Ohjelma Barents Winter Games 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
1_S
Event 1, 800m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
25 |
Stavoy Aurora |
2002 |
NORWAY |
|
25 m |
1:04.43 |
|
2 |
64 |
Hiltunen Madeleine |
2003 |
FINLAND |
|
25 m |
9:07.80 |
|
3 |
61 |
Puutio Mathilda |
2003 |
FINLAND |
|
25 m |
9:12.05 |
|
4 |
74 |
Gonzales-Glanberg Alva |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
9:42.56 |
|
5 |
38 |
Pankratova Aleksandra |
2002 |
RUSSIA |
|
25 m |
9:43.00 |
|
6 |
24 |
Andrine Svea |
2000 |
NORWAY |
|
25 m |
10:13.88 |
|
7 |
41 |
Kopylova Oksana |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
10:15.20 |
|
8 |
77 |
Gustavsson Agnes |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
10:50.95 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
2_S
Event 2, 100m Backstroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
69 |
Vasko Miro |
1993 |
FINLAND |
|
25 m |
54.89 |
|
2 |
70 |
Nygård Tobias |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
58.18 |
|
3 |
55 |
Pankov Kirill |
1995 |
RUSSIA |
|
25 m |
1:00.44 |
|
4 |
36 |
Engan Simen |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
1:01.68 |
|
5 |
27 |
Heggland Håvard |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
1:02.17 |
|
6 |
79 |
Urlander Robin |
2001 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:04.56 |
|
7 |
80 |
Sundström Peter |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:09.49 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
3_S
Event 3, 200m Breaststroke Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
65 |
Laukkanen Jenna |
1995 |
FINLAND |
|
25 m |
2:21.27 |
|
2 |
62 |
Lukkari Minja |
2003 |
FINLAND |
|
25 m |
2:38.12 |
|
3 |
81 |
Henriksson Wilma |
2001 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:45.57 |
|
4 |
42 |
Khromykh Sofia |
2002 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:46.00 |
|
5 |
35 |
Frid Torhild |
2002 |
NORWAY |
|
25 m |
2:49.17 |
|
6 |
82 |
Luthman Nellie |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:50.12 |
|
7 |
56 |
Filaretova Olga |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:52.20 |
|
8 |
30 |
Holmgren Hansen Tina |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
3:00.30 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
4_S
Event 4, 200m Butterfly Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
57 |
Moilanen Atte |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
2:07.93 |
|
2 |
47 |
Kramarenko Nikita |
2000 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:12.90 |
|
3 |
53 |
Kuznecov Aleksandr |
2000 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:13.00 |
|
4 |
58 |
Pulkkinen Lasse |
2002 |
FINLAND |
|
25 m |
2:13.50 |
|
5 |
26 |
Angell Ivar Greger |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
2:15.97 |
|
6 |
33 |
Thomassen Karl Andre |
1999 |
NORWAY |
|
25 m |
2:19.41 |
|
7 |
84 |
Bengs-Stattin Felix |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:21.13 |
|
8 |
88 |
Andersson Robin |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:42.60 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
5_S
Event 5, 100m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
67 |
Kanervo Reetta |
1999 |
FINLAND |
|
25 m |
57.23 |
|
2 |
66 |
Kivirinta Veera |
1995 |
FINLAND |
|
25 m |
58.24 |
|
3 |
73 |
Alman Sabina |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
59.10 |
|
4 |
39 |
Golikova Anastasia |
1997 |
RUSSIA |
|
25 m |
1:00.40 |
|
5 |
43 |
Eremina Ekaterina |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
