Deltagarlista Alla med detaljer |
Tävling | Sum-Sim Riksfinal 2015 | Utskriftsdatum | 03 december 2015 | |||
Tävlingsort | Göteborg | Utskriftstid | 14:04 | |||
Arrangör | SSF/Västsvenska Simförbundet | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 04 december 2015 |
# | ID | Namn | Född | Förening | ID | Gren | Bassäng | Tid | Status |
1 | 741 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | ALINGSÅS | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:07.51 | |
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:35.77 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.57 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:09.49 | ||||||
2 | 810 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSÅS | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:35.35 | RES |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 2:00.86 | RES | |||||
3 | 813 | Hyvönen Elias | 2000 | ALINGSÅS | 34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:09.81 | |
4 | 1250 | Jonsson Daniel | 1999 | ALVESTA SS | 20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:59.53 | |
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:00.49 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 53.80 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:08.65 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 58.72 | ||||||
5 | 1054 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:04.61 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:02.14 | ||||||
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:04.38 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:22.28 | ||||||
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:22.48 | ||||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:40.39 | ||||||
6 | 269 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | 26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:01.12 | |
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:11.74 | ||||||
7 | 650 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:16.13 | |
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 59.76 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:10.03 | ||||||
8 | 665 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:31.36 | |
9 | 671 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:32.46 | |
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:05.96 | ||||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.57 | ||||||
10 | 728 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 16:31.97 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:56.34 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:00.32 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 53.99 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:09.40 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:10.60 | ||||||
11 | 730 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 17:37.75 | RES |
12 | 742 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:11.77 | RES |
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.99 | RES | |||||
13 | 750 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:07.63 | |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:26.03 | ||||||
14 | 761 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:46.46 | |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.95 | ||||||
15 | 796 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | 48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:10.29 | RES |
16 | 827 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | 33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:28.36 | |
17 | 866 | SK Elfsborg | 2006 | ELFSBORG | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:05.61 | |
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:39.06 | ||||||
18 | 873 | SK Elfsborg | 2005 | ELFSBORG | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:04.98 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:28.34 | ||||||
19 | 977 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:47.15 | |
20 | 1019 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 16:48.97 | |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:17.43 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:47.72 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:12.44 | ||||||
21 | 1868 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | 30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 54.84 | RES |
22 | 2 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:15.34 | |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:27.53 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:05.37 | ||||||
23 | 25 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | 56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:20.61 | RES |
24 | 1339 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | 22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:12.14 | RES |
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:32.01 | ||||||
25 | 1406 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:06.91 | |
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:25.99 | ||||||
26 | 1430 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:33.69 | |
18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:05.80 | ||||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:21.28 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 59.28 | ||||||
27 | 1521 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:37.42 | RES |
28 | 79 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:10.89 | |
10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:06.25 | ||||||
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:24.46 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:01.17 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 58.22 | ||||||
29 | 35 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:03.68 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:02.72 | ||||||
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 4:58.43 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:19.31 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:19.92 | ||||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:42.45 | RES | |||||
30 | 40 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | 51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:29.14 | |
31 | 57 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | 21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:21.27 | |
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:28.14 | ||||||
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:46.28 | ||||||
32 | 230 | Gävle SS | 2001 | GÄVLE SS | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:25.15 | |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 4:03.97 | RES | |||||
33 | 704 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:11.13 | |
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:41.84 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:27.33 | ||||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:22.47 | ||||||
34 | 739 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:07.20 | |
10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:07.63 | ||||||
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 17:53.80 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:30.24 | ||||||
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:28.68 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.59 | ||||||
35 | 792 | Nordenmark Michelle | 2002 | GÖTEBORG | 23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:06.47 | |
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:09.97 | ||||||
36 | 874 | Göteborg Sim | 2001 | GÖTEBORG | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:08.51 | |
28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:26.46 | ||||||
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:57.81 | ||||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:38.01 | ||||||
37 | 890 | Zlotnick Joseph | 1999 | GÖTEBORG | 26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 59.20 | |
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 53.46 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 57.72 | ||||||
38 | 905 | Zlotnick Emilia | 2002 | GÖTEBORG | 35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:39.59 | |
39 | 956 | Göteborg Sim | 1999 | GÖTEBORG | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:13.92 | |
40 | 1866 | Borgström Bishop Philip | 1999 | GÖTEBORG | 16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:22.12 | RES |
41 | 1 | Forsström Erik | 1999 | HARNÄS SKU | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 16:50.19 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:59.84 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:02.48 | RES | |||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:44.97 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:12.07 | ||||||
42 | 1282 | Persson Gustav | 2000 | HS | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:16.26 | |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:25.65 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:05.89 | ||||||
43 | 1288 | Wahlberg Martin | 1999 | HS | 16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:15.91 | |
44 | 1307 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:27.14 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:27.81 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:05.25 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:16.17 | ||||||
