Program for Næstved Swimcup 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:47.59 | |
2 | 360 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 2:49.88 | |
3 | 382 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:50.42 | |
4 | 213 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 2:57.97 | |
5 | 357 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:58.10 | |
6 | 133 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:58.16 | |
7 | 255 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 3:02.04 | |
8 | 207 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 3:08.94 | |
9 | 46 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:09.23 | |
10 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:09.51 | |
11 | 321 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:14.93 | |
12 | 246 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 3:15.39 | |
13 | 319 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 25 m | 3:17.23 | |
14 | 195 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 3:17.25 | |
15 | 98 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:22.45 | |
16 | 64 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 3:22.52 | |
17 | 263 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 3:24.23 | |
18 | 290 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | 3:32.47 | |
19 | 17 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 3:32.78 | |
20 | 134 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 3:33.81 | |
21 | 19 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 3:34.06 | |
22 | 219 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 3:34.65 | |
23 | 5 | Astrup Julie | 2005 | DRAGSHOLM | 0544AR | 25 m | 3:39.11 | |
24 | 141 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 3:39.11 | |
25 | 379 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:39.29 | |
26 | 23 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 3:41.65 | |
27 | 51 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 3:42.59 | |
28 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 3:44.02 | |
29 | 389 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:59.02 | |
30 | 322 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 4:04.04 | |
31 | 197 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 25 m | 4:06.90 | |
32 | 377 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 4:06.93 | ||
33 | 201 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 4:15.79 | |
34 | 65 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 4:16.81 | |
35 | 287 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 4:19.11 | |
36 | 369 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 4:20.59 | |
37 | 199 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 4:32.86 | |
38 | 384 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 4:37.66 | ||
39 | 29 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | ||
40 | 43 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | ||
41 | 52 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | ||
42 | 55 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | ||
43 | 228 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | ||
44 | 333 | Falkensted Benedicte | 2004 | HOLBÆK | 0472AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:28.34 | |
2 | 136 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 2:44.00 | |
3 | 320 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:44.38 | |
4 | 92 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 2:45.43 | |
5 | 113 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 2:50.89 | |
6 | 328 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:54.59 | |
7 | 395 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:56.80 | |
8 | 337 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 3:02.21 | |
9 | 387 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 3:02.39 | |
10 | 59 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 3:08.74 | |
11 | 101 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 3:16.49 | |
12 | 205 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 3:26.70 | |
13 | 244 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 3:27.36 | |
14 | 368 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 3:29.28 | |
15 | 203 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 3:30.52 | |
16 | 215 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 3:30.84 | |
17 | 202 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 3:31.96 | |
18 | 211 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 3:37.75 | |
19 | 20 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 3:39.11 | |
20 | 210 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:44.45 | |
21 | 179 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 3:45.48 | |
22 | 257 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 3:50.00 | |
23 | 196 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 3:50.26 | |
24 | 9 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 3:58.11 | |
25 | 209 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 4:28.07 | |
26 | 208 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 4:41.19 | |
27 | 31 | Andersen Bjørn | 2006 | HERLEV | 0605AH | 25 m | ||
28 | 32 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | ||
29 | 168 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | ||
30 | 232 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | ||
31 | 291 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | ||
32 | 292 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:04.82 | |
2 | 353 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:08.94 | |
3 | 90 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:09.25 | |
4 | 312 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 9968BE | 25 m | 1:09.33 | |
5 | 104 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 1:09.83 | |
6 | 87 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:10.31 | |
7 | 108 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:11.14 | |
8 | 362 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:14.98 | |
9 | 103 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:15.46 | |
10 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:16.32 | |
11 | 130 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:16.77 | |
12 | 374 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:16.89 | |
13 | 284 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 1:16.98 | |
14 | 367 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:17.14 | |
15 | 152 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:17.31 | |
16 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:17.71 | |
17 | 233 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:19.03 | |
18 | 162 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 1:19.10 | |
19 | 125 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:19.70 | |
20 | 30 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:20.27 | |
21 | 17 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:20.58 | |
22 | 171 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 1:21.36 | |
23 | 91 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:22.60 | |
24 | 282 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 1:22.66 | |
25 | 235 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:23.95 | |
26 | 117 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:24.53 | |
27 | 38 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:24.61 | |
28 | 265 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:24.76 | |
29 | 49 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:24.91 | |
30 | 22 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:25.14 | |
31 | 250 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:26.91 | |
32 | 326 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:27.53 | |
33 | 6 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:28.02 | |
34 | 114 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:28.19 | |
35 | 206 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:28.60 | |
36 | 150 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:28.79 | |
37 | 21 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:29.48 | |
38 | 217 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:29.52 | |
39 | 345 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:30.87 | |
40 | 378 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:31.62 | |
41 | 163 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 1:31.87 | |
42 | 198 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:32.17 | |
43 | 132 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:34.23 | |
44 | 121 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | 1:35.70 | |
45 | 192 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:36.42 | |
46 | 89 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:37.45 | |
47 | 189 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:38.34 | |
48 | 52 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:39.41 | |
49 | 123 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:39.49 | |
50 | 237 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:39.81 | |
51 | 219 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:40.12 | |
52 | 53 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:40.27 | |
53 | 253 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 1:40.60 | |
54 | 199 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 1:41.15 | |
55 | 245 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:42.08 | |
56 | 154 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:42.34 | |
57 | 393 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:43.53 | ||
58 | 56 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:45.58 | |
59 | 60 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:45.71 | |
60 | 390 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:46.44 | |
61 | 376 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:46.76 | |
62 | 139 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:47.53 | |
63 | 218 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:48.97 | |
64 | 188 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 1:50.54 | |
65 | 275 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 1:50.78 | |
66 | 37 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 25 m | 1:51.08 | ||
67 | 358 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:59.56 | |
68 | 80 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 2:32.26 | |
69 | 28 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | ||
70 | 41 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | ||
71 | 50 | Jensen Oline | 2005 | HERLEV | 0536AS | 25 m | ||
72 | 66 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
73 | 239 | Nielsen Ena Tværmose | 2004 | SK-SYD | 0442AZ | 25 m | ||
74 | 281 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | ||
75 | 332 | Jensen Sara Engmose | 2004 | HOLBÆK | 25 m | |||
76 | 339 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | ||
77 | 409 | Søegaard Marie | 2005 | HOLBÆK | 0508AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 59.43 | |
2 | 172 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 1:03.80 | |
3 | 7 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:06.36 | |
4 | 138 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:07.33 | |
5 | 392 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:07.63 | |
6 | 347 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:08.91 | |
7 | 95 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 1:11.43 | |
8 | 144 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:13.57 | |
9 | 264 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 1:13.87 | |
10 | 47 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:14.39 | |
11 | 371 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:14.51 | |
12 | 58 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:15.09 | |
13 | 236 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:15.49 | |
14 | 346 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:15.71 | |
15 | 375 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:17.63 | |
16 | 330 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:18.22 | |
17 | 200 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:18.83 | |
18 | 354 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:19.83 | |
19 | 323 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:19.92 | |
20 | 325 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:20.27 | |
21 | 363 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:20.42 | |
22 | 165 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:21.88 | |
23 | 84 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:22.99 | |
24 | 341 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:23.18 | |
25 | 180 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:25.20 | |
26 | 35 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:25.48 | |
27 | 329 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 1:25.92 | |
28 | 149 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:26.13 | |
29 | 397 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:26.28 | |
30 | 45 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:26.54 | |
31 | 370 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:26.73 | |
32 | 187 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:27.71 | |
33 | 204 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:28.88 | |
34 | 34 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:29.56 | |
35 | 106 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 1:29.56 | |
36 | 185 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:33.56 | |
37 | 402 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:34.00 | |
38 | 169 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:35.00 | |
39 | 276 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:35.00 | |
40 | 191 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:37.55 | |
41 | 153 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:38.42 | |
42 | 302 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 1:38.43 | |
43 | 157 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:38.98 | |
44 | 212 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:39.57 | |
45 | 36 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:40.14 | |
46 | 316 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:40.15 | |
47 | 190 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:40.20 | |
48 | 306 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:40.53 | |
49 | 184 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 1:42.37 | |
50 | 194 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:42.81 | |
51 | 286 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:43.13 | |
52 | 266 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 1:43.83 | |
53 | 42 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 1:48.53 | |
54 | 105 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:49.05 | |
55 | 240 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:50.65 | |
56 | 210 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:54.44 | |
57 | 148 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:59.68 | |
58 | 16 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 2:06.11 | |
59 | 61 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 25 m | 2:10.31 | |
60 | 327 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | ||
61 | 342 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 25 m | |||
62 | 348 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | ||
63 | 399 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
64 | 403 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | ||
65 | 408 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 29.81 | |
2 | 94 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 31.78 | |
3 | 152 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 32.40 | |
4 | 261 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 33.06 | |
5 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 33.43 | |
6 | 317 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 33.50 | |
7 | 380 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 33.56 | |
8 | 103 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 34.01 | |
9 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 34.09 | |
10 | 353 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 34.28 | |
11 | 336 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 34.60 | |
12 | 256 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 34.68 | |
13 | 206 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 35.16 | |
14 | 155 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 35.22 | |
15 | 160 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 35.47 | |
16 | 343 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 35.80 | |
17 | 81 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 36.27 | |
18 | 254 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 36.35 | |
19 | 218 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 36.46 | |
20 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 37.16 | |
21 | 54 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 37.75 | |
22 | 120 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 38.53 | |
23 | 98 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 39.01 | |