1:01.00 |
|
6 |
89 |
Jonsson Sarah |
2001 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:01.55 |
|
7 |
29 |
Jorgensen Sofie |
2000 |
NORWAY |
|
25 m |
1:03.42 |
|
8 |
22 |
Strand Haugen Emma |
2000 |
NORWAY |
|
25 m |
1:05.92 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
6_S
Event 6, 400m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
48 |
Bazhenov Daniil |
2000 |
RUSSIA |
|
25 m |
4:11.50 |
|
2 |
27 |
Heggland Håvard |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
4:19.48 |
|
3 |
59 |
Tyni Janne |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
4:20.13 |
|
4 |
28 |
Dahlslett Hansen Harald-Georg |
2002 |
NORWAY |
|
25 m |
4:22.48 |
|
5 |
72 |
Lukkarinen Topi |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
4:23.09 |
|
6 |
52 |
Volisov Kirill |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
4:25.80 |
|
7 |
76 |
Eriksson Albin |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
4:37.29 |
|
8 |
75 |
Wigren Gustav |
1993 |
SWEDEN |
|
25 m |
4:39.79 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
7_S
Event 7, 100m Butterfly Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
65 |
Laukkanen Jenna |
1995 |
FINLAND |
|
25 m |
1:01.13 |
|
2 |
66 |
Kivirinta Veera |
1995 |
FINLAND |
|
25 m |
1:02.79 |
|
3 |
40 |
Osinina Polina |
2000 |
RUSSIA |
|
25 m |
1:07.00 |
|
4 |
25 |
Stavoy Aurora |
2002 |
NORWAY |
|
25 m |
1:07.52 |
|
5 |
46 |
Kriukova Alexksandra |
2002 |
RUSSIA |
|
25 m |
1:08.00 |
|
6 |
35 |
Frid Torhild |
2002 |
NORWAY |
|
25 m |
1:09.21 |
|
7 |
86 |
Öhlund Linnea |
2001 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:10.85 |
|
8 |
85 |
Sälg Ingrid |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:12.68 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
8_S
Event 8, 100m Breaststroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
69 |
Vasko Miro |
1993 |
FINLAND |
|
25 m |
1:03.61 |
|
2 |
57 |
Moilanen Atte |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
1:05.88 |
|
3 |
49 |
Durnev Alesandr |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
1:07.02 |
|
4 |
84 |
Bengs-Stattin Felix |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:08.35 |
|
5 |
37 |
Andersson Ovrevoll Loke Rene |
2003 |
NORWAY |
|
25 m |
1:08.59 |
|
6 |
31 |
Bygdnes Halvard |
2000 |
NORWAY |
|
25 m |
1:10.97 |
|
7 |
83 |
An Wang Ji |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:15.67 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
9_S
Event 9, 200m Backstroke Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
63 |
Laine Iida-Maria |
2001 |
FINLAND |
|
25 m |
2:15.49 |
|
2 |
60 |
Nygård Martta |
2003 |
FINLAND |
|
25 m |
2:19.30 |
|
3 |
24 |
Andrine Svea |
2000 |
NORWAY |
|
25 m |
2:28.82 |
|
4 |
77 |
Gustavsson Agnes |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:33.47 |
|
5 |
32 |
Jessen Sabrina Alexandra |
2003 |
NORWAY |
|
25 m |
2:36.46 |
|
6 |
78 |
Ballnus Marie |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:37.03 |
|
7 |
45 |
Silinskaia Darina |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:38.00 |
|
8 |
44 |
Kazachkova Kseniia |
2002 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:45.00 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
10_S
Event 10, 200m Medley Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
57 |
Moilanen Atte |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
2:08.40 |
|
2 |
58 |
Pulkkinen Lasse |
2002 |
FINLAND |
|
25 m |
2:10.87 |
|
3 |
47 |
Kramarenko Nikita |
2000 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:12.20 |
