Næstved Powerpuff Piger | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 3:20.00 | ||
20 | 268 | Hg Piger 3 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:30.00 | ||
21 | 194 | Gsc Piger 3 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 3:35.26 | ||
22 | 90 | Kvik Piger 1 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
23 | 91 | Kvik Piger 2 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
24 | 294 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | |||
25 | 356 | Ringsted Piger 2 | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
26 | 406 | Stv Piger 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
27 | 407 | Stv Piger 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
28 | 408 | Stv Piger 3 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 20, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Gsc Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:13.40 | ||
2 | 249 | Herlev Drenge 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:15.42 | ||
3 | 227 | Haslev Strandløver 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:18.00 | ||
4 | 342 | Cilles Konger | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 1 | Dragsholm Drenge 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:20.11 | ||
6 | 292 | Køge Drenge | 2003 | KØGE | 25 m | 2:24.12 | ||
7 | 69 | Kvik Drenge 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 160 | Næstved Submarines | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 265 | Hg Drenge 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 32 | Triton Årgang | 0 | TRITON B | 25 m | 2:35.00 | ||
11 | 75 | Kvik Drenge 2 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:38.00 | ||
12 | 31 | Triton Talent | 0 | TRITON B | 25 m | 2:40.00 | ||
13 | 228 | Haslev Strandløver 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:40.00 | ||
14 | 3 | Dragsholm Drenge 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:40.11 | ||
15 | 145 | Næstved Ninja Turtles | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 3:02.00 | ||
16 | 190 | Gsc Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 3:05.21 | ||
17 | 191 | Gsc Drenge 3 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 3:28.49 | ||
18 | 80 | Kvik Drenge 3 | 2005 | KVIK | 25 m | |||
19 | 85 | Kvik Drenge 4 | 2005 | KVIK | 25 m | |||
20 | 327 | Ringsted Drenge 2 | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
21 | 404 | Stv Drenge 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
22 | 405 | Stv Drenge 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:58.10 | |
2 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 3:06.69 | |
3 | 258 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:09.23 | |
4 | 281 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:09.51 | |
5 | 129 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 3:14.45 | |
6 | 139 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 3:16.45 | |
7 | 126 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 3:16.69 | |
8 | 360 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 3:17.25 | |
9 | 264 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 3:17.58 | |
10 | 215 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 3:21.00 | |
11 | 181 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | 3:21.26 | |
12 | 238 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 3:23.36 | |
13 | 23 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 3:23.91 | |
14 | 218 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 3:27.57 | |
15 | 60 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 3:32.05 | |
16 | 176 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 3:32.80 | |
17 | 243 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 3:32.83 | |
18 | 105 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 3:33.16 | |
19 | 359 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:34.39 | |
20 | 261 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 3:35.60 | |
21 | 47 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:37.58 | |
22 | 217 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 3:42.24 | |
23 | 282 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 3:42.61 | |
24 | 62 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:46.29 | |
25 | 41 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 3:46.64 | |
26 | 432 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 3:46.94 | |
27 | 174 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 3:54.75 | |
28 | 158 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 4:00.92 | |
29 | 157 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 4:02.42 | |
30 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 4:02.46 | |
31 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 4:05.55 | |
32 | 431 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | 4:08.13 | |
33 | 344 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 4:08.29 | |
34 | 212 | Overgaard Nathalie | 2007 | GLADSAXE | 0714AL | 25 m | 4:08.37 | |
35 | 237 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 4:13.20 | |
36 | 436 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 4:16.48 | |
37 | 43 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 50 m | 4:18.62 | |
38 | 331 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 4:23.35 | |
39 | 155 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 4:28.07 | |
40 | 269 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 4:40.00 | |
41 | 183 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | ||
42 | 284 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | ||
43 | 285 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | ||
44 | 413 | Danielsen Naja Møller | 2006 | SLAGELSE | 0616AO | 25 m | ||
45 | 418 | Jørgensen Emma | 2006 | SLAGELSE | 0644AQ | 25 m | ||
46 | 421 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | ||
47 | 423 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 307 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 2:12.99 | |
2 | 71 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 3:04.49 | |
3 | 389 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 3:05.18 | |
4 | 393 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 3:07.52 | |
5 | 251 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 3:10.20 | |
6 | 255 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 3:10.85 | |
7 | 213 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 3:10.93 | |
8 | 195 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 3:16.68 | |
9 | 39 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 3:16.77 | |
10 | 27 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 3:17.08 | |
11 | 202 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 3:21.57 | |
12 | 77 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 3:25.41 | |
13 | 348 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 3:34.81 | |
14 | 81 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 3:35.92 | |
15 | 82 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:40.45 | |
16 | 376 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 3:40.76 | |
17 | 386 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSÖR | 0439AL | 25 m | 4:04.31 | |
18 | 435 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 0611AL | 25 m | 4:04.68 | |
19 | 346 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 4:15.24 | |
20 | 222 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 4:19.95 | |
21 | 224 | Øland Isak Ravn | 2006 | GLADSAXE | 0699AJ | 50 m | 4:33.91 | |
22 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
23 | 148 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | ||
24 | 299 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | ||
25 | 301 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | ||
26 | 333 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 23, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 201 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 6:57.49 | |
2 | 217 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 7:33.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 24, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 5:50.11 | |
2 | 328 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 6:51.45 | |
3 | 44 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 6:51.90 | |
4 | 334 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 7:03.77 | |
5 | 332 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 7:07.47 | |
6 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
7 | 231 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 2:15.02 | |
2 | 20 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:17.98 | |
3 | 367 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 2:20.30 | |
4 | 412 | Christoffersen Victoria | 2002 | SLAGELSE | 0284AQ | 50 m | 2:21.68 | |
5 | 239 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 2:24.62 | |
6 | 29 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:25.06 | |
7 | 366 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 2:25.32 | |