24 | 63 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 39.17 | |
25 | 193 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 39.18 | |
26 | 288 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 39.44 | |
27 | 21 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 39.57 | |
28 | 214 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 39.59 | |
29 | 201 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 39.69 | |
30 | 391 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 39.73 | |
31 | 119 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 39.80 | |
32 | 6 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 41.30 | |
33 | 373 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 41.40 | |
34 | 176 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 42.13 | |
35 | 307 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 42.13 | |
36 | 283 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 42.21 | |
37 | 217 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 42.25 | |
38 | 394 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 44.12 | |
39 | 19 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 44.21 | |
40 | 365 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 44.81 | |
41 | 247 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 44.99 | |
42 | 356 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 45.12 | |
43 | 85 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 45.79 | |
44 | 177 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 45.83 | |
45 | 350 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 45.95 | |
46 | 122 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 48.05 | |
47 | 364 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 48.23 | |
48 | 178 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 48.35 | |
49 | 372 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 48.92 | |
50 | 141 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 49.50 | |
51 | 29 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 50.17 | |
52 | 53 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 53.46 | |
53 | 386 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 53.62 | |
54 | 311 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 54.52 | |
55 | 48 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:02.74 | |
56 | 82 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:03.69 | |
57 | 116 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:12.65 | |
58 | 97 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 1:32.22 | |
59 | 28 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | ||
60 | 175 | Sjursen Emilia | 2004 | NAKSKOV | 0456AD | 25 m | ||
61 | 229 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | ||
62 | 303 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | ||
63 | 384 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
64 | 393 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
65 | 416 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | ||
66 | 417 | Hansen Katrine R. K. | 2005 | NAKSKOV | 0578AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 26.65 | |
2 | 243 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 26.94 | |
3 | 107 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 28.00 | |
4 | 166 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 28.05 | |
5 | 99 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 28.37 | |
6 | 174 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 28.66 | |
7 | 344 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 29.07 | |
8 | 168 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 29.19 | |
9 | 8 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 30.42 | |
10 | 259 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 31.69 | |
11 | 200 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 31.97 | |
12 | 231 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 32.13 | |
13 | 18 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 32.86 | |
14 | 315 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 33.39 | |
15 | 59 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 33.68 | |
16 | 40 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 33.96 | |
17 | 144 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 34.18 | |
18 | 202 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 34.22 | |
19 | 324 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 34.34 | |
20 | 204 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 34.40 | |
21 | 14 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 34.99 | |
22 | 113 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 35.02 | |
23 | 165 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 35.12 | |
24 | 205 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 35.73 | |
25 | 260 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 35.88 | |
26 | 401 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 35.91 | |
27 | 295 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 35.94 | |
28 | 47 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 36.05 | |
29 | 236 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 36.29 | |
30 | 39 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 37.32 | |
31 | 167 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 37.40 | |
32 | 10 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 37.65 | |
33 | 227 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 37.66 | |
34 | 209 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 39.69 | |
35 | 249 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 40.23 | |
36 | 183 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 40.78 | |
37 | 349 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | 40.79 | |
38 | 179 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 40.83 | |
39 | 354 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 41.41 | |
40 | 359 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 42.41 | |
41 | 242 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 42.98 | |
42 | 20 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 43.80 | |
43 | 45 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 43.99 | |
44 | 191 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 44.75 | |
45 | 285 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 45.01 | |
46 | 57 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 46.83 | |
47 | 313 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 46.90 | |
48 | 257 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 48.42 | |
49 | 402 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 48.53 | |
50 | 153 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 50.13 | |
51 | 293 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | 52.58 | |
52 | 338 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 56.68 | |
53 | 106 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 1:00.00 | |
54 | 32 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | ||
55 | 67 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | ||
56 | 170 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | ||
57 | 181 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | ||
58 | 182 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | ||
59 | 184 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | ||
60 | 277 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | ||
61 | 292 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | ||
62 | 314 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | ||
63 | 385 | Madsen Emil | 2004 | NÆSTVED | 0493AO | 25 m | ||
64 | 397 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | ||
65 | 399 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
66 | 400 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 7, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 9:18.82 | |
2 | 158 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 9:51.83 | |
3 | 340 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 10:03.60 | |
4 | 104 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 10:06.98 | |
5 | 255 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 10:43.87 | |
6 | 213 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 11:16.91 | |
7 | 248 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 11:31.00 | |
8 | 230 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | ||
9 | 287 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 8, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 17:21.88 | |
2 | 92 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 17:53.43 | |
3 | 88 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 18:00.00 | |
4 | 100 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 18:00.00 | |
5 | 325 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 18:58.45 | |
6 | 13 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 19:18.48 | |
7 | 323 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 19:18.70 | |
8 | 347 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 19:25.78 | |
9 | 258 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 20:26.43 | |
10 | 383 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 20:34.03 | |
11 | 395 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 20:53.33 | |
12 | 244 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | ||
13 | 355 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 9, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:29.20 | |
2 | 160 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:41.30 | |
3 | 256 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 2:43.39 | |
4 | 343 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:45.18 | |
5 | 357 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:45.29 | |
6 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:47.78 | |
7 | 367 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:47.83 | |
8 | 374 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:52.33 | |
9 | 339 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:52.95 | |
10 | 171 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 2:53.97 | |
11 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 2:55.67 | |
12 | 134 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 2:56.89 | |
13 | 30 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 2:58.02 | |
14 | 162 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 2:58.34 | |
15 | 193 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:59.90 | |
16 | 321 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:03.44 | |
17 | 119 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 3:03.50 | |
18 | 81 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 3:05.94 | |
19 | 282 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 3:07.53 | |
20 | 391 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 3:08.29 | |
21 | 345 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 3:10.05 | |
22 | 263 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 3:12.17 | |
23 | 394 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 3:14.98 | |
24 | 206 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 3:15.39 | |
25 | 326 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:15.55 | |
26 | 378 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:15.79 | |
27 | 63 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 3:16.89 | |
28 | 38 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 3:17.46 | |
29 | 373 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 3:19.46 | |
30 | 139 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 3:20.16 | |
31 | 51 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 3:20.66 | |
32 | 307 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:23.24 | |
33 | 199 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 3:23.55 | |
34 | 379 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:23.56 | |
35 | 150 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:23.69 | |
36 | 23 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 3:28.11 | |
37 | 253 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 3:30.00 | |
38 | 189 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:30.65 | |
39 | 197 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 25 m | 3:38.44 | |
40 | 21 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 3:39.11 | |
41 | 350 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 3:39.78 | |
42 | 89 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 3:41.62 | |
43 | 365 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 3:44.19 | |
44 | 117 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 3:45.43 | |
45 | 43 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 3:47.10 | |
46 | 60 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 3:47.36 | |
47 | 56 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | ||
48 | 163 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | ||
49 | 322 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | ||
50 | 376 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | ||
51 | 389 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 10, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 2:16.51 | |
2 | 159 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:17.36 | |
3 | 351 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:21.94 | |
4 | 168 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 2:24.72 | |
5 | 95 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 2:24.84 | |
6 | 166 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:27.51 | |
7 | 320 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:28.89 | |
8 | 7 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:32.34 | |
9 | 328 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:33.22 | |
10 | 395 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:36.23 | |
11 | 40 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:40.10 | |
12 | 387 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:45.83 | |
13 | 180 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:51.44 | |
14 | 236 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:52.12 | |
15 | 324 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 2:54.40 | |
16 | 18 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:58.77 | |
17 | 10 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 2:59.11 | |
18 | 401 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 2:59.85 | |
19 | 330 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 3:00.56 | |
20 | 58 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 3:05.50 | |
21 | 227 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 3:05.87 | |
22 | 39 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 3:07.01 | |
23 | 341 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:08.76 | |
24 | 84 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:09.12 | |
25 | 35 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 3:10.61 | |
26 | 187 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 3:10.67 | |
27 | 149 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 3:10.79 | |
28 | 183 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 3:11.09 | |
29 | 167 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 3:11.81 | |
30 | 370 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 3:14.80 | |
31 | 316 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 3:15.78 | |
32 | 359 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 3:16.18 | |
33 | 368 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 3:24.87 | |
34 | 329 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 3:25.60 | |
35 | 184 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 3:34.15 | |
36 | 31 | Andersen Bjørn | 2006 | HERLEV | 0605AH | 25 m | 3:34.58 | |
37 | 36 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 3:36.11 | |
38 | 34 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 3:37.70 | |
39 | 191 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:42.06 | |
40 | 57 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 3:45.73 | |
41 | 182 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 3:48.78 | |
42 | 61 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 25 m | 4:36.06 | |
43 | 186 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | ||
44 | 277 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | ||
45 | 286 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | ||
46 | 313 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | ||
47 | 337 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | ||
48 | 346 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | ||
49 | 348 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:01.01 | |
2 | 161 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:01.07 | |
3 | 104 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 1:03.10 | |
4 | 90 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:03.66 | |
5 | 94 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 1:03.74 | |
6 | 133 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:03.74 | |
7 | 380 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:03.98 | |
8 | 353 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:04.35 | |
9 | 312 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 9968BE | 25 m | 1:04.56 | |
10 | 319 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 25 m | 1:04.95 | |