|
4 |
54 |
Anikeev Daniil |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:13.80 |
|
5 |
27 |
Heggland Håvard |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
2:15.78 |
|
6 |
31 |
Bygdnes Halvard |
2000 |
NORWAY |
|
25 m |
2:25.06 |
|
7 |
79 |
Urlander Robin |
2001 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:26.21 |
|
8 |
92 |
Strömbro Arvid |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:29.89 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
11_S
Event 11, 4X100m Medley Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
93 |
Team Sweden |
0 |
SWEDEN |
|
25 m |
|
|
2 |
94 |
Team Norway |
0 |
NORWAY |
|
25 m |
|
|
3 |
95 |
Team Finland |
0 |
FINLAND |
|
25 m |
|
|
4 |
96 |
Team Russia |
0 |
RUSSIA |
|
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
12_S
Event 12, 4X200m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
93 |
Team Sweden |
0 |
SWEDEN |
|
25 m |
|
|
2 |
94 |
Team Norway |
0 |
NORWAY |
|
25 m |
|
|
3 |
95 |
Team Finland |
0 |
FINLAND |
|
25 m |
|
|
4 |
96 |
Team Russia |
0 |
RUSSIA |
|
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
13_S
Event 13, 800m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
48 |
Bazhenov Daniil |
2000 |
RUSSIA |
|
25 m |
8:46.70 |
|
2 |
59 |
Tyni Janne |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
9:03.45 |
|
3 |
26 |
Angell Ivar Greger |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
9:21.37 |
|
4 |
72 |
Lukkarinen Topi |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
9:26.23 |
|
5 |
34 |
Ordremann Olsen Oskar Andre |
1999 |
NORWAY |
|
25 m |
9:40.59 |
|
6 |
75 |
Wigren Gustav |
1993 |
SWEDEN |
|
25 m |
9:42.73 |
|
7 |
91 |
Lidström Henrik |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
10:05.47 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
14_S
Event 14, 100m Backstroke Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
65 |
Laukkanen Jenna |
1995 |
FINLAND |
|
25 m |
59.79 |
|
2 |
67 |
Kanervo Reetta |
1999 |
FINLAND |
|
25 m |
1:04.46 |
|
3 |
78 |
Ballnus Marie |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:09.17 |
|
4 |
24 |
Andrine Svea |
2000 |
NORWAY |
|
25 m |
1:09.47 |
|
5 |
32 |
Jessen Sabrina Alexandra |
2003 |
NORWAY |
|
25 m |
1:10.07 |
|
6 |
39 |
Golikova Anastasia |
1997 |
RUSSIA |
|
25 m |
1:11.50 |
|
7 |
44 |
Kazachkova Kseniia |
2002 |
RUSSIA |
|
25 m |
1:13.00 |
|
8 |
90 |
Norling Tindra |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:14.37 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
15_S
Event 15, 200m Breaststroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
57 |
Moilanen Atte |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
2:19.40 |
|
2 |
58 |
Pulkkinen Lasse |
2002 |
FINLAND |
|
25 m |
2:23.12 |
|
3 |
54 |
Anikeev Daniil |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:26.00 |
|
4 |
27 |
Heggland Håvard |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
2:28.08 |
|
5 |
37 |
Andersson Ovrevoll Loke Rene |
2003 |
NORWAY |
|
25 m |
2:32.13 |
|
6 |
84 |
Bengs-Stattin Felix |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:35.35 |
|
7 |
49 |
Durnev Alesandr |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:37.00 |
|
8 |
87 |
Sundström David |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:53.70 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
16_S
Event 16, 200m Butterfly Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
46 |
Kriukova Alexksandra |
2002 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:12.20 |
|
2 |
64 |
Hiltunen Madeleine |