8 | 55 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 2:26.68 | |
9 | 256 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 2:27.54 | |
10 | 229 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 2:29.90 | |
11 | 392 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 2:31.39 | |
12 | 371 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSÖR | 0256AV | 25 m | 2:34.07 | |
13 | 53 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 2:34.14 | |
14 | 35 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:35.02 | |
15 | 303 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 2:35.24 | |
16 | 374 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 2:36.50 | |
17 | 262 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 2:37.24 | |
18 | 129 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 50 m | 2:37.51 | |
19 | 54 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:37.78 | |
20 | 298 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 2:39.44 | |
21 | 394 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 2:41.44 | |
22 | 305 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:42.30 | |
23 | 287 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 2:45.00 | |
24 | 397 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:46.29 | |
25 | 244 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 2:47.03 | |
26 | 400 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 2:47.37 | |
27 | 126 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 2:48.13 | |
28 | 263 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 2:48.61 | |
29 | 93 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:48.82 | |
30 | 296 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:48.90 | |
31 | 186 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 2:49.84 | |
32 | 134 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 2:50.04 | |
33 | 286 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 2:50.85 | |
34 | 182 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 2:51.16 | |
35 | 168 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 2:51.65 | |
36 | 188 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 2:52.83 | |
37 | 38 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 50 m | 2:53.44 | |
38 | 26 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 2:53.64 | |
39 | 142 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 2:54.42 | |
40 | 49 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 50 m | 2:56.79 | |
41 | 169 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 2:56.92 | |
42 | 171 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 3:02.46 | |
43 | 8 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 3:02.79 | |
44 | 396 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 3:02.82 | |
45 | 420 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 3:02.96 | |
46 | 381 | Kroman Laura | 2004 | KORSÖR | 0444AW | 25 m | 3:04.16 | |
47 | 199 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 3:05.66 | |
48 | 179 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 3:05.90 | |
49 | 174 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:07.35 | |
50 | 313 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 3:12.02 | |
51 | 340 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 3:14.16 | |
52 | 302 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 3:14.34 | |
53 | 178 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 3:15.77 | |
54 | 320 | Pedersen Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0506AT | 25 m | 3:20.18 | |
55 | 180 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 3:21.73 | |
56 | 30 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0414BA | 25 m | 3:24.03 | |
57 | 321 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 3:28.92 | |
58 | 324 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 3:29.07 | |
59 | 350 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 3:31.19 | |
60 | 196 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 3:40.10 | |
61 | 68 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | ||
62 | 153 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | ||
63 | 158 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | ||
64 | 285 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | ||
65 | 331 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | ||
66 | 409 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | ||
67 | 423 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 25 m | 1:55.62 | |
2 | 52 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 2:20.50 | |
3 | 395 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:23.89 | |
4 | 259 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 2:23.98 | |
5 | 33 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:25.62 | |
6 | 391 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:25.93 | |
7 | 221 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:27.20 | |
8 | 300 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 2:27.42 | |
9 | 13 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 2:29.07 | |
10 | 219 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:29.51 | |
11 | 253 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 2:29.85 | |
12 | 163 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:30.16 | |
13 | 71 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 2:30.23 | |
14 | 399 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:30.32 | |
15 | 70 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:30.67 | |
16 | 273 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 2:31.45 | |
17 | 213 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:31.46 | |
18 | 425 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:32.17 | |
19 | 11 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 2:33.09 | |
20 | 77 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 2:33.84 | |
21 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 2:33.90 | |
22 | 372 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 2:35.69 | |
23 | 79 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 50 m | 2:36.31 | |
24 | 254 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 2:36.78 | |
25 | 73 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:38.39 | |
26 | 402 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:38.66 | |
27 | 362 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:38.90 | |
28 | 161 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 2:40.80 | |
29 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 2:41.76 | |
30 | 297 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:41.92 | |
31 | 427 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:42.95 | |
32 | 257 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 2:43.23 | |
33 | 398 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 2:47.64 | |
34 | 373 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 2:48.46 | |
35 | 187 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 2:51.82 | |
36 | 151 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:52.06 | |
37 | 83 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:52.23 | |
38 | 81 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 2:53.32 | |
39 | 211 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:56.13 | |
40 | 150 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 2:57.20 | |
41 | 357 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 2:57.58 | |
42 | 383 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 2:57.72 | |
43 | 84 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 2:58.57 | |
44 | 295 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 3:00.78 | |
45 | 15 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 3:03.19 | |
46 | 185 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 3:07.54 | |
47 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 3:07.60 | |
48 | 200 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 3:10.64 | |
49 | 429 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 3:12.41 | |
50 | 387 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | 3:14.87 | |
51 | 88 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:15.24 | |
52 | 82 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:17.25 | |
53 | 86 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 3:22.74 | |
54 | 310 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 3:22.76 | |
55 | 319 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 3:31.55 | |
56 | 314 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:32.81 | |
57 | 144 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | ||
58 | 326 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | ||
59 | 414 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | ||
60 | 430 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:28.11 | |
2 | 139 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:28.78 | |
3 | 93 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:29.11 | |