11 | 233 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:05.00 | |
12 | 15 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:05.06 | |
13 | 340 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:05.29 | |
14 | 108 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:06.28 | |
15 | 382 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:06.33 | |
16 | 317 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:07.47 | |
17 | 336 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:07.50 | |
18 | 130 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:08.44 | |
19 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:08.49 | |
20 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:09.02 | |
21 | 284 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 1:09.47 | |
22 | 22 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:09.63 | |
23 | 155 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:09.63 | |
24 | 362 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:09.65 | |
25 | 207 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:10.79 | |
26 | 125 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:11.32 | |
27 | 246 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:11.72 | |
28 | 177 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:12.60 | |
29 | 91 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:12.98 | |
30 | 49 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:13.58 | |
31 | 120 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:14.01 | |
32 | 54 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 1:14.52 | |
33 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:14.65 | |
34 | 176 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 1:15.13 | |
35 | 235 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:15.51 | |
36 | 217 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:16.31 | |
37 | 132 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:16.69 | |
38 | 288 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 1:16.77 | |
39 | 250 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:17.10 | |
40 | 195 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:17.75 | |
41 | 6 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:18.03 | |
42 | 163 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 1:18.69 | |
43 | 214 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:18.83 | |
44 | 64 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:19.00 | |
45 | 150 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:19.22 | |
46 | 287 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:19.34 | |
47 | 290 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | 1:19.60 | |
48 | 21 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:19.80 | |
49 | 218 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:19.90 | |
50 | 63 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:20.42 | |
51 | 85 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:20.45 | |
52 | 139 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:20.59 | |
53 | 198 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:20.91 | |
54 | 201 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:21.38 | |
55 | 19 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:21.89 | |
56 | 245 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:22.22 | |
57 | 356 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 1:22.48 | |
58 | 228 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:22.59 | |
59 | 417 | Hansen Katrine R. K. | 2005 | NAKSKOV | 0578AO | 25 m | 1:23.15 | |
60 | 192 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:23.85 | |
61 | 247 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:25.09 | |
62 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:25.86 | |
63 | 122 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 1:26.16 | |
64 | 237 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:26.61 | |
65 | 123 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:27.65 | |
66 | 5 | Astrup Julie | 2005 | DRAGSHOLM | 0544AR | 25 m | 1:27.88 | |
67 | 373 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:30.24 | |
68 | 386 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:30.24 | |
69 | 283 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 1:31.36 | |
70 | 199 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 1:31.67 | |
71 | 29 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:32.31 | |
72 | 53 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:32.34 | |
73 | 154 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:32.43 | |
74 | 390 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:32.51 | |
75 | 333 | Falkensted Benedicte | 2004 | HOLBÆK | 0472AZ | 25 m | 1:32.76 | |
76 | 121 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | 1:32.97 | |
77 | 311 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 1:33.59 | |
78 | 393 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:33.80 | ||
79 | 175 | Sjursen Emilia | 2004 | NAKSKOV | 0456AD | 25 m | 1:33.90 | |
80 | 281 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 1:34.24 | |
81 | 384 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:35.63 | ||
82 | 188 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 1:36.26 | |
83 | 275 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 1:37.34 | |
84 | 82 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:38.20 | |
85 | 28 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:39.00 | |
86 | 369 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:39.18 | |
87 | 52 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:39.43 | |
88 | 358 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:39.77 | |
89 | 416 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:41.70 | |
90 | 229 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | 1:42.00 | |
91 | 114 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:42.74 | |
92 | 48 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:42.81 | |
93 | 377 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:43.25 | ||
94 | 37 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 25 m | 1:44.14 | ||
95 | 364 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:47.71 | |
96 | 50 | Jensen Oline | 2005 | HERLEV | 0536AS | 25 m | 1:48.37 | |
97 | 66 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:51.03 | ||
98 | 55 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:52.88 | |
99 | 65 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:56.46 | |
100 | 97 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 1:58.60 | |
101 | 80 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 2:01.73 | |
102 | 116 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 2:09.99 | |
103 | 396 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 2:10.10 | |
104 | 41 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | ||
105 | 303 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | ||
106 | 332 | Jensen Sara Engmose | 2004 | HOLBÆK | 25 m | |||
107 | 409 | Søegaard Marie | 2005 | HOLBÆK | 0508AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 52.39 | |
2 | 344 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 53.89 | |
3 | 170 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 56.41 | |
4 | 172 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 56.96 | |
5 | 392 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 57.43 | |
6 | 8 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 57.48 | |
7 | 136 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 58.08 | |
8 | 225 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 58.82 | |
9 | 138 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 59.22 | |
10 | 174 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:00.12 | |
11 | 166 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:00.46 | |
12 | 231 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:00.67 | |
13 | 347 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:00.76 | |
14 | 371 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:01.72 | |
15 | 13 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:01.87 | |
16 | 264 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 1:03.33 | |
17 | 315 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:03.46 | |
18 | 323 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:03.56 | |
19 | 211 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:03.70 | |
20 | 18 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:04.99 | |
21 | 202 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:05.33 | |
22 | 200 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:05.93 | |
23 | 47 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:06.07 | |
24 | 346 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:06.84 | |
25 | 354 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:08.11 | |
26 | 363 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:09.37 | |
27 | 14 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:09.83 | |
28 | 165 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:10.42 | |
29 | 35 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:10.66 | |
30 | 375 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:11.28 | |
31 | 215 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:11.68 | |
32 | 10 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:11.69 | |
33 | 204 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:12.26 | |
34 | 295 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:12.37 | |
35 | 45 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:12.82 | |
36 | 101 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:13.02 | |
37 | 285 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:13.88 | |
38 | 208 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:14.41 | |
39 | 403 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:15.52 | |
40 | 397 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:16.10 | |
41 | 209 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:16.35 | |
42 | 203 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:16.86 | |
43 | 106 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 1:17.90 | |
44 | 402 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:18.90 | |
45 | 249 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:19.30 | |
46 | 291 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:19.60 | |
47 | 276 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:19.73 | |
48 | 349 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | 1:19.86 | |
49 | 9 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 1:19.97 | |
50 | 242 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 1:20.24 | |
51 | 194 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:20.90 | |
52 | 20 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:21.72 | |
53 | 232 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:22.56 | |
54 | 186 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:23.62 | |
55 | 57 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 1:23.90 | |
56 | 292 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:24.28 | |
57 | 226 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 1:24.65 | |
58 | 306 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:25.40 | |
59 | 169 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:26.22 | |
60 | 190 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:26.58 | |
61 | 185 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:26.80 | |
62 | 302 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 1:27.70 | |
63 | 61 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 25 m | 1:28.62 | |
64 | 42 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 1:28.65 | |
65 | 338 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:29.14 | |
66 | 181 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:29.35 | |
67 | 182 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:31.55 | |
68 | 153 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:33.14 | |
69 | 314 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 1:33.19 | |
70 | 385 | Madsen Emil | 2004 | NÆSTVED | 0493AO | 25 m | 1:33.99 | |
71 | 240 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:34.60 | |
72 | 293 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | 1:34.61 | |
73 | 148 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:35.74 | |
74 | 399 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 1:39.65 | ||
75 | 105 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:41.09 | |
76 | 327 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:41.90 | |
77 | 67 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:42.15 | |
78 | 93 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:49.00 | ||
79 | 16 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:49.48 | |
80 | 157 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:54.04 | |
81 | 68 | Skytte-Olesen Gilbert | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:07.68 | ||
82 | 400 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 2:23.31 | ||
83 | 342 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 25 m | |||
84 | 381 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
85 | 408 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:22.88 | |
2 | 234 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 2:26.03 | |
3 | 87 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 2:44.46 | |
4 | 261 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:48.12 | |
5 | 339 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:54.95 | |
6 | 103 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 3:30.00 | |
7 | 178 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | ||
8 | 394 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 14, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 324 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 2:57.42 | |
2 | 259 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 3:02.62 | |
3 | 212 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 3:28.58 | |
4 | 179 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 3:38.56 | |
5 | 59 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 35.76 | |
2 | 160 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 35.88 | |
3 | 380 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 36.77 | |
4 | 94 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 37.09 | |
5 | 360 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 37.93 | |
6 | 246 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 38.35 | |
7 | 255 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 38.42 | |
8 | 343 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 38.81 | |
9 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 38.86 | |
10 | 213 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 39.12 | |
11 | 133 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 39.14 | |
12 | 130 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 39.30 | |
13 | 262 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 39.70 | |
14 | 207 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 40.77 | |
15 | 282 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 41.41 | |
16 | 134 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 41.73 | |
17 | 317 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 41.76 | |
18 | 254 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 41.78 | |
19 | 46 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 42.07 | |
20 | 171 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 42.24 | |
21 | 98 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 42.57 | |
22 | 321 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 42.58 | |
23 | 91 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 42.94 | |
24 | 284 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 43.01 | |
25 | 17 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 44.20 | |
26 | 177 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 44.31 | |
27 | 119 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 44.47 | |
28 | 117 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 44.66 | |
29 | 49 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 44.96 | |
30 | 64 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 44.96 | |
31 | 326 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 45.18 | |
32 | 22 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 45.22 | |
33 | 219 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 45.63 | |
34 | 350 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 46.26 | |
35 | 290 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | 46.28 | |
36 | 23 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 47.16 | |
37 | 30 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 47.26 | |
38 | 19 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 47.57 | |
39 | 122 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 47.73 | |
40 | 141 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 47.79 | |
41 | 364 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 48.11 | |
42 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 48.19 | |
43 | 356 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 48.33 | |
44 | 114 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 48.56 | |