45 | 1325 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:06.62 | |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:25.18 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:05.90 | ||||||
46 | 1326 | Åberg Victor | 2001 | HS | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:04.02 | |
47 | 1328 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:04.95 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:02.35 | ||||||
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:01.94 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:19.45 | ||||||
48 | 1334 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | 22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:05.53 | |
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:24.44 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:22.66 | ||||||
49 | 1358 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:06.79 | |
12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:04.43 | ||||||
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:07.10 | ||||||
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:40.50 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:23.25 | ||||||
50 | 1362 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:12.91 | RES |
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:50.68 | RES | |||||
51 | 1365 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:44.50 | |
52 | 1368 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:06.19 | |
53 | 1390 | Wikström Isak | 1999 | HS | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 16:44.30 | |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:14.04 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:00.68 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:44.11 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:07.89 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:11.98 | ||||||
54 | 1404 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:06.67 | |
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 17:37.31 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:30.44 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 1:00.12 | RES | |||||
55 | 1408 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:09.32 | |
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 17:42.56 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:35.01 | ||||||
56 | 1431 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:37.43 | |
18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:04.75 | ||||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:21.22 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 57.68 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:06.85 | ||||||
57 | 1437 | Lind Gustav | 2002 | HS | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:08.60 | |
58 | 1464 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | 17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:01.27 | |
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:14.54 | ||||||
59 | 1480 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:16.71 | |
60 | 1507 | Söderberg Johanna | 1999 | HS | 15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:29.16 | |
61 | 1530 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | 53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:07.57 | RES |
62 | 1549 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | 30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 53.79 | |
63 | 1559 | Helsingborgs SS | 2001 | HS | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:02.17 | |
28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:14.51 | ||||||
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:48.46 | ||||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:30.29 | ||||||
64 | 1561 | Helsingborgs SS Lag 2 | 2001 | HS | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:08.82 | |
28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:28.17 | ||||||
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 4:00.07 | ||||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:37.27 | ||||||
65 | 1587 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | 30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 52.95 | |
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:14.63 | RES | |||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 58.97 | ||||||
66 | 1623 | Ericsson Alva | 2000 | HS | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:46.23 | |
67 | 1668 | Helsingborgs SS | 1999 | HS | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 3:59.37 | |
14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:01.56 | ||||||
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:27.69 | ||||||
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:35.16 | ||||||
68 | 1683 | Helsingborgs SS Lag 2 | 1999 | HS | 42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:50.07 | RES |
69 | 1712 | Horvath Daniella | 2001 | HS | 39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:42.11 | |
70 | 1864 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | 11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:05.21 | RES |
71 | 1865 | Arvidsson Josefine | 2001 | HS | 31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:33.12 | RES |
72 | 1022 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:12.08 | |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:10.51 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:52.85 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 59.67 | ||||||
73 | 1809 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:28.21 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:58.66 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:01.58 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 53.89 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:08.03 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 59.29 | ||||||
74 | 1309 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS SS | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:05.95 | |
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:04.52 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.50 | ||||||
75 | 1373 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | 31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:25.41 | |
76 | 1620 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | 50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.32 | |
77 | 267 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:17.40 | RES |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:32.92 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:02.26 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:09.70 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:53.83 | RES | |||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:14.11 | ||||||
78 | 284 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:27.87 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:24.57 | ||||||
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 17:46.25 | ||||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:17.03 | RES | |||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:02.38 | ||||||
79 | 287 | Larsson Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:31.25 | |
6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:11.75 | RES | |||||
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 18:08.99 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:06.44 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:17.11 | ||||||
80 | 300 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 1:56.32 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 59.04 | ||||||
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 4:38.37 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:09.88 | ||||||
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 8:23.87 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:09.88 | ||||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:30.36 | ||||||
81 | 303 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:03.15 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:03.46 | ||||||
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 4:58.23 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:17.91 | ||||||
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:14.04 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:15.57 | ||||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:39.64 | ||||||
82 | 329 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | 52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:52.26 | RES |
83 | 330 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | 21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:18.32 | |
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:31.29 | ||||||
84 | 353 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:08.43 | |
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 17:30.47 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:30.56 | ||||||
85 | 363 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:08.31 | |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:23.84 | ||||||
86 | 372 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:21.12 | |
18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:03.19 | ||||||
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:12.77 | ||||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:18.91 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 56.93 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:07.51 | RES | |||||
87 | 385 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:15.50 | |