4 | 198 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:29.12 | |
5 | 130 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:30.69 | |
6 | 304 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:32.60 | |
7 | 359 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 1:33.69 | |
8 | 169 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 1:38.95 | |
9 | 214 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:39.04 | |
10 | 272 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 1:40.26 | |
11 | 261 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:40.50 | |
12 | 134 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:40.88 | |
13 | 340 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:44.40 | |
14 | 59 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:45.14 | |
15 | 158 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:51.41 | |
16 | 364 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:52.89 | |
17 | 208 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 2:08.38 | |
18 | 217 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 2:09.78 | |
19 | 212 | Overgaard Nathalie | 2007 | GLADSAXE | 0714AL | 25 m | 2:22.73 | |
20 | 45 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | ||
21 | 168 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | ||
22 | 181 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | ||
23 | 258 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 28, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 59.20 | |
2 | 252 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:07.94 | |
3 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:11.08 | |
4 | 232 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:11.86 | |
5 | 19 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 1:13.89 | |
6 | 72 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:14.80 | |
7 | 245 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 1:21.00 | |
8 | 219 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:22.49 | |
9 | 339 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:25.66 | |
10 | 398 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 1:27.86 | |
11 | 78 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 1:28.20 | |
12 | 299 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:29.02 | |
13 | 148 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 1:29.29 | |
14 | 27 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:30.11 | |
15 | 377 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | 1:33.46 | |
16 | 76 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:36.18 | |
17 | 328 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:37.44 | |
18 | 220 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:40.68 | |
19 | 301 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:48.23 | |
20 | 204 | Iversen William Zeeberg | 2006 | GLADSAXE | 0691AG | 25 m | 1:58.52 | |
21 | 333 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 2:08.60 | |
22 | 222 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 2:09.06 | |
23 | 46 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 2:14.90 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:14.79 | |
2 | 367 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:17.16 | |
3 | 6 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:18.78 | |
4 | 35 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:19.03 | |
5 | 286 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:21.68 | |
6 | 439 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 50 m | 1:22.50 | |
7 | 17 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:22.77 | |
8 | 53 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:23.31 | |
9 | 394 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:23.73 | |
10 | 260 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:24.31 | |
11 | 93 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:24.38 | |
12 | 283 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:24.95 | |
13 | 304 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:25.05 | |
14 | 188 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:25.09 | |
15 | 296 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:25.22 | |
16 | 264 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:25.54 | |
17 | 135 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:26.98 | |
18 | 263 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:28.29 | |
19 | 101 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:28.41 | |
20 | 374 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 1:29.37 | |
21 | 397 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:29.45 | |
22 | 305 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:29.62 | |
23 | 184 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:29.77 | |
24 | 176 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 1:30.03 | |
25 | 95 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:30.06 | |
26 | 215 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:30.52 | |
27 | 104 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 1:30.57 | |
28 | 98 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:30.95 | |
29 | 186 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 1:30.95 | |
30 | 26 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:31.01 | |
31 | 153 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:31.71 | |
32 | 171 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:31.74 | |
33 | 290 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:32.50 | |
34 | 38 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 50 m | 1:32.62 | |
35 | 209 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:33.01 | |
36 | 94 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:34.04 | |
37 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 50 m | 1:34.81 | |
38 | 218 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 1:35.95 | |
39 | 432 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:36.04 | |
40 | 401 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:36.25 | |
41 | 65 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:36.59 | |
42 | 157 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:36.70 | |
43 | 400 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:37.82 | |
44 | 353 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:38.26 | |
45 | 313 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:38.54 | |
46 | 302 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:39.57 | |
47 | 223 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:39.93 | |
48 | 420 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:40.17 | |
49 | 183 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 1:40.39 | |
50 | 118 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 1:40.58 | |
51 | 199 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 1:40.69 | |
52 | 178 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:40.91 | |
53 | 207 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:41.24 | |
54 | 115 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:41.26 | |
55 | 179 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 1:41.55 | |
56 | 180 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 1:42.30 | |
57 | 47 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 1:42.32 | |
58 | 324 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:42.60 | |
59 | 100 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:42.68 | |
60 | 110 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 1:44.15 | |
61 | 133 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 1:44.54 | |
62 | 321 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:44.69 | |
63 | 320 | Pedersen Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0506AT | 25 m | 1:45.06 | |
64 | 68 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:45.11 | |
65 | 177 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 1:46.60 | |
66 | 128 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:50.00 | |
67 | 338 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:51.16 | |
68 | 350 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:53.23 | |
69 | 276 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 1:58.87 | |
70 | 7 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:59.11 | ||
71 | 155 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:59.13 | |
72 | 428 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 2:09.30 | |
73 | 363 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 2:10.78 | |
74 | 349 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 2:12.98 | |
75 | 154 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | ||
76 | 159 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | ||
77 | 303 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | ||
78 | 312 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | ||
79 | 330 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
80 | 336 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
81 | 352 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | ||