45 | 214 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 48.63 | |
46 | 51 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 49.05 | |
47 | 345 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 49.24 | |
48 | 228 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 49.60 | |
49 | 38 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 49.79 | |
50 | 281 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 51.32 | |
51 | 121 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | 51.51 | |
52 | 120 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 51.92 | |
53 | 85 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 51.97 | |
54 | 386 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 52.21 | |
55 | 377 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 52.36 | ||
56 | 303 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 52.37 | |
57 | 29 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 52.73 | |
58 | 390 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 53.34 | |
59 | 322 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 53.55 | |
60 | 43 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 53.68 | |
61 | 154 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 53.87 | |
62 | 60 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 53.99 | |
63 | 65 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 54.07 | |
64 | 5 | Astrup Julie | 2005 | DRAGSHOLM | 0544AR | 25 m | 54.11 | |
65 | 56 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 54.26 | |
66 | 417 | Hansen Katrine R. K. | 2005 | NAKSKOV | 0578AO | 25 m | 54.31 | |
67 | 189 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 55.05 | |
68 | 416 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 55.46 | |
69 | 198 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 55.82 | |
70 | 369 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 56.74 | |
71 | 372 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 57.32 | |
72 | 241 | Ploug Victoria | 2005 | SK-SYD | 0558AU | 25 m | 57.60 | |
73 | 376 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 57.73 | |
74 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 57.90 | |
75 | 82 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 58.00 | |
76 | 89 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 59.68 | |
77 | 55 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 59.75 | |
78 | 123 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:01.78 | |
79 | 358 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:01.88 | |
80 | 239 | Nielsen Ena Tværmose | 2004 | SK-SYD | 0442AZ | 25 m | 1:02.93 | |
81 | 275 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 1:02.94 | |
82 | 247 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:03.84 | |
83 | 66 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:04.51 | ||
84 | 97 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 1:07.07 | |
85 | 188 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 1:07.32 | |
86 | 41 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 1:08.45 | |
87 | 311 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 1:08.57 | |
88 | 116 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:09.86 | |
89 | 197 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 25 m | 1:10.54 | |
90 | 50 | Jensen Oline | 2005 | HERLEV | 0536AS | 25 m | 1:10.70 | |
91 | 48 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:13.02 | |
92 | 115 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:15.00 | |
93 | 80 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:23.16 | |
94 | 396 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:23.89 | |
95 | 37 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
96 | 161 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | ||
97 | 163 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | ||
98 | 229 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | ||
99 | 332 | Jensen Sara Engmose | 2004 | HOLBÆK | 25 m | |||
100 | 333 | Falkensted Benedicte | 2004 | HOLBÆK | 0472AZ | 25 m | ||
101 | 391 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 29.52 | |
2 | 351 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 31.87 | |
3 | 243 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 32.90 | |
4 | 100 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 33.63 | |
5 | 328 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 35.96 | |
6 | 107 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 36.08 | |
7 | 371 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 36.62 | |
8 | 88 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 36.78 | |
9 | 113 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 37.61 | |
10 | 337 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 38.66 | |
11 | 101 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 40.00 | |
12 | 368 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 40.15 | |
13 | 260 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 40.31 | |
14 | 315 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 40.37 | |
15 | 395 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 40.45 | |
16 | 211 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 41.68 | |
17 | 180 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 43.20 | |
18 | 363 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 45.01 | |
19 | 205 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 45.06 | |
20 | 330 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 45.59 | |
21 | 203 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 45.92 | |
22 | 257 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 46.23 | |
23 | 341 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 46.38 | |
24 | 186 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 47.03 | |
25 | 401 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 47.04 | |
26 | 210 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 47.06 | |
27 | 359 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 47.55 | |
28 | 20 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 47.70 | |
29 | 295 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 48.56 | |
30 | 39 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 48.73 | |
31 | 84 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 48.76 | |
32 | 9 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 48.91 | |
33 | 355 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 48.95 | |
34 | 212 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 49.53 | |
35 | 316 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 49.90 | |
36 | 232 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 50.59 | |
37 | 329 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 51.40 | |
38 | 187 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 51.96 | |
39 | 32 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 52.13 | |
40 | 348 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 52.23 | |
41 | 157 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 53.43 | |
42 | 144 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 53.46 | |
43 | 31 | Andersen Bjørn | 2006 | HERLEV | 0605AH | 25 m | 53.52 | |
44 | 58 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 53.72 | |
45 | 293 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | 54.00 | |
46 | 34 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 54.22 | |
47 | 36 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 54.38 | |
48 | 148 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 54.52 | |
49 | 338 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 56.36 | |
50 | 149 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 56.82 | |
51 | 313 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 57.04 | |
52 | 42 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 57.09 | |
53 | 314 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 57.50 | |
54 | 183 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 59.25 | |
55 | 16 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:01.11 | |
56 | 105 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:02.42 | |
57 | 190 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:02.50 | |
58 | 204 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:03.57 | |
59 | 67 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:08.18 | |
60 | 400 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:13.78 | ||
61 | 68 | Skytte-Olesen Gilbert | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
62 | 167 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | ||
63 | 168 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | ||
64 | 208 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | ||
65 | 240 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | ||
66 | 242 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | ||
67 | 249 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | ||
68 | 325 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | ||
69 | 327 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | ||
70 | 342 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 25 m | |||
71 | 349 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | ||
72 | 381 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
73 | 385 | Madsen Emil | 2004 | NÆSTVED | 0493AO | 25 m | ||
74 | 415 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:16 |
Løb 17, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 4:51.57 | |
2 | 15 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 4:52.01 | |
3 | 340 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 4:53.65 | |
4 | 367 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 4:58.44 | |
5 | 162 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 5:03.60 | |
6 | 319 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 25 m | 5:06.45 | |
7 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 5:10.00 | |
8 | 362 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 5:11.08 | |
9 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 5:15.00 | |
10 | 152 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 5:15.00 | |
11 | 336 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 5:19.75 | |
12 | 155 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 5:20.30 | |
13 | 357 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 5:23.95 | |
14 | 193 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 5:26.36 | |
15 | 265 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 5:29.56 | |
16 | 248 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 5:30.55 | |
17 | 46 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 5:36.35 | |
18 | 235 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 5:42.11 | |
19 | 125 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 5:42.68 | |
20 | 178 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 5:50.40 | |
21 | 219 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 6:15.24 | |
22 | 245 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 6:20.53 | |
23 | 192 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 6:26.45 | |
24 | 250 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 6:28.02 | |
25 | 195 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 6:40.37 | |
26 | 389 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 6:44.80 | |
27 | 307 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 6:46.88 | |
28 | 132 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | ||
29 | 237 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | ||
30 | 283 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | ||
31 | 365 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | ||
32 | 372 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | ||
33 | 374 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | ||
34 | 378 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | ||
35 | 379 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | ||
36 | 382 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 13:07 |
Løb 18, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 3:56.94 | |
2 | 170 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 4:17.28 | |
3 | 344 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 4:19.71 | |
4 | 92 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 4:20.41 | |
5 | 392 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 4:21.82 | |
6 | 159 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 4:24.00 | |
7 | 138 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 4:30.75 | |
8 | 100 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 4:33.45 | |
9 | 323 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 4:34.31 | |
10 | 13 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 4:34.40 | |
11 | 136 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 4:37.28 | |
12 | 320 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 4:39.79 | |
13 | 95 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 4:41.07 | |
14 | 7 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 4:46.63 | |
15 | 40 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 5:00.09 | |
16 | 383 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 5:02.42 | |
17 | 258 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 5:09.99 | |
18 | 387 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 5:14.76 | |
19 | 375 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 5:21.37 | |
20 | 215 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 5:26.27 | |
21 | 244 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 5:34.45 | |
22 | 14 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 5:37.70 | |
23 | 370 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 5:52.34 | |
24 | 194 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 5:53.87 | |
25 | 276 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 5:54.98 | |
26 | 291 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 5:55.41 | |
27 | 266 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 6:22.93 | |
28 | 403 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 6:35.17 | |
29 | 172 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | ||
30 | 181 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | ||
31 | 277 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | ||
32 | 286 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | ||
33 | 302 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | ||
34 | 306 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 13:07 |
Løb 19, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Lf Piger 1 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 74 | Hg Piger 1 | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:06.00 | ||
3 | 76 | Hg Piger 2 | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:15.00 | ||
4 | 224 | Lf Piger 2 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:18.00 | ||
5 | 405 | Næstved Havfruer 1 | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 2:18.77 | ||
6 | 251 | Vsk Dream Team | 0 | VORDINGB | 25 m | 2:19.40 | ||
7 | 145 | Kalundborg Piger 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 26 | Herlev Piger 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:22.53 | ||
9 | 300 | Medley Piger 1 Korsør | 0 | KORSØR | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 4 | Dragsholm Piger 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:30.11 | ||
11 | 27 | Herlev Piger 2 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:31.80 | ||
12 | 406 | Næstved Havfruer 2 | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 2:31.80 | ||
13 | 2 | Dragsholm Piger 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:32.11 | ||
14 | 79 | Hg Piger 4 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:35.00 | ||
15 | 146 | Kalundborg Piger 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:35.00 | ||
16 | 411 | Næstved Havfruer 3 | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 2:37.20 | ||
17 | 301 | Medley Piger 2 Korsør | 0 | KORSØR | 25 m | 2:40.00 | ||
18 | 73 | Hg Piger | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:45.00 | ||
19 | 269 | Ringsted Piger 1 | 1900 | RINGSTED | 25 m | |||
20 | 271 | Ringsted Piger 2 | 1900 | RINGSTED | 25 m | |||
21 | 310 | K2 Piger Medley | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 12:39 |
Løb 20, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Hg Drenge 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:52.00 | ||
2 | 221 | Lf Drenge 1 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 1:52.00 | ||
3 | 222 | Lf Drenge 2 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:03.00 | ||
4 | 71 | Hg Drenge 2 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:06.00 | ||
5 | 128 | Kalundborg Drenge 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:07.00 | ||
6 | 24 | Herlev Knægte 1 | 0 | HERLEV | 25 m | 2:15.00 | ||
7 | 72 | Hg Drenge 3 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 412 | Næstved 1 Hvalrosser | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 2:15.54 | ||
9 | 1 | Dragsholm Drenge 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:16.11 | ||
10 | 252 | Vsk Horror Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | 2:22.13 | ||