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:28.47 | ||||||
88 | 396 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:29.28 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:01.61 | ||||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:46.24 | ||||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:09.44 | ||||||
89 | 400 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:31.72 | |
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:08.50 | ||||||
90 | 414 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | 23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:09.36 | RES |
91 | 420 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:33.69 | RES |
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:09.96 | ||||||
92 | 464 | Järfälla S | 1999 | JÄRFÄLLA S | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:15.72 | RES |
14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:04.35 | ||||||
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:28.21 | ||||||
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:49.73 | RES | |||||
93 | 539 | Järfälla S | 2001 | JÄRFÄLLA S | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:06.32 | |
28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:11.68 | ||||||
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:45.53 | ||||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:40.34 | ||||||
94 | 1021 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:08.59 | |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:21.26 | ||||||
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:05.65 | ||||||
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:53.31 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 51.92 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:03.93 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 56.19 | ||||||
95 | 1026 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:33.56 | RES |
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:09.92 | ||||||
96 | 1046 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:20.22 | |
6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:03.29 | ||||||
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:21.42 | ||||||
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 17:02.26 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:20.47 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:03.65 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 57.53 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 4:55.87 | ||||||
97 | 1047 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:34.43 | |
98 | 1056 | Hegmegi Oscar | 2001 | JÖNKÖPING | 40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:28.01 | |
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:21.45 | ||||||
99 | 1064 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:06.10 | |
12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:04.41 | ||||||
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 4:54.43 | ||||||
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:37.36 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:22.65 | ||||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:20.61 | ||||||
100 | 1087 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 16:34.57 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:54.61 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:00.81 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 52.54 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:03.51 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:15.69 | ||||||
101 | 1088 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 16:40.95 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:58.09 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 53.99 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:11.80 | ||||||
102 | 1089 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 17:00.70 | |
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:14.02 | ||||||
103 | 1090 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 17:02.06 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:57.29 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 53.28 | ||||||
104 | 1096 | Stark Angelica | 1999 | JÖNKÖPING | 25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 18:22.17 | RES |
105 | 1121 | Andersson Lova | 2000 | JÖNKÖPING | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:03.92 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:27.58 | ||||||
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:24.56 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.61 | ||||||
106 | 1130 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | 47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 59.71 | RES |
107 | 1156 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:08.21 | |
108 | 1197 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:06.01 | |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:26.93 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.98 | ||||||
109 | 1204 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:08.23 | |
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:24.50 | RES | |||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:44.54 | ||||||
110 | 1205 | Jönköping SS | 1999 | JÖNKÖPING | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:00.08 | |
14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 3:59.30 | ||||||
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:25.23 | ||||||
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:32.08 | ||||||
111 | 1207 | Jönköping SS Lag 2 | 1999 | JÖNKÖPING | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:14.17 | |
112 | 1258 | Jönköping SS | 2001 | JÖNKÖPING | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:11.46 | RES |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 4:03.48 | RES | |||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:41.52 | ||||||
113 | 1024 | Hong Anton | 2000 | KALMAR SS | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:17.78 | RES |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:20.46 | RES | |||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:01.64 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:18.40 | ||||||
114 | 1122 | Lindeby Ellen | 1999 | KALMAR SS | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:08.52 | RES |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:26.13 | ||||||
115 | 1289 | Kromnow Elias | 1999 | KARLSKRONA | 34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:07.28 | |
116 | 1413 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:28.73 | |
117 | 1415 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | 15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:27.34 | |
19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:44.94 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:07.23 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.94 | ||||||
118 | 1438 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | 53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:06.39 | |
119 | 1468 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSKRONA | 17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:02.07 | RES |
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:07.92 | ||||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:08.69 | ||||||
120 | 1504 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:06.78 | |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:29.44 | RES | |||||
121 | 1670 | Karlskrona SS | 1999 | KARLSKRONA | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:03.59 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:36.58 | RES | |||||
122 | 3 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | 26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:02.78 | RES |
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:14.11 | ||||||
123 | 33 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 1:58.06 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 57.97 | ||||||
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 4:42.83 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:16.00 | ||||||
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 8:49.07 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:12.51 | ||||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:29.27 | ||||||
124 | 38 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | 22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:10.37 | |
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:31.83 | ||||||
125 | 43 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | 51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:35.39 | |
126 | 115 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:25.02 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 59.73 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:06.27 | ||||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:43.54 | ||||||
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:12.08 | ||||||
127 | 243 | Karlstads SS | 2001 | KARLSTAD | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:16.16 | |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:51.48 | ||||||
128 | 34 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:03.10 | |
129 | 101 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:05.91 | |
130 | 223 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:16.48 | |
131 | 1473 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | 23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:08.52 | |