82 | 415 | Grøntved Emma | 2009 | SLAGELSE | 0982AC | 25 m | ||
83 | 422 | Larsen Josefine | 2004 | SLAGELSE | 0498AY | 25 m | ||
84 | 434 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 30, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:10.91 | |
2 | 395 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:12.70 | |
3 | 300 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:13.00 | |
4 | 221 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:13.46 | |
5 | 70 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:14.79 | |
6 | 42 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:18.31 | |
7 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 1:19.34 | |
8 | 427 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:19.35 | |
9 | 39 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:21.36 | |
10 | 425 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:21.92 | |
11 | 254 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:22.19 | |
12 | 235 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:22.25 | |
13 | 210 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:22.39 | |
14 | 376 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 1:22.80 | |
15 | 257 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:22.99 | |
16 | 271 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:22.99 | |
17 | 73 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 1:23.18 | |
18 | 61 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:23.43 | |
19 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 1:23.77 | |
20 | 44 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:23.83 | |
21 | 253 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 1:24.89 | |
22 | 79 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:25.22 | |
23 | 368 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 1:25.30 | |
24 | 255 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:25.45 | |
25 | 348 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:25.53 | |
26 | 231 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:25.55 | |
27 | 297 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:25.76 | |
28 | 391 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 50 m | 1:25.79 | |
29 | 11 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 1:26.09 | |
30 | 390 | Toftager Mathias | 2003 | KORSÖR | 0383AQ | 25 m | 1:26.11 | |
31 | 334 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:26.27 | |
32 | 295 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 1:26.89 | |
33 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 1:27.61 | |
34 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 1:27.70 | |
35 | 205 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:28.07 | |
36 | 429 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:29.94 | |
37 | 372 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 1:30.47 | |
38 | 12 | Kirk Marcus Ahlmann | 2003 | DRAGSHOLM | 0355AR | 25 m | 1:32.11 | |
39 | 200 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 1:33.01 | |
40 | 84 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:34.08 | |
41 | 389 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 1:34.39 | |
42 | 211 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:36.96 | |
43 | 64 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:38.42 | |
44 | 362 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:38.52 | |
45 | 386 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSÖR | 0439AL | 25 m | 1:39.11 | |
46 | 185 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 1:39.23 | |
47 | 22 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:40.11 | |
48 | 354 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:40.20 | |
49 | 355 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:40.37 | ||
50 | 203 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 50 m | 1:41.61 | |
51 | 332 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:42.22 | |
52 | 197 | Christensen Tobias Reimer | 2006 | GLADSAXE | 0689AG | 25 m | 1:42.66 | |
53 | 86 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:42.69 | |
54 | 63 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:42.92 | |
55 | 119 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:45.38 | |
56 | 319 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 1:47.00 | |
57 | 240 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 1:48.40 | |
58 | 310 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:49.07 | |
59 | 204 | Iversen William Zeeberg | 2006 | GLADSAXE | 0691AG | 25 m | 1:49.23 | |
60 | 248 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 1:49.51 | |
61 | 21 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 1:49.67 | |
62 | 314 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:49.70 | |
63 | 403 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:49.75 | |
64 | 16 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:50.11 | |
65 | 346 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:50.87 | |
66 | 206 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 50 m | 1:53.53 | |
67 | 326 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | ||
68 | 416 | Holm Hjalte | 2008 | SLAGELSE | 0831AE | 25 m | ||
69 | 424 | Lauridsen Jesper | 2007 | SLAGELSE | 0787AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 38.86 | |
2 | 371 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSÖR | 0256AV | 25 m | 41.08 | |
3 | 130 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 50 m | 41.09 | |
4 | 166 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 41.40 | |
5 | 360 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 41.47 | |
6 | 238 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 41.68 | |
7 | 258 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 42.07 | |
8 | 198 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 42.40 | |
9 | 23 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 42.74 | |
10 | 139 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 43.13 | |
11 | 218 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 43.91 | |
12 | 392 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 50 m | 44.82 | |
13 | 126 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 44.96 | |
14 | 105 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 45.43 | |
15 | 95 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 45.55 | |
16 | 134 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 45.71 | |
17 | 60 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 46.08 | |
18 | 25 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 46.11 | |
19 | 54 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 46.36 | |
20 | 381 | Kroman Laura | 2004 | KORSÖR | 0444AW | 25 m | 47.19 | |
21 | 30 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0414BA | 25 m | 47.22 | |
22 | 10 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 50 m | 48.15 | |
23 | 41 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 48.17 | |
24 | 282 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 48.19 | |
25 | 59 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 48.25 | |
26 | 48 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 48.39 | |
27 | 262 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 48.60 | |
28 | 9 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 48.66 | |
29 | 49 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 50 m | 48.80 | |
30 | 56 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 48.97 | |
31 | 96 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 50.14 | |
32 | 104 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 50.33 | |
33 | 201 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 50.47 | |
34 | 272 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 51.18 | |
35 | 413 | Danielsen Naja Møller | 2006 | SLAGELSE | 0616AO | 25 m | 51.44 | |
36 | 409 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 51.58 | |
37 | 344 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 51.59 | |
38 | 214 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 51.86 | |
39 | 7 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 52.11 | ||
40 | 8 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 52.78 | |
41 | 101 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 53.05 | |
42 | 14 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 53.38 | |
43 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 53.39 | |
44 | 43 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 50 m | 53.71 | |
45 | 431 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | 53.73 | |
46 | 100 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 54.20 | |
47 | 115 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 54.36 | |
48 | 212 | Overgaard Nathalie | 2007 | GLADSAXE | 0714AL | 25 m | 55.03 | |
49 | 418 | Jørgensen Emma | 2006 | SLAGELSE | 0644AQ | 25 m | 55.16 | |
50 | 110 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 55.20 | |
51 | 207 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 55.48 | |