11 | 25 | Herlev Knægte 2 | 0 | HERLEV | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 299 | Medley Drenge 1 Korsør | 0 | KORSØR | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 413 | Næstved 2 Hvalrosser | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 2:30.15 | ||
14 | 414 | Næstved 3 Hvalrosser | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 2:36.20 | ||
15 | 3 | Dragsholm Drenge 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:40.11 | ||
16 | 272 | Ringsted Drenge 1 | 1900 | RINGSTED | 25 m | |||
17 | 273 | Ringsted Drenge 2 | 1900 | RINGSTED | 25 m | |||
18 | 308 | K2 Drenge Medley | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
19 | 309 | K2 Drenge 2 Medley | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 14 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 12:39 |
Løb 21, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 2:13.24 | |
2 | 230 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:15.39 | |
3 | 233 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:17.34 | |
4 | 158 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:17.67 | |
5 | 15 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:19.57 | |
6 | 161 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:19.75 | |
7 | 83 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:21.15 | |
8 | 340 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:21.27 | |
9 | 367 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:23.10 | |
10 | 162 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 2:25.59 | |
11 | 339 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:28.28 | |
12 | 362 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:29.46 | |
13 | 336 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:29.76 | |
14 | 22 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:30.06 | |
15 | 317 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:30.13 | |
16 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 2:31.39 | |
17 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 2:31.90 | |
18 | 125 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:32.30 | |
19 | 284 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 2:33.17 | |
20 | 353 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 2:33.90 | |
21 | 254 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 2:34.95 | |
22 | 374 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:36.29 | |
23 | 119 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 2:36.90 | |
24 | 193 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:38.36 | |
25 | 248 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 2:38.96 | |
26 | 49 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 2:40.07 | |
27 | 177 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 2:40.38 | |
28 | 216 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 2:41.41 | |
29 | 91 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 2:41.63 | |
30 | 120 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:42.18 | |
31 | 217 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:43.80 | |
32 | 250 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 2:45.70 | |
33 | 207 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 2:46.21 | |
34 | 134 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 2:47.85 | |
35 | 345 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:49.65 | |
36 | 334 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:52.33 | |
37 | 132 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 2:53.07 | |
38 | 326 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 2:53.27 | |
39 | 287 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 2:53.51 | |
40 | 245 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 2:54.81 | |
41 | 253 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 2:55.87 | |
42 | 378 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 2:56.39 | |
43 | 365 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 2:56.92 | |
44 | 163 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 3:00.01 | |
45 | 247 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 3:00.19 | |
46 | 150 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:04.47 | |
47 | 201 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 3:04.65 | |
48 | 206 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 3:05.62 | |
49 | 307 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:06.33 | |
50 | 389 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:07.15 | |
51 | 228 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 3:08.96 | |
52 | 139 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 3:14.91 | |
53 | 275 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 3:16.46 | |
54 | 64 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 3:24.25 | |
55 | 311 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 3:28.32 | |
56 | 218 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 3:36.60 | |
57 | 281 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 3:39.99 | |
58 | 384 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 4:06.70 | ||
59 | 319 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 25 m | ||
60 | 322 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | ||
61 | 361 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | ||
62 | 364 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 22, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:53.51 | |
2 | 352 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:57.91 | |
3 | 344 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:00.31 | |
4 | 92 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 2:00.68 | |
5 | 170 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 2:01.72 | |
6 | 140 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:02.05 | |
7 | 335 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 2:03.94 | |
8 | 168 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 2:04.85 | |
9 | 225 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 2:07.95 | |
10 | 13 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:11.87 | |
11 | 347 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:12.12 | |
12 | 136 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 2:12.34 | |
13 | 231 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:13.68 | |
14 | 174 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 2:14.66 | |
15 | 8 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 2:19.11 | |
16 | 144 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:21.81 | |
17 | 202 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 2:23.00 | |
18 | 10 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 2:23.11 | |
19 | 211 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:24.27 | |
20 | 383 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:24.45 | |
21 | 47 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 2:25.82 | |
22 | 264 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 2:27.21 | |
23 | 236 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:27.89 | |
24 | 258 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:29.75 | |
25 | 346 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:29.87 | |
26 | 14 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:30.79 | |
27 | 363 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 2:33.93 | |
28 | 200 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 2:33.98 | |
29 | 180 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:34.29 | |
30 | 215 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:34.64 | |
31 | 86 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 2:37.87 | |
32 | 35 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:39.45 | |
33 | 212 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:39.85 | |
34 | 341 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:40.26 | |
35 | 39 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 2:41.40 | |
36 | 330 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:41.79 | |
37 | 194 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 2:42.74 | |
38 | 227 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:43.87 | |
39 | 324 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 2:44.73 | |
40 | 84 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:45.99 | |
41 | 285 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 2:46.35 | |
42 | 196 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:47.06 | |
43 | 220 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 2:47.08 | |
44 | 210 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:48.36 | |
45 | 45 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 2:52.14 | |
46 | 242 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 2:52.91 | |
47 | 329 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 2:53.68 | |
48 | 9 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 2:54.11 | |
49 | 402 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 2:56.20 | |
50 | 249 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:56.92 | |
51 | 203 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 2:58.41 | |
52 | 294 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 2:58.71 | |
53 | 292 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 2:59.25 | |
54 | 266 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 2:59.30 | |
55 | 316 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 2:59.71 | |
56 | 109 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:59.99 | |
57 | 149 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 3:00.24 | |
58 | 232 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 3:00.60 | |
59 | 388 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 3:01.54 | |
60 | 302 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 3:03.76 | |
61 | 190 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 3:04.64 | |
62 | 191 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:05.17 | |
63 | 182 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 3:08.18 | |
64 | 184 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 3:14.28 | |
65 | 226 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 3:18.81 | |
66 | 240 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 3:35.46 | |
67 | 277 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 3:37.20 | |
68 | 338 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 3:39.09 | |
69 | 295 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | ||
70 | 327 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | ||
71 | 349 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:18.06 | |
2 | 90 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:18.74 | |
3 | 380 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:20.74 | |
4 | 255 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:22.12 | |
5 | 357 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:23.99 | |
6 | 133 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:24.54 | |
7 | 130 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:26.13 | |
8 | 246 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:28.29 | |
9 | 46 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:28.44 | |
10 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:28.96 | |
11 | 98 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:31.82 | |
12 | 321 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:32.63 | |
13 | 263 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:32.85 | |
14 | 289 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSØR | 0486AO | 25 m | 1:34.14 | |
15 | 195 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:34.65 | |
16 | 117 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:34.71 | |
17 | 30 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:34.79 | |
18 | 19 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:39.99 | |
19 | 350 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:40.05 | |
20 | 290 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | 1:40.64 | |
21 | 141 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:41.06 | |
22 | 5 | Astrup Julie | 2005 | DRAGSHOLM | 0544AR | 25 m | 1:42.56 | |
23 | 23 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:42.99 | |
24 | 176 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 1:43.94 | |
25 | 122 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 1:44.91 | |
26 | 178 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:46.87 | |
27 | 51 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:47.05 | |
28 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:47.46 | |
29 | 265 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:47.86 | |
30 | 126 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:48.87 | |
31 | 373 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:49.07 | |
32 | 305 | Larsen Josephine | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 1:49.66 | |
33 | 121 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | 1:50.00 | |
34 | 192 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:51.75 | |
35 | 283 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 1:51.96 | |
36 | 85 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:53.51 | |
37 | 377 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:54.05 | ||
38 | 389 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:54.61 | |
39 | 89 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:55.65 | |
40 | 189 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 2:01.90 | |
41 | 274 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 2:02.22 | |
42 | 82 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 2:05.66 | |
43 | 376 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 2:10.98 | |
44 | 358 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:13.03 | |
45 | 97 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 2:18.51 | |
46 | 102 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 2:20.00 | |
47 | 156 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 2:55.54 | |
48 | 127 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | ||
49 | 239 | Nielsen Ena Tværmose | 2004 | SK-SYD | 0442AZ | 25 m | ||
50 | 241 | Ploug Victoria | 2005 | SK-SYD | 0558AU | 25 m | ||
51 | 356 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 1:05.44 | |
2 | 351 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:09.22 | |
3 | 320 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:16.85 | |
4 | 392 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:17.14 | |
5 | 328 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:19.62 | |
6 | 113 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:20.21 | |
7 | 371 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:20.47 | |
8 | 410 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 1:20.93 | |
9 | 331 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:24.92 | |
10 | 387 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:25.92 | |
11 | 260 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:27.56 | |
12 | 59 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:28.28 | |
13 | 368 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:30.10 | |
14 | 244 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:35.11 | |
15 | 401 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:35.84 | |
16 | 45 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:38.68 | |
17 | 205 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:38.74 | |
18 | 203 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:38.93 | |
19 | 232 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:41.95 | |
20 | 186 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:42.14 | |
21 | 208 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:42.62 | |
22 | 20 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:43.06 | |
23 | 355 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:43.14 | |
24 | 112 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 1:43.98 | |
25 | 257 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:44.02 | |
26 | 138 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:44.37 | |
27 | 204 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:44.68 | |
28 | 306 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:46.46 | |
29 | 276 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:46.75 | |
30 | 286 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:50.25 | |
31 | 183 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:51.84 | |
32 | 348 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:54.78 | |
33 | 118 | Schlke Malte | 2005 | HERLUFSHOL | 0517AM | 25 m | 2:01.08 | |
34 | 313 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 2:02.43 | |
35 | 209 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:03.84 | |
36 | 314 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 2:05.08 | |
37 | 124 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 2:11.49 | |
38 | 304 | Larsen Jonas | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 2:13.28 | |
39 | 157 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 2:15.70 | |
40 | 151 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
41 | 173 | Nielsen Isak | 2005 | NAKSKOV | 0575AJ | 25 m | ||
42 | 359 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | ||
43 | 370 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | ||
44 | 415 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 25, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 5:13.95 | |