2003 |
FINLAND |
|
25 m |
2:26.90 |
|
3 |
99 |
Vakkuri Elsa |
1993 |
FINLAND |
|
25 m |
2:30.19 |
|
4 |
35 |
Frid Torhild |
2002 |
NORWAY |
|
25 m |
2:32.46 |
|
5 |
45 |
Silinskaia Darina |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:35.00 |
|
6 |
25 |
Stavoy Aurora |
2002 |
NORWAY |
|
25 m |
2:37.15 |
|
7 |
86 |
Öhlund Linnea |
2001 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:42.79 |
|
8 |
85 |
Sälg Ingrid |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:43.43 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
17_S
Event 17, 100m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
69 |
Vasko Miro |
1993 |
FINLAND |
|
25 m |
51.24 |
|
2 |
72 |
Lukkarinen Topi |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
54.11 |
|
3 |
83 |
An Wang Ji |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
55.69 |
|
4 |
51 |
Denisenko Andrei |
2002 |
RUSSIA |
|
25 m |
56.00 |
|
5 |
23 |
Halbertsma Sietse |
1999 |
NORWAY |
|
25 m |
56.10 |
|
6 |
76 |
Eriksson Albin |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
56.30 |
|
7 |
28 |
Dahlslett Hansen Harald-Georg |
2002 |
NORWAY |
|
25 m |
56.37 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
18_S
Event 18, 400m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
61 |
Puutio Mathilda |
2003 |
FINLAND |
|
25 m |
4:28.05 |
|
2 |
73 |
Alman Sabina |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
4:30.64 |
|
3 |
64 |
Hiltunen Madeleine |
2003 |
FINLAND |
|
25 m |
4:31.61 |
|
4 |
74 |
Gonzales-Glanberg Alva |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
4:37.38 |
|
5 |
38 |
Pankratova Aleksandra |
2002 |
RUSSIA |
|
25 m |
4:43.00 |
|
6 |
24 |
Andrine Svea |
2000 |
NORWAY |
|
25 m |
4:55.91 |
|
7 |
41 |
Kopylova Oksana |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
4:58.10 |
|
8 |
35 |
Frid Torhild |
2002 |
NORWAY |
|
25 m |
5:02.18 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
19_S
Event 19, 100m Butterfly Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
55 |
Pankov Kirill |
1995 |
RUSSIA |
|
25 m |
57.00 |
|
2 |
84 |
Bengs-Stattin Felix |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
57.90 |
|
3 |
72 |
Lukkarinen Topi |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
59.30 |
|
4 |
53 |
Kuznecov Aleksandr |
2000 |
RUSSIA |
|
25 m |
1:00.00 |
|
5 |
57 |
Moilanen Atte |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
1:00.76 |
|
6 |
33 |
Thomassen Karl Andre |
1999 |
NORWAY |
|
25 m |
1:02.84 |
|
7 |
34 |
Ordremann Olsen Oskar Andre |
1999 |
NORWAY |
|
25 m |
1:02.97 |
|
8 |
88 |
Andersson Robin |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:06.95 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
20_S
Event 20, 100m Breaststroke Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
65 |
Laukkanen Jenna |
1995 |
FINLAND |
|
25 m |
1:04.56 |
|
2 |
66 |
Kivirinta Veera |
1995 |
FINLAND |
|
25 m |
1:05.99 |
|
3 |
81 |
Henriksson Wilma |
2001 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:16.60 |
|
4 |
30 |
Holmgren Hansen Tina |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
1:17.17 |
|
5 |
42 |
Khromykh Sofia |
2002 |
RUSSIA |
|
25 m |
1:17.35 |
|
6 |
56 |
Filaretova Olga |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
1:18.00 |
|
7 |
82 |
Luthman Nellie |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
1:18.51 |
|
8 |
21 |
Martnes Andrea |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
1:20.47 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
21_S
Event 21, 200m Backstroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