52 | 159 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 57.54 | |
53 | 428 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:01.06 | |
54 | 128 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:01.22 | |
55 | 18 | Neess Emilie | 2007 | DRAGSHOLM | 0794AL | 25 m | 1:02.11 | |
56 | 62 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:02.36 | |
57 | 208 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:02.97 | |
58 | 351 | Nielsen Vera | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:04.44 | ||
59 | 58 | Jensen Laura Saul | 2005 | KALUNDBORG | 0588AV | 25 m | 1:04.66 | |
60 | 329 | Giroux-Drejer Amanda | 2006 | RINGSTED | 0636AP | 25 m | 1:09.13 | |
61 | 364 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:13.04 | |
62 | 363 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:14.55 | |
63 | 66 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:19.16 | |
64 | 154 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | ||
65 | 244 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | ||
66 | 279 | Johannesen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
67 | 289 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
68 | 352 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | ||
69 | 358 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
70 | 415 | Grøntved Emma | 2009 | SLAGELSE | 0982AC | 25 m | ||
71 | 419 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | ||
72 | 434 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 34.77 | |
2 | 417 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 36.79 | |
3 | 213 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 37.75 | |
4 | 13 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 41.03 | |
5 | 202 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 41.59 | |
6 | 393 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 41.71 | |
7 | 399 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 42.51 | |
8 | 373 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 42.68 | |
9 | 27 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 43.83 | |
10 | 426 | Møller Lucas Bülow | 2003 | SLAGELSE | 0315AR | 25 m | 44.56 | |
11 | 377 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | 45.44 | |
12 | 42 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 46.46 | |
13 | 383 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 46.81 | |
14 | 246 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 47.07 | |
15 | 216 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 47.62 | |
16 | 376 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSÖR | 0553AF | 25 m | 48.14 | |
17 | 219 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 48.37 | |
18 | 221 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 49.58 | |
19 | 372 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 49.81 | |
20 | 22 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 50.11 | |
21 | 87 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 50.16 | |
22 | 83 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 50.22 | |
23 | 187 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 50.48 | |
24 | 339 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 50.50 | |
25 | 355 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 25 m | 51.25 | ||
26 | 88 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 51.27 | |
27 | 437 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 51.32 | |
28 | 33 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 52.29 | |
29 | 210 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 52.62 | |
30 | 390 | Toftager Mathias | 2003 | KORSÖR | 0383AQ | 25 m | 52.69 | |
31 | 247 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 53.65 | |
32 | 248 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 53.76 | |
33 | 387 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | 54.19 | |
34 | 150 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 54.73 | |
35 | 414 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | 54.86 | |
36 | 21 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 55.11 | |
37 | 430 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 56.09 | |
38 | 16 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 57.31 | |
39 | 335 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 57.66 | |
40 | 224 | Øland Isak Ravn | 2006 | GLADSAXE | 0699AJ | 50 m | 59.17 | |
41 | 197 | Christensen Tobias Reimer | 2006 | GLADSAXE | 0689AG | 25 m | 59.37 | |
42 | 357 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:00.63 | |
43 | 337 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:02.04 | |
44 | 295 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | ||
45 | 341 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
46 | 345 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
47 | 424 | Lauridsen Jesper | 2007 | SLAGELSE | 0787AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 33, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0414BA | 25 m | 38.56 | |
2 | 256 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:17.99 | |
3 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:18.06 | |
4 | 20 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:19.16 | |
5 | 166 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:19.23 | |
6 | 281 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:20.37 | |
7 | 17 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:22.74 | |
8 | 29 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:22.94 | |
9 | 287 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:22.95 | |
10 | 93 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:23.09 | |
11 | 130 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:23.67 | |
12 | 260 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:23.81 | |
13 | 6 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:24.34 | |
14 | 286 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:24.50 | |
15 | 35 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:25.23 | |
16 | 359 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:25.83 | |
17 | 439 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:25.98 | |
18 | 28 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:26.85 | |
19 | 263 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:26.95 | |
20 | 394 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:28.15 | |
21 | 182 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 1:28.27 | |
22 | 304 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:28.40 | |
23 | 272 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:28.45 | |
24 | 283 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:28.52 | |
25 | 397 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:28.80 | |
26 | 142 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:30.06 | |
27 | 188 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:30.13 | |
28 | 94 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:31.10 | |
29 | 243 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:31.65 | |
30 | 181 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 1:31.68 | |
31 | 48 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 1:31.90 | |
32 | 25 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:32.10 | |
33 | 218 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:32.73 | |
34 | 96 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:32.99 | |
35 | 169 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 1:33.04 | |
36 | 184 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:33.12 | |
37 | 305 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:33.30 | |
38 | 135 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:33.52 | |
39 | 41 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 1:33.83 | |
40 | 214 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:33.96 | |
41 | 186 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 1:34.08 | |
42 | 176 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:34.88 | |
43 | 209 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:35.07 | |
44 | 168 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:35.23 | |
45 | 432 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:35.60 | |
46 | 401 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:35.77 | |
47 | 101 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:35.92 | |
48 | 133 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 1:36.02 | |
49 | 381 | Kroman Laura | 2004 | KORSÖR | 0444AW | 25 m | 1:36.09 | |
50 | 353 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:36.14 | |
51 | 56 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:36.29 | |
52 | 199 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:37.21 | |
53 | 196 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:37.49 | |
54 | 172 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:37.70 | |
55 | 313 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:37.87 | |
56 | 98 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:38.10 | |