2 | 94 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 5:25.00 | |
3 | 343 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 5:50.45 | |
4 | 362 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 5:51.89 | |
5 | 382 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 5:52.18 | |
6 | 213 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 5:57.48 | |
7 | 256 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 5:58.79 | |
8 | 62 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 6:00.00 | |
9 | 339 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 6:10.05 | |
10 | 103 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 6:13.11 | |
11 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 6:40.00 | |
12 | 391 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 6:40.14 | |
13 | 373 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 7:04.33 | |
14 | 198 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 7:31.38 | |
15 | 379 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | ||
16 | 394 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 26, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 325 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 5:11.42 | |
2 | 95 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 5:23.39 | |
3 | 323 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 5:31.73 | |
4 | 7 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 5:35.11 | |
5 | 211 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 6:23.74 | |
6 | 215 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 6:52.95 | |
7 | 40 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | ||
8 | 166 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | ||
9 | 167 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | ||
10 | 179 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | ||
11 | 180 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | ||
12 | 182 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 27, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 4.61 | |
2 | 234 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 28.07 | |
3 | 131 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 28.21 | |
4 | 238 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 28.47 | |
5 | 161 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 28.74 | |
6 | 87 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 28.99 | |
7 | 90 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 29.39 | |
8 | 104 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 29.43 | |
9 | 380 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 29.52 | |
10 | 319 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 25 m | 29.58 | |
11 | 262 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 29.61 | |
12 | 83 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 29.63 | |
13 | 233 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 29.76 | |
14 | 108 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 29.79 | |
15 | 152 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 30.08 | |
16 | 160 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 30.43 | |
17 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 30.61 | |
18 | 367 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 30.61 | |
19 | 382 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 30.61 | |
20 | 261 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 30.64 | |
21 | 336 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 30.77 | |
22 | 134 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 30.92 | |
23 | 317 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 30.94 | |
24 | 162 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 31.33 | |
25 | 142 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 31.54 | |
26 | 125 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 31.55 | |
27 | 246 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 31.61 | |
28 | 254 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 31.64 | |
29 | 17 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 31.79 | |
30 | 282 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 31.83 | |
31 | 366 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 31.99 | |
32 | 143 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 32.08 | |
33 | 119 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 32.35 | |
34 | 207 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 32.36 | |
35 | 22 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 32.40 | |
36 | 155 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 32.46 | |
37 | 284 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 32.63 | |
38 | 30 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 33.14 | |
39 | 62 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 33.14 | |
40 | 91 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 33.40 | |
41 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 33.42 | |
42 | 235 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 33.47 | |
43 | 46 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 34.03 | |
44 | 54 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 34.06 | |
45 | 38 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 34.23 | |
46 | 64 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 34.32 | |
47 | 206 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 34.33 | |
48 | 117 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 34.51 | |
49 | 114 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 34.53 | |
50 | 219 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 34.53 | |
51 | 217 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 34.69 | |
52 | 345 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 34.72 | |
53 | 49 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 34.76 | |
54 | 98 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 34.84 | |
55 | 378 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 34.98 | |
56 | 63 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 35.01 | |
57 | 334 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 35.03 | |
58 | 326 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 35.12 | |
59 | 287 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 35.18 | |
60 | 288 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 35.43 | |
61 | 201 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 35.50 | |
62 | 214 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 35.50 | |
63 | 141 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 35.64 | |
64 | 163 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 35.65 | |
65 | 350 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 35.97 | |
66 | 250 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 36.02 | |
67 | 150 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 36.07 | |
68 | 195 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 36.33 | |
69 | 289 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSØR | 0486AO | 25 m | 36.40 | |
70 | 177 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 36.78 | |
71 | 21 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 36.79 | |
72 | 19 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 36.98 | |
73 | 245 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 37.00 | |
74 | 307 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 37.08 | |
75 | 193 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 37.21 | |
76 | 389 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 37.56 | |
77 | 290 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | 37.57 | |
78 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 37.63 | |
79 | 122 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 37.69 | |
80 | 322 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 37.76 | |
81 | 247 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 37.97 | |
82 | 386 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 38.09 | |
83 | 126 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 38.11 | |
84 | 228 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 38.15 | |
85 | 89 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 38.22 | |
86 | 372 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 38.57 | |
87 | 121 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | 38.59 | |
88 | 5 | Astrup Julie | 2005 | DRAGSHOLM | 0544AR | 25 m | 38.79 | |
89 | 283 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 38.96 | |
90 | 123 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 39.12 | |
91 | 175 | Sjursen Emilia | 2004 | NAKSKOV | 0456AD | 25 m | 39.87 | |
92 | 154 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 40.15 | |
93 | 417 | Hansen Katrine R. K. | 2005 | NAKSKOV | 0578AO | 25 m | 40.28 | |
94 | 218 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 40.63 | |
95 | 281 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 40.76 | |
96 | 311 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 41.23 | |
97 | 384 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 41.50 | ||
98 | 188 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 41.52 | |
99 | 82 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 41.99 | |
100 | 398 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 42.04 | |
101 | 275 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 42.61 | |
102 | 377 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 43.36 | ||
103 | 358 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 44.24 | |
104 | 241 | Ploug Victoria | 2005 | SK-SYD | 0558AU | 25 m | 44.61 | |
105 | 127 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 45.48 | |
106 | 393 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 45.91 | ||
107 | 274 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 48.41 | |
108 | 239 | Nielsen Ena Tværmose | 2004 | SK-SYD | 0442AZ | 25 m | 48.98 | |
109 | 116 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 49.76 | |
110 | 361 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | 50.33 | |
111 | 97 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 50.67 | |
112 | 376 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 50.77 | |
113 | 102 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 51.99 | |
114 | 156 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 52.29 | |
115 | 115 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 52.59 | |
116 | 80 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 58.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 28, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 24.44 | |
2 | 344 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 24.70 | |
3 | 352 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 24.97 | |
4 | 107 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 25.43 | |
5 | 172 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 26.15 | |
6 | 168 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 26.42 | |
7 | 136 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 26.43 | |
8 | 8 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 26.52 | |
9 | 140 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 26.65 | |
10 | 392 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 26.78 | |
11 | 225 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 27.24 | |
12 | 315 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 27.40 | |
13 | 410 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 27.43 | |
14 | 166 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 27.62 | |
15 | 371 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 28.01 | |
16 | 259 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 28.09 | |
17 | 328 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 28.15 | |
18 | 231 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 28.26 | |
19 | 347 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 28.27 | |
20 | 13 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 28.78 | |
21 | 264 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 29.56 | |
22 | 260 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 29.57 | |
23 | 200 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 29.83 | |
24 | 202 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 29.94 | |
25 | 58 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 30.10 | |
26 | 47 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 30.16 | |
27 | 346 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 30.29 | |
28 | 10 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 30.37 | |
29 | 165 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 30.43 | |
30 | 236 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 30.91 | |
31 | 18 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 30.94 | |
32 | 375 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 31.06 | |
33 | 401 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 31.29 | |
34 | 86 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 31.67 | |
35 | 227 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 31.86 | |
36 | 187 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 32.22 | |
37 | 295 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 32.26 | |
38 | 35 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 32.42 | |
39 | 363 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 32.57 | |
40 | 330 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 32.61 | |
41 | 204 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 32.62 | |
42 | 285 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 33.52 | |
43 | 183 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 33.65 | |
44 | 220 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 33.65 | |
45 | 208 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 33.72 | |
46 | 397 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 34.12 | |
47 | 39 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 34.13 | |
48 | 106 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 34.30 | |
49 | 249 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 34.42 | |
50 | 203 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 34.48 | |
51 | 329 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 34.66 | |
52 | 348 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 34.76 | |
53 | 257 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 34.82 | |
54 | 194 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 34.84 | |
55 | 277 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 34.90 | |
56 | 306 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 34.99 | |
57 | 209 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 35.01 | |
58 | 112 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 35.02 | |
59 | 368 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 35.06 | |
60 | 84 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 35.65 | |
61 | 266 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 35.92 | |
62 | 242 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 36.29 | |
63 | 226 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 36.49 | |
64 | 349 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | 36.65 | |
65 | 9 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 36.74 | |
66 | 388 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 37.10 | |
67 | 20 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 37.27 | |
68 | 185 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 37.34 | |
69 | 184 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 37.37 | |
70 | 124 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 37.39 | |
71 | 338 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 37.53 | |
72 | 169 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 37.96 | |
73 | 109 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 38.06 | |
74 | 291 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 38.61 | |
75 | 181 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 38.95 | |
76 | 153 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 40.26 | |
77 | 314 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 40.36 | |
78 | 173 | Nielsen Isak | 2005 | NAKSKOV | 0575AJ | 25 m | 40.38 | |
79 | 286 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 40.42 | |
80 | 240 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 40.46 | |
81 | 302 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 40.53 | |
82 | 294 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 40.89 | |
83 | 118 | Schlke Malte | 2005 | HERLUFSHOL | 0517AM | 25 m | 43.52 | |
84 | 151 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 43.64 | ||
85 | 327 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 44.30 | |
86 | 93 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 44.49 | ||
87 | 135 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | 44.77 | ||
88 | 399 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 44.82 | ||
89 | 16 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 45.11 | |
90 | 404 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 46.38 | ||
91 | 157 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 46.62 | |
92 | 96 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 47.04 | |
93 | 304 | Larsen Jonas | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 47.58 | |