70 |
Nygård Tobias |
2000 |
FINLAND |
|
25 m |
2:08.14 |
|
2 |
58 |
Pulkkinen Lasse |
2002 |
FINLAND |
|
25 m |
2:08.99 |
|
3 |
36 |
Engan Simen |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
2:14.14 |
|
4 |
27 |
Heggland Håvard |
2001 |
NORWAY |
|
25 m |
2:14.22 |
|
5 |
52 |
Volisov Kirill |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:15.50 |
|
6 |
79 |
Urlander Robin |
2001 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:25.00 |
|
7 |
51 |
Denisenko Andrei |
2002 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:30.00 |
|
8 |
80 |
Sundström Peter |
2002 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:30.84 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
22_S
Event 22, 200m Medley Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
65 |
Laukkanen Jenna |
1995 |
FINLAND |
|
25 m |
2:09.70 |
|
2 |
64 |
Hiltunen Madeleine |
2003 |
FINLAND |
|
25 m |
2:20.70 |
|
3 |
43 |
Eremina Ekaterina |
2001 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:28.00 |
|
4 |
40 |
Osinina Polina |
2000 |
RUSSIA |
|
25 m |
2:28.67 |
|
5 |
25 |
Stavoy Aurora |
2002 |
NORWAY |
|
25 m |
2:30.91 |
|
6 |
29 |
Jorgensen Sofie |
2000 |
NORWAY |
|
25 m |
2:35.00 |
|
7 |
90 |
Norling Tindra |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:41.96 |
|
8 |
77 |
Gustavsson Agnes |
2003 |
SWEDEN |
|
25 m |
2:42.21 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
23_S
Event 23, 4X100m Medley Men |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
93 |
Team Sweden |
0 |
SWEDEN |
|
25 m |
|
|
2 |
94 |
Team Norway |
0 |
NORWAY |
|
25 m |
|
|
3 |
95 |
Team Finland |
0 |
FINLAND |
|
25 m |
|
|
4 |
96 |
Team Russia |
0 |
RUSSIA |
|
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
24_S
Event 24, 4X200m Freestyle Women |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
93 |
Team Sweden |
0 |
SWEDEN |
|
25 m |
|
|
2 |
94 |
Team Norway |
0 |
NORWAY |
|
25 m |
|
|
3 |
95 |
Team Finland |
0 |
FINLAND |
|
25 m |
|
|
4 |
96 |
Team Russia |
0 |
RUSSIA |
|
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
31_S
Event 31, 100m Backstroke Men S1-13 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Kinash Misha |
2000 |
RUSSIA |
S13 |
25 m |
|
|
2 |
17 |
Latikka Antti |
1990 |
FINLAND |
S13 |
25 m |
|
|
3 |
97 |
Rönnbäck Ludwig |
1999 |
SWEDEN |
S10 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
32_S
Event 32, 100m Backstroke Men S14 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
Dunaev Evgeniy |
2001 |
RUSSIA |
S14 |
25 m |
|
|
2 |
14 |
Lindmark Kevin |
1998 |
SWEDEN |
S14 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
33_S
Event 33, 100m Freestyle WomenS1-13 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
Gelina Yulia |
2001 |
RUSSIA |
S13 |
25 m |
|
|
2 |
11 |
Bergbom Elsa |
1990 |
SWEDEN |
S6 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
34_S
Event 34, 100m Freestyle Women S14 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
Ilik Dariy |
1999 |
RUSSIA |
S14 |
25 m |
|
|
2 |
12 |
Viklund Nelly |
1997 |
SWEDEN |
S14 |
25 m |
|
|
3 |
18 |
Lohilahti Anna-Reetta |
1985 |
FINLAND |
S14 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
35_S
Event 35, 50m Freestyle Men S1-13 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Kinash Misha |
2000 |
RUSSIA |
S13 |
25 m |
|
|
2 |
5 |
Shumilov Nikita |
2000 |
RUSSIA |
S13 |
25 m |
|
|
3 |
13 |
Alm Elias |
2003 |
SWEDEN |
S9 |
25 m |
|
|
4 |
17 |
Latikka Antti |
1990 |
FINLAND |
S13 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
36_S