57 | 436 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:38.25 | |
58 | 340 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:39.23 | |
59 | 174 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:39.66 | |
60 | 45 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:39.79 | |
61 | 10 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:40.11 | |
62 | 179 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 1:40.35 | |
63 | 282 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:40.45 | |
64 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:41.39 | |
65 | 65 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:41.62 | |
66 | 396 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:43.02 | |
67 | 421 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 1:43.93 | |
68 | 157 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:47.96 | |
69 | 223 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:48.57 | |
70 | 321 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:49.77 | |
71 | 177 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 1:50.08 | |
72 | 338 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:50.22 | |
73 | 324 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:50.73 | |
74 | 331 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:51.56 | |
75 | 118 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 1:53.40 | |
76 | 364 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:56.37 | |
77 | 350 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:57.26 | |
78 | 276 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 2:00.52 | |
79 | 43 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | 2:02.68 | |
80 | 269 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 2:03.25 | |
81 | 349 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 2:08.64 | |
82 | 312 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | ||
83 | 320 | Pedersen Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0506AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 34, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:15.69 | |
2 | 425 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:16.90 | |
3 | 300 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:18.04 | |
4 | 72 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:18.11 | |
5 | 395 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:18.50 | |
6 | 13 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:19.22 | |
7 | 71 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:19.36 | |
8 | 402 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:20.86 | |
9 | 389 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 1:21.12 | |
10 | 42 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:21.47 | |
11 | 195 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:21.77 | |
12 | 39 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:22.03 | |
13 | 255 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:22.19 | |
14 | 257 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:22.22 | |
15 | 393 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:22.52 | |
16 | 271 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:23.65 | |
17 | 254 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:23.85 | |
18 | 44 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:25.91 | |
19 | 27 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:25.98 | |
20 | 299 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:26.03 | |
21 | 76 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:26.04 | |
22 | 61 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:26.37 | |
23 | 161 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:26.52 | |
24 | 78 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:26.64 | |
25 | 79 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:26.88 | |
26 | 328 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:27.06 | |
27 | 348 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:27.58 | |
28 | 151 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:27.96 | |
29 | 77 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:28.70 | |
30 | 231 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:28.96 | |
31 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:29.83 | |
32 | 205 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:31.92 | |
33 | 368 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 1:32.99 | |
34 | 144 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:34.67 | |
35 | 357 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:34.85 | |
36 | 203 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:36.91 | |
37 | 220 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:37.13 | |
38 | 437 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:37.24 | |
39 | 362 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:37.40 | |
40 | 83 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:37.69 | |
41 | 354 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:37.84 | |
42 | 187 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:38.18 | |
43 | 386 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSÖR | 0439AL | 25 m | 1:38.29 | |
44 | 46 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:41.81 | |
45 | 314 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:42.31 | |
46 | 87 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:42.98 | |
47 | 319 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 1:43.94 | |
48 | 64 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:44.25 | |
49 | 206 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:45.28 | |
50 | 429 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:45.35 | |
51 | 88 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:45.77 | |
52 | 86 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:49.06 | |
53 | 346 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:49.25 | |
54 | 435 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 0611AL | 25 m | 1:51.01 | |
55 | 337 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:51.77 | |
56 | 310 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:52.41 | |
57 | 403 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:53.01 | |
58 | 119 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:57.43 | |
59 | 63 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 2:03.40 | |
60 | 163 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | ||
61 | 326 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | ||
62 | 335 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | ||
63 | 387 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 35, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 27.92 | |
2 | 367 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 29.64 | |
3 | 412 | Christoffersen Victoria | 2002 | SLAGELSE | 0284AQ | 50 m | 29.95 | |
4 | 29 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 30.54 | |
5 | 256 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 30.93 | |
6 | 229 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 31.17 | |
7 | 17 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 31.20 | |
8 | 55 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 31.21 | |
9 | 303 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 31.24 | |
10 | 298 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 31.29 | |
11 | 23 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 31.30 | |
12 | 392 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 31.54 | |
13 | 287 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 50 m | 31.66 | |
14 | 371 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSÖR | 0256AV | 25 m | 31.83 | |
15 | 6 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 32.21 | |
16 | 53 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 32.22 | |
17 | 20 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 50 m | 32.44 | |
18 | 28 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 32.53 | |
19 | 198 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 32.54 | |
20 | 95 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 32.57 | |
21 | 184 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 32.65 | |
22 | 262 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 50 m | 32.69 | |
23 | 238 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 32.73 | |
24 | 244 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 33.06 | |
25 | 260 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 33.42 | |
26 | 215 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 33.51 | |
27 | 60 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 33.52 | |
28 | 397 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 33.84 | |
29 | 62 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 34.10 | |
30 | 135 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 34.20 | |
31 | 134 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 34.21 | |
32 | 94 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 34.44 | |
33 | 10 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 50 m | 34.48 | |