94 | 400 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:04.66 | ||
95 | 137 | Lundgren Christoffer | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
96 | 292 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | ||
97 | 381 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
98 | 415 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 29, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 17:40.16 | |
2 | 340 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 19:08.56 | |
3 | 15 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 19:24.42 | |
4 | 171 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 21:24.11 | |
5 | 248 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 21:58.51 | |
6 | 178 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 30, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 8:31.71 | |
2 | 351 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 8:45.71 | |
3 | 170 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 9:04.91 | |
4 | 172 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 9:16.46 | |
5 | 92 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 9:21.23 | |
6 | 7 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 9:57.91 | |
7 | 13 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 10:03.48 | |
8 | 258 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 10:50.78 | |
9 | 113 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 11:00.00 | |
10 | 244 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 11:10.70 | |
11 | 196 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 13:43.37 | |
12 | 191 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 14:24.87 | |
13 | 313 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | ||
14 | 316 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | ||
15 | 370 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | ||
16 | 383 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | ||
17 | 387 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:04.92 | |
2 | 158 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:07.16 | |
3 | 131 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:07.18 | |
4 | 83 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:10.31 | |
5 | 87 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:11.81 | |
6 | 261 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:15.44 | |
7 | 103 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:17.31 | |
8 | 339 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:20.62 | |
9 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:21.12 | |
10 | 343 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:22.65 | |
11 | 366 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 1:22.86 | |
12 | 357 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:23.06 | |
13 | 155 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:25.13 | |
14 | 120 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:28.94 | |
15 | 391 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:29.00 | |
16 | 214 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:32.15 | |
17 | 263 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:33.47 | |
18 | 253 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 1:35.02 | |
19 | 206 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:37.71 | |
20 | 265 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:38.40 | |
21 | 321 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:39.55 | |
22 | 51 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:40.58 | |
23 | 394 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:44.09 | |
24 | 192 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:46.40 | |
25 | 139 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:46.76 | |
26 | 379 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:47.93 | |
27 | 23 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:49.11 | |
28 | 219 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:53.52 | |
29 | 189 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 2:02.59 | |
30 | 85 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:15.00 | |
31 | 305 | Larsen Josephine | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | ||
32 | 336 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | ||
33 | 365 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:02.94 | |
2 | 140 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:03.28 | |
3 | 174 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:04.71 | |
4 | 325 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:05.92 | |
5 | 168 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 1:06.79 | |
6 | 410 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 1:06.85 | |
7 | 138 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:07.46 | |
8 | 335 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:09.09 | |
9 | 320 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:10.73 | |
10 | 331 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:11.10 | |
11 | 323 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:11.25 | |
12 | 8 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:11.68 | |
13 | 259 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:12.78 | |
14 | 18 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:12.83 | |
15 | 315 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:13.76 | |
16 | 328 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:14.63 | |
17 | 200 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:15.31 | |
18 | 59 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:15.93 | |
19 | 202 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:17.69 | |
20 | 58 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:18.30 | |
21 | 14 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:21.11 | |
22 | 324 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:22.05 | |
23 | 113 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:25.00 | |
24 | 375 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:26.15 | |
25 | 165 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:27.73 | |
26 | 167 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:30.84 | |
27 | 149 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:34.43 | |
28 | 179 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:42.81 | |
29 | 355 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:43.74 | |
30 | 291 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:44.83 | |
31 | 341 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:45.54 | |
32 | 86 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:49.00 | |
33 | 96 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 2:32.21 | |
34 | 181 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | ||
35 | 185 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | ||
36 | 190 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | ||
37 | 210 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | ||
38 | 236 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | ||
39 | 348 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | ||
40 | 359 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:22.88 | |
2 | 312 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 9968BE | 25 m | 2:28.24 | |
3 | 104 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 2:29.98 | |
4 | 362 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:37.51 | |
5 | 108 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 2:39.14 | |
6 | 353 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 2:39.99 | |
7 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 2:42.56 | |
8 | 340 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:44.58 | |
9 | 374 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:46.30 | |
10 | 143 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 2:49.15 | |
11 | 207 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 2:55.88 | |
12 | 125 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:56.22 | |
13 | 17 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 2:58.11 | |
14 | 235 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 2:58.50 | |
15 | 62 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 3:01.41 | |
16 | 282 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 3:03.08 | |
17 | 213 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 3:04.24 | |
18 | 114 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 3:04.32 | |
19 | 250 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 3:05.55 | |
20 | 217 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:06.69 | |
21 | 326 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:12.41 | |
22 | 198 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 3:12.65 | |
23 | 334 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:12.86 | |
24 | 378 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:14.46 | |
25 | 38 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 3:14.62 | |
26 | 64 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 3:15.50 | |
27 | 201 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 3:22.97 | |
28 | 245 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 3:29.31 | |
29 | 307 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:34.51 | |
30 | 218 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 3:52.51 | |
31 | 219 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | ||
32 | 283 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | ||
33 | 393 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:06.46 | |
2 | 172 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 2:18.21 | |
3 | 352 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 2:20.01 | |
4 | 164 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 2:24.34 | |
5 | 7 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:26.85 | |
6 | 347 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:27.69 | |
7 | 95 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 2:32.59 | |
8 | 346 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:41.45 | |
9 | 40 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:44.41 | |
10 | 330 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:50.47 | |
11 | 84 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:53.12 | |
12 | 180 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:55.13 | |
13 | 167 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:55.71 | |
14 | 215 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:56.62 | |
15 | 220 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 3:00.29 | |
16 | 329 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 3:00.44 | |
17 | 209 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 3:18.20 | |
18 | 204 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 3:19.27 | |
19 | 191 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:23.37 | |
20 | 203 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 3:24.62 | |
21 | 316 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 3:44.53 | |
22 | 210 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:49.57 | |
23 | 205 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | ||
24 | 240 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | ||
25 | 276 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 35, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:10.61 | |
2 | 234 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:12.00 | |
3 | 380 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:12.15 | |
4 | 161 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:12.83 | |
5 | 87 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:13.64 | |
6 | 133 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:13.66 | |
7 | 131 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:14.18 | |
8 | 256 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:14.62 | |
9 | 382 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:14.81 | |
10 | 160 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:16.72 | |
11 | 255 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:18.08 | |
12 | 130 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:18.57 | |
13 | 213 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:18.94 | |
14 | 15 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:19.16 | |
15 | 357 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:19.23 | |
16 | 343 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:19.44 | |
17 | 30 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:20.17 | |
18 | 152 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:20.17 | |
19 | 162 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 1:20.19 | |
20 | 284 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 1:20.25 | |
21 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:20.37 | |
22 | 367 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:20.44 | |
23 | 142 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:20.45 | |
24 | 155 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:20.48 | |
25 | 366 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 1:20.81 | |
26 | 317 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:20.86 | |
27 | 134 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:21.95 | |
28 | 321 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:22.39 | |
29 | 46 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:22.86 | |
30 | 246 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:23.47 | |
31 | 49 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:23.81 | |
32 | 22 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:24.02 | |
33 | 193 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:24.03 | |
34 | 319 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | HOLBÆK | 0278AX | 25 m | 1:24.08 | |
35 | 98 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:24.15 | |
36 | 177 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:24.72 | |
37 | 117 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:25.62 | |
38 | 119 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:25.74 | |
39 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:26.36 | |
40 | 178 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:26.58 | |
41 | 288 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 1:26.61 | |
42 | 63 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:26.95 | |
43 | 289 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSØR | 0486AO | 25 m | 1:27.11 | |
44 | 195 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:27.88 | |
45 | 394 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:28.08 | |
46 | 290 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | 1:28.61 | |
47 | 176 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 1:29.16 | |
48 | 91 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:29.77 | |
49 | 214 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:30.35 | |
50 | 21 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:31.19 | |
51 | 345 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:31.47 | |
52 | 163 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 1:31.58 | |
53 | 356 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 1:32.09 | |
54 | 51 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:32.13 | |
55 | 139 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:32.44 | |
56 | 132 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:32.66 | |
57 | 350 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:32.97 | |
58 | 228 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:33.16 | |
59 | 216 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:33.41 | |
60 | 365 | Donstrup Marie | 2004 | NÆSTVED | 0412AV | 25 m | 1:33.52 | |
61 | 85 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:33.69 | |
62 | 192 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:34.54 | |
63 | 141 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:34.60 | |
64 | 23 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:35.65 | |
65 | 247 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:35.77 | |
66 | 189 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:37.29 | |
67 | 122 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 1:37.63 | |
68 | 150 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:37.79 | |
69 | 5 | Astrup Julie | 2005 | DRAGSHOLM | 0544AR | 25 m | 1:38.47 | |
70 | 89 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:38.52 | |
71 | 386 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:39.46 | |
72 | 154 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:41.62 | |
73 | 287 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:42.35 | |
74 | 126 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:43.51 | |
75 | 364 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:43.76 | |
76 | 372 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:44.11 | |
77 | 384 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:45.35 | ||
78 | 322 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:46.32 | |
79 | 305 | Larsen Josephine | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 1:47.76 | |
80 | 417 | Hansen Katrine R. K. | 2005 | NAKSKOV | 0578AO | 25 m | 1:47.86 | |
81 | 123 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:48.58 | |
82 | 274 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 1:50.28 | |