Event 36, 50m Freestyle Men S14 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
Belokon Georgiy |
1992 |
RUSSIA |
|
25 m |
|
|
2 |
10 |
Isaksson Axel |
1993 |
SWEDEN |
S14 |
25 m |
|
|
3 |
19 |
Törmänen Ukko |
1994 |
FINLAND |
S14 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
37_S
Event 37, 50m Backstroke WomenS1-13 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
Tsyganlova Sofia |
2002 |
RUSSIA |
S13 |
25 m |
|
|
2 |
15 |
Larsson Eva |
1968 |
SWEDEN |
S6 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
38_S
Event 38, 50m Backstroke Women S14 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
8 |
Goncharova Alla |
2001 |
RUSSIA |
S14 |
25 m |
|
|
2 |
12 |
Viklund Nelly |
1997 |
SWEDEN |
S14 |
25 m |
|
|
3 |
18 |
Lohilahti Anna-Reetta |
1985 |
FINLAND |
S14 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
39_S
Event 39, 4X50m Freestyle Mix Para |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
40_S
Event 40, 100m Backstroke Wom.S1-13 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
Gelina Yulia |
2001 |
RUSSIA |
S13 |
25 m |
|
|
2 |
11 |
Bergbom Elsa |
1990 |
SWEDEN |
S6 |
25 m |
|
|
3 |
12 |
Viklund Nelly |
1997 |
SWEDEN |
S14 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
41_S
Event 41, 100m Backstroke Women S14 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
Ilik Dariy |
1999 |
RUSSIA |
S14 |
25 m |
|
|
2 |
12 |
Viklund Nelly |
1997 |
SWEDEN |
|
25 m |
|
|
3 |
18 |
Lohilahti Anna-Reetta |
1985 |
FINLAND |
S14 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
42_S
Event 42, 100m Freestyle Men S1-13 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Kinash Misha |
2000 |
RUSSIA |
S13 |
25 m |
|
|
2 |
5 |
Shumilov Nikita |
2000 |
RUSSIA |
S13 |
25 m |
|
|
3 |
17 |
Latikka Antti |
1990 |
FINLAND |
S13 |
25 m |
|
|
4 |
97 |
Rönnbäck Ludwig |
1999 |
SWEDEN |
S10 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
43_S
Event 43, 100m Freestyle Men S14 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
Belokon Georgiy |
1992 |
RUSSIA |
|
25 m |
|
|
2 |
14 |
Lindmark Kevin |
1998 |
SWEDEN |
S14 |
25 m |
|
|
3 |
19 |
Törmänen Ukko |
1994 |
FINLAND |
S14 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
44_S
Event 44, 50m Freestyle WomenS1-13 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
Tsyganlova Sofia |
2002 |
RUSSIA |
S13 |
25 m |
|
|
2 |
15 |
Larsson Eva |
1968 |
SWEDEN |
S6 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
45_S
Event 45, 50m Freestyle Women S14 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
8 |
Goncharova Alla |
2001 |
RUSSIA |
S14 |
25 m |
|
|
2 |
12 |
Viklund Nelly |
1997 |
SWEDEN |
S14 |
25 m |
|
|
3 |
18 |
Lohilahti Anna-Reetta |
1985 |
FINLAND |
S14 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
46_S
Event 46, 50m Backstroke Men S1-13 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Kinash Misha |
2000 |
RUSSIA |
S13 |
25 m |
|
|
2 |
13 |
Alm Elias |
2003 |
SWEDEN |
S9 |
25 m |
|
|
3 |
17 |
Latikka Antti |
1990 |
FINLAND |
S13 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
47_S
Event 47, 50m Backstroke Men S14 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
Disabled |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
Dunaev Evgeniy |
2001 |
RUSSIA |
S14 |
25 m |
|
|
2 |
10 |
Isaksson Axel |
1993 |
SWEDEN |
S14 |
25 m |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|
48_S
Event 48, 4X50m Medley Mix Para |
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
06 March 2018 |
Licensed to: Luleå Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|