34 | 283 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 34.48 | |
35 | 261 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 34.55 | |
36 | 201 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 34.62 | |
37 | 360 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 35.22 | |
38 | 26 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 35.42 | |
39 | 142 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 35.45 | |
40 | 171 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 35.67 | |
41 | 25 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 35.85 | |
42 | 296 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 35.92 | |
43 | 209 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 36.00 | |
44 | 96 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 36.07 | |
45 | 49 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 50 m | 36.19 | |
46 | 38 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 50 m | 36.28 | |
47 | 59 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 36.41 | |
48 | 56 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 36.47 | |
49 | 182 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 25 m | 36.48 | |
50 | 290 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 36.52 | |
51 | 48 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 36.56 | |
52 | 104 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 50 m | 36.81 | |
53 | 9 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 50 m | 36.90 | |
54 | 100 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 36.90 | |
55 | 47 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 37.00 | |
56 | 14 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 37.11 | |
57 | 396 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 37.22 | |
58 | 8 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 37.28 | |
59 | 98 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 37.33 | |
60 | 207 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 37.58 | |
61 | 401 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 37.72 | |
62 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 37.85 | |
63 | 196 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 37.86 | |
64 | 153 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 38.01 | |
65 | 7 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 38.11 | ||
66 | 302 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 38.18 | |
67 | 178 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 38.24 | |
68 | 120 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 38.49 | |
69 | 183 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 38.53 | |
70 | 30 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0414BA | 25 m | 38.56 | |
71 | 180 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 38.81 | |
72 | 65 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 50 m | 38.85 | |
73 | 177 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 38.87 | |
74 | 344 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 38.91 | |
75 | 420 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 38.94 | |
76 | 118 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 39.23 | |
77 | 422 | Larsen Josefine | 2004 | SLAGELSE | 0498AY | 25 m | 39.29 | |
78 | 45 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 39.54 | |
79 | 421 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 39.74 | |
80 | 68 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 40.00 | |
81 | 237 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 40.19 | |
82 | 413 | Danielsen Naja Møller | 2006 | SLAGELSE | 0616AO | 25 m | 40.69 | |
83 | 128 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 40.71 | |
84 | 115 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 41.09 | |
85 | 436 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 41.15 | |
86 | 423 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 41.37 | |
87 | 409 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 41.52 | |
88 | 133 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 41.61 | |
89 | 110 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 41.72 | |
90 | 223 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 41.79 | |
91 | 338 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 43.42 | |
92 | 431 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | 43.44 | |
93 | 129 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 43.58 | |
94 | 155 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 44.24 | |
95 | 199 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 44.46 | |
96 | 208 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 44.58 | |
97 | 428 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 44.78 | |
98 | 269 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 45.05 | |
99 | 159 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 45.63 | |
100 | 349 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 46.93 | |
101 | 434 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 47.23 | |
102 | 284 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 47.94 | |
103 | 276 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 48.34 | |
104 | 330 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 25 m | 48.47 | ||
105 | 351 | Nielsen Vera | 2005 | RINGSTED | 25 m | 48.58 | ||
106 | 363 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 49.68 | |
107 | 66 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 51.10 | |
108 | 418 | Jørgensen Emma | 2006 | SLAGELSE | 0644AQ | 25 m | 51.28 | |
109 | 419 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 51.32 | |
110 | 336 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 25 m | 53.26 | ||
111 | 18 | Neess Emilie | 2007 | DRAGSHOLM | 0794AL | 25 m | 53.37 | |
112 | 154 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 59.52 | |
113 | 415 | Grøntved Emma | 2009 | SLAGELSE | 0982AC | 25 m | 59.61 | |
114 | 358 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 25 m | 1:17.31 | ||
115 | 58 | Jensen Laura Saul | 2005 | KALUNDBORG | 0588AV | 25 m | ||
116 | 279 | Johannesen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
117 | 289 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
118 | 329 | Giroux-Drejer Amanda | 2006 | RINGSTED | 0636AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 25 m | 24.93 | |
2 | 309 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 26.10 | |
3 | 417 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 26.29 | |
4 | 251 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 27.47 | |
5 | 232 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 28.22 | |
6 | 245 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 28.34 | |
7 | 52 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 28.82 | |
8 | 252 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 29.02 | |
9 | 395 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 29.33 | |
10 | 213 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 29.39 | |
11 | 13 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 29.53 | |
12 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 50 m | 29.67 | |
13 | 72 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 29.92 | |
14 | 259 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 30.00 | |
15 | 73 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 50 m | 30.18 | |
16 | 402 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 30.24 | |
17 | 273 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 30.49 | |
18 | 70 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 30.83 | |
19 | 221 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 30.87 | |
20 | 253 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 31.07 | |
21 | 426 | Møller Lucas Bülow | 2003 | SLAGELSE | 0315AR | 25 m | 31.12 | |
22 | 33 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 31.36 | |
23 | 11 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 50 m | 31.76 | |
24 | 195 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 31.98 | |
25 | 372 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 32.04 | |
26 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSÖR | 0483AP | 25 m | 32.05 | |
27 | 235 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 32.12 | |
28 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | 32.31 | |
29 | 254 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 32.43 | |
30 | 42 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 32.49 | |
31 | 78 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 32.54 | |
32 | 202 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 32.62 | |
33 | 339 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 32.70 | |
34 | 383 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 33.03 | |
35 | 151 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 33.07 | |
36 | 44 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 33.09 | |
37 | 301 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 33.19 | |
38 | 27 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 50 m | 33.46 | |