83 | 376 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:50.68 | |
84 | 377 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:50.71 | ||
85 | 416 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:51.61 | |
86 | 82 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:53.22 | |
87 | 188 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 1:57.41 | |
88 | 358 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:01.21 | |
89 | 175 | Sjursen Emilia | 2004 | NAKSKOV | 0456AD | 25 m | 2:04.29 | |
90 | 80 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 2:14.75 | |
91 | 121 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | 2:15.00 | |
92 | 116 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 2:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 36, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:02.78 | |
2 | 164 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 1:03.08 | |
3 | 243 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:03.15 | |
4 | 159 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:03.77 | |
5 | 100 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:05.53 | |
6 | 392 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:06.28 | |
7 | 344 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:06.72 | |
8 | 168 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 1:07.36 | |
9 | 8 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:09.28 | |
10 | 136 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 1:09.68 | |
11 | 320 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:10.63 | |
12 | 335 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:12.17 | |
13 | 138 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:12.23 | |
14 | 211 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:12.65 | |
15 | 323 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:12.76 | |
16 | 315 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:13.01 | |
17 | 371 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:13.21 | |
18 | 325 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:13.83 | |
19 | 144 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:13.87 | |
20 | 231 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:13.98 | |
21 | 286 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:14.07 | |
22 | 59 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:16.28 | |
23 | 18 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:16.57 | |
24 | 331 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:18.32 | |
25 | 10 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:19.98 | |
26 | 383 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:20.39 | |
27 | 401 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:20.48 | |
28 | 47 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:20.99 | |
29 | 363 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:21.24 | |
30 | 387 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:21.35 | |
31 | 205 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:21.71 | |
32 | 324 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:22.59 | |
33 | 45 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:23.32 | |
34 | 295 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:23.48 | |
35 | 368 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:23.53 | |
36 | 187 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:23.65 | |
37 | 14 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:25.24 | |
38 | 359 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:25.63 | |
39 | 227 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:26.20 | |
40 | 355 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:26.52 | |
41 | 244 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:26.54 | |
42 | 212 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:26.79 | |
43 | 183 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:26.86 | |
44 | 225 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 1:27.53 | |
45 | 341 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:27.55 | |
46 | 186 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:27.86 | |
47 | 179 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:28.07 | |
48 | 39 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:30.14 | |
49 | 397 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:30.42 | |
50 | 109 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:30.68 | |
51 | 35 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:31.39 | |
52 | 249 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:31.77 | |
53 | 257 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:32.56 | |
54 | 349 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | 1:32.69 | |
55 | 291 | Jepsen Christian | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:33.87 | |
56 | 9 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 1:34.01 | |
57 | 242 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 1:34.04 | |
58 | 185 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:34.08 | |
59 | 194 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:35.87 | |
60 | 124 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 1:36.61 | |
61 | 169 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:36.94 | |
62 | 402 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:36.95 | |
63 | 196 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:37.40 | |
64 | 112 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 1:37.65 | |
65 | 190 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:37.84 | |
66 | 306 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:37.92 | |
67 | 232 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:38.05 | |
68 | 313 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:38.29 | |
69 | 302 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 1:38.72 | |
70 | 173 | Nielsen Isak | 2005 | NAKSKOV | 0575AJ | 25 m | 1:38.94 | |
71 | 208 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:39.51 | |
72 | 294 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 1:40.32 | |
73 | 184 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 1:41.07 | |
74 | 181 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:41.57 | |
75 | 338 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:46.38 | |
76 | 399 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:01.53 | ||
77 | 304 | Larsen Jonas | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 2:01.64 | |
78 | 266 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 2:07.70 | |
79 | 106 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 2:10.00 | |
80 | 292 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | ||
81 | 314 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | ||
82 | 327 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | ||
83 | 400 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 37, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 31.49 | |
2 | 108 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 32.83 | |
3 | 133 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 33.09 | |
4 | 312 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 9968BE | 25 m | 33.45 | |
5 | 69 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 35.01 | |
6 | 318 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 35.07 | |
7 | 152 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 35.09 | |
8 | 143 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 35.13 | |
9 | 103 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 35.76 | |
10 | 44 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 35.98 | |
11 | 374 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 36.06 | |
12 | 130 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 37.08 | |
13 | 17 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 37.82 | |
14 | 171 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 37.87 | |
15 | 110 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 38.00 | |
16 | 233 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 38.20 | |
17 | 38 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 39.34 | |
18 | 114 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 39.40 | |
19 | 142 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 39.87 | |
20 | 235 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 40.25 | |
21 | 63 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 40.37 | |
22 | 373 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 40.69 | |
23 | 12 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 40.72 | |
24 | 379 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 41.19 | |
25 | 216 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 41.92 | |
26 | 132 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 42.64 | |
27 | 250 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 42.73 | |
28 | 386 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 42.73 | |
29 | 54 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 43.40 | |
30 | 356 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 43.68 | |
31 | 163 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 44.11 | |
32 | 111 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 44.32 | |
33 | 154 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 44.97 | |
34 | 120 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 45.36 | |
35 | 391 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 45.78 | |
36 | 372 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 47.60 | |
37 | 393 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 48.64 | ||
38 | 245 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 48.92 | |
39 | 188 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 49.48 | |
40 | 416 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 50.92 | |
41 | 127 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 51.13 | |
42 | 311 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 53.08 | |
43 | 398 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 53.40 | |
44 | 115 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 53.46 | |
45 | 156 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 54.44 | |
46 | 281 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 55.47 | |
47 | 275 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 55.98 | |
48 | 364 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 57.77 | |
49 | 97 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 59.65 | |
50 | 116 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 59.80 | |
51 | 80 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:12.12 | |
52 | 102 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:15.00 | |
53 | 239 | Nielsen Ena Tværmose | 2004 | SK-SYD | 0442AZ | 25 m | ||
54 | 361 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | ||
55 | 417 | Hansen Katrine R. K. | 2005 | NAKSKOV | 0578AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:43 |
Løb 38, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 28.70 | |
2 | 264 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 33.62 | |
3 | 144 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 33.80 | |
4 | 211 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 34.00 | |
5 | 260 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 34.06 | |
6 | 58 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 34.48 | |
7 | 236 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 34.52 | |
8 | 375 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 35.37 | |
9 | 40 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 35.56 | |
10 | 165 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 37.80 | |
11 | 187 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 38.76 | |
12 | 397 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 39.19 | |
13 | 225 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 40.36 | |
14 | 370 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 40.53 | |
15 | 212 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 41.07 | |
16 | 186 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 41.83 | |
17 | 169 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 41.95 | |
18 | 149 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 42.87 | |
19 | 402 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 43.76 | |
20 | 182 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 43.90 | |
21 | 157 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 44.85 | |
22 | 276 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 45.65 | |
23 | 153 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 46.10 | |
24 | 277 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 46.14 | |
25 | 285 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 46.61 | |
26 | 106 | Lund Jeppe | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AO | 25 m | 47.00 | |
27 | 151 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 49.26 | ||
28 | 240 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 50.09 | |
29 | 93 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 53.93 | ||
30 | 135 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | 55.28 | ||
31 | 399 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 56.54 | ||
32 | 96 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 57.52 | |
33 | 137 | Lundgren Christoffer | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 57.83 | ||
34 | 118 | Schlke Malte | 2005 | HERLUFSHOL | 0517AM | 25 m | 58.76 | |
35 | 16 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 59.11 | |
36 | 400 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:04.85 | ||
37 | 226 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | ||
38 | 381 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
39 | 404 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:43 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Lf Piger 1 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 145 | Kalundborg Piger 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 224 | Lf Piger 2 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:01.00 | ||
4 | 251 | Vsk Dream Team | 0 | VORDINGB | 25 m | 2:01.64 | ||
5 | 75 | Hg Piger 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:02.00 | ||
6 | 405 | Næstved Havfruer 1 | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 2:02.81 | ||
7 | 26 | Herlev Piger 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:05.77 | ||
8 | 146 | Kalundborg Piger 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 2 | Dragsholm Piger 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:12.11 | ||
10 | 77 | Hg Piger 2 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:12.34 | ||
11 | 27 | Herlev Piger 2 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:14.66 | ||
12 | 78 | Hg Piger 3 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:16.00 | ||
13 | 406 | Næstved Havfruer 2 | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 2:23.56 | ||
14 | 411 | Næstved Havfruer 3 | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 2:28.30 | ||
15 | 4 | Dragsholm Piger 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:29.11 | ||
16 | 79 | Hg Piger 4 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 297 | Fri Piger 1 Korsør | 0 | KORSØR | 25 m | 2:30.00 | ||
18 | 147 | Kalundborg Piger 3 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:31.00 | ||
19 | 298 | Fri Piger 2 Korsør | 2004 | KORSØR | 25 m | 2:40.00 | ||
20 | 269 | Ringsted Piger 1 | 1900 | RINGSTED | 25 m | |||
21 | 271 | Ringsted Piger 2 | 1900 | RINGSTED | 25 m | |||
22 | 280 | K2 Piger Fri | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:43 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Hg Drenge 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:42.00 | ||
2 | 221 | Lf Drenge 1 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 1:42.00 | ||
3 | 128 | Kalundborg Drenge 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:45.00 | ||
4 | 222 | Lf Drenge 2 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 1:48.00 | ||
5 | 1 | Dragsholm Drenge 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:52.11 | ||
6 | 412 | Næstved 1 Hvalrosser | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 1:53.83 | ||
7 | 71 | Hg Drenge 2 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:55.00 | ||
8 | 24 | Herlev Knægte 1 | 0 | HERLEV | 25 m | 1:58.00 | ||
9 | 72 | Hg Drenge 3 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 252 | Vsk Horror Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | 2:01.16 | ||
11 | 413 | Næstved 2 Hvalrosser | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 2:06.76 | ||
12 | 25 | Herlev Knægte 2 | 0 | HERLEV | 25 m | 2:08.00 | ||
13 | 414 | Næstved 3 Hvalrosser | 1990 | NÆSTVED | 25 m | 2:14.17 | ||
14 | 129 | Kalundborg Drenge 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
15 | 3 | Dragsholm Drenge 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:27.11 | ||
16 | 296 | Fri Drenge 1 Korsør | 0 | KORSØR | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 272 | Ringsted Drenge 1 | 1900 | RINGSTED | 25 m | |||
18 | 273 | Ringsted Drenge 2 | 1900 | RINGSTED | 25 m | |||
19 | 278 | K2 Drenge 1 Fri | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
20 | 279 | K2 Drenge 2 Fri | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 10 januar 2017 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 17:43 |