39 | 368 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 33.56 | |
40 | 398 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 33.63 | |
41 | 61 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 33.69 | |
42 | 148 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 33.86 | |
43 | 271 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 34.06 | |
44 | 205 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 34.07 | |
45 | 210 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 34.12 | |
46 | 76 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 34.15 | |
47 | 334 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 34.23 | |
48 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 34.27 | |
49 | 246 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 34.60 | |
50 | 15 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 34.91 | |
51 | 144 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 34.98 | |
52 | 377 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | 35.15 | |
53 | 83 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 35.47 | |
54 | 297 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 35.55 | |
55 | 220 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 36.39 | |
56 | 150 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 36.46 | |
57 | 390 | Toftager Mathias | 2003 | KORSÖR | 0383AQ | 25 m | 36.51 | |
58 | 211 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 36.57 | |
59 | 354 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 36.85 | |
60 | 373 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 36.90 | |
61 | 22 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 37.11 | |
62 | 16 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 37.30 | |
63 | 216 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 37.38 | |
64 | 332 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 37.41 | |
65 | 87 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 37.60 | |
66 | 63 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 38.04 | |
67 | 185 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 38.08 | |
68 | 12 | Kirk Marcus Ahlmann | 2003 | DRAGSHOLM | 0355AR | 25 m | 38.11 | |
69 | 355 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 25 m | 38.31 | ||
70 | 204 | Iversen William Zeeberg | 2006 | GLADSAXE | 0691AG | 25 m | 38.47 | |
71 | 203 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 38.57 | |
72 | 200 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 38.79 | |
73 | 414 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | 38.99 | |
74 | 64 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 39.15 | |
75 | 88 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 39.40 | |
76 | 222 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 40.24 | |
77 | 430 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 40.66 | |
78 | 240 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 41.73 | |
79 | 247 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 42.05 | |
80 | 197 | Christensen Tobias Reimer | 2006 | GLADSAXE | 0689AG | 25 m | 42.28 | |
81 | 86 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 42.77 | |
82 | 333 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 42.81 | |
83 | 206 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 43.53 | |
84 | 21 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 44.00 | |
85 | 119 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 44.04 | |
86 | 424 | Lauridsen Jesper | 2007 | SLAGELSE | 0787AF | 25 m | 44.47 | |
87 | 337 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 45.23 | |
88 | 435 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 0611AL | 25 m | 45.24 | |
89 | 416 | Holm Hjalte | 2008 | SLAGELSE | 0831AE | 25 m | 1:01.02 | |
90 | 345 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:01.04 | ||
91 | 341 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 25 m | 1:04.69 | ||
92 | 163 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 37, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 10:10.00 | |
2 | 394 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 11:32.89 | |
3 | 54 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 11:36.48 | |
4 | 400 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 12:27.09 | |
5 | 374 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 12:45.60 | |
6 | 239 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 38, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 10:11.11 | |
2 | 399 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 10:17.07 | |
3 | 216 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 14:28.00 | |
4 | 224 | Øland Isak Ravn | 2006 | GLADSAXE | 0699AJ | 25 m | 14:57.00 | |
5 | 161 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | ||
6 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSÖR | 0547AF | 25 m | ||
7 | 377 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | RES | |
8 | 389 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | RES | |
9 | 427 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 293 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:08.27 | ||
2 | 361 | Cilles Stjerner | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 2 | Dragsholm Piger 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:10.11 | ||
4 | 250 | Herlev Piger 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:10.42 | ||
5 | 225 | Haslev Sommersild 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 192 | Gsc Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.40 | ||
7 | 92 | Kvik Piger 3 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 164 | Næstved Super Sild | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 4 | Dragsholm Piger 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:20.11 | ||
10 | 266 | Hg Piger 1 | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:23.22 | ||
11 | 32 | Triton Årgang | 0 | TRITON B | 25 m | 2:25.00 | ||
12 | 175 | Næstved Søde Delfiner | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 2:29.00 | ||
13 | 97 | Kvik Piger 4 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 31 | Triton Talent | 0 | TRITON B | 25 m | 2:35.00 | ||
15 | 226 | Haslev Sommersild 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:35.00 | ||
16 | 267 | Hg Piger 2 | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:40.00 | ||
17 | 5 | Dragsholm Piger 3 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:40.11 | ||
18 | 193 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:47.79 | ||
19 | 152 | Næstved Powerpuff Piger | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:55.00 | ||
20 | 268 | Hg Piger 3 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:00.00 | ||
21 | 194 | Gsc Piger 3 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 3:20.96 | ||
22 | 90 | Kvik Piger 1 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
23 | 91 | Kvik Piger 2 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
24 | 294 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | |||
25 | 356 | Ringsted Piger 2 | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
26 | 406 | Stv Piger 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
27 | 407 | Stv Piger 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
28 | 408 | Stv Piger 3 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Herlev Drenge 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 1:59.42 | ||
2 | 189 | Gsc Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:04.80 | ||
3 | 227 | Haslev Strandløver 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:05.00 | ||
4 | 69 | Kvik Drenge 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:06.00 | ||
5 | 75 | Kvik Drenge 2 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
6 | 342 | Cilles Konger | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 1 | Dragsholm Drenge 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:10.11 | ||
8 | 32 | Triton Årgang | 0 | TRITON B | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 265 | Hg Drenge 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 145 | Næstved Ninja Turtles | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:18.00 | ||
11 | 3 | Dragsholm Drenge 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:20.11 | ||
12 | 190 | Gsc Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:24.20 | ||
13 | 31 | Triton Talent | 0 | TRITON B | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 228 | Haslev Strandløver 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:35.00 | ||
15 | 80 | Kvik Drenge 3 | 2005 | KVIK | 25 m | |||
16 | 85 | Kvik Drenge 4 | 2005 | KVIK | 25 m | |||
17 | 191 | Gsc Drenge 3 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | |||
18 | 327 | Ringsted Drenge 2 | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
19 | 404 | Stv Drenge 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
20 | 405 | Stv Drenge 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 23 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:44 |