132 | 1647 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | 54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:16.37 | |
133 | 1311 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:33.71 | |
134 | 1380 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:44.14 | |
135 | 651 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:16.69 | RES |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:27.88 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:07.75 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:52.51 | ||||||
136 | 747 | Hallingborn-Ask Felicia | 1999 | KUNGSBACKA | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:47.83 | RES |
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:11.10 | ||||||
137 | 748 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:07.67 | |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:28.76 | ||||||
138 | 830 | Dunberg Linnea | 2000 | KUNGSBACKA | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:45.52 | |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:16.42 | ||||||
139 | 652 | Emanuelsson Fredrik | 1999 | KUNGÄLV | 30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 54.74 | RES |
140 | 1277 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:07.85 | |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:20.75 | ||||||
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:56.80 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 52.52 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:04.65 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:37.30 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:09.92 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 59.58 | ||||||
141 | 1312 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:35.71 | RES |
19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:44.46 | ||||||
142 | 1333 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:22.62 | RES |
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:16.13 | ||||||
143 | 1369 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:07.04 | |
144 | 1405 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:06.71 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:26.83 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:36.47 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:05.48 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 58.00 | ||||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:16.56 | ||||||
145 | 1414 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 18:21.09 | |
146 | 1492 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:32.84 | |
147 | 1506 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:07.58 | |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:28.44 | ||||||
148 | 1667 | Landskrona SS | 1999 | LANDSKRONA | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:12.83 | |
14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 3:59.29 | ||||||
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:28.86 | ||||||
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:46.36 | ||||||
149 | 1027 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | 16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:14.12 | |
150 | 1065 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | 21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:27.96 | RES |
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:29.76 | ||||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:39.54 | ||||||
151 | 1093 | Almén Sixten | 1999 | LASS | 16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:19.95 | |
152 | 1126 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | 47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 58.91 | |
153 | 1153 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:31.06 | |
154 | 1159 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | 48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:08.59 | |
155 | 1160 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | 54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:16.00 | |
156 | 1165 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | 17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:00.09 | |
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:38.35 | ||||||
157 | 1193 | Linnér Simon | 1999 | LASS | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:25.40 | |
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:06.16 | ||||||
158 | 1206 | Linköpings ASS | 1999 | LASS | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:06.04 | |
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:48.72 | ||||||
159 | 1241 | Staaf Ruben | 2002 | LASS | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:17.95 | RES |
160 | 1257 | Linköpings ASS | 2001 | LASS | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:10.77 | |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:59.50 | ||||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:37.40 | ||||||
161 | 1163 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | LJUNGBY SS | 54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:14.85 | |
162 | 1251 | Kurilenko David | 1999 | LJUNGBY SS | 55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 58.23 | |
163 | 23 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:30.05 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:25.81 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:33.79 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:03.04 | ||||||
164 | 84 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | 15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:27.57 | |
19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:36.77 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:07.21 | ||||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:13.02 | ||||||
165 | 141 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:04.30 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:25.67 | ||||||
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:20.10 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:05.71 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:14.46 | ||||||
166 | 152 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:48.04 | RES |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:13.97 | ||||||
167 | 173 | Ludvika SS | 1999 | LUDVIKA SS | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:03.97 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:27.46 | ||||||
168 | 648 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:15.79 | |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:14.18 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:48.75 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:16.47 | ||||||
169 | 649 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:16.07 | |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:12.46 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:51.01 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 59.51 | ||||||
170 | 656 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:32.26 | |
171 | 670 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:28.16 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:25.11 | ||||||
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 17:59.51 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:38.77 | RES | |||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:06.23 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:10.49 | ||||||
172 | 681 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | 22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:07.92 | |
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:37.02 | RES | |||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:21.80 | ||||||
173 | 703 | Olsson Tova | 2001 | MASS | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:07.27 | |
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:12.94 | ||||||
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:25.62 | ||||||
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:44.61 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:27.85 | ||||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:24.19 | ||||||
174 | 707 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:06.11 | |
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:18.53 | ||||||
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:30.86 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:29.88 | RES | |||||
175 | 727 | Leander Tor | 1999 | MASS | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 16:31.94 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:57.13 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:49.61 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:09.32 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:14.48 | ||||||
176 | 829 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | 44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.19 | |
177 | 875 | Mölndals ASS | 2001 | MASS | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:08.65 | |
28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:29.03 | ||||||
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 4:01.25 | ||||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:39.85 | ||||||
178 | 916 | Lundborg Linnéa | 2000 | MASS | 37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:05.50 | |
179 | 954 | Mölndals ASS | 1999 | MASS | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:06.07 | |
14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:01.81 | ||||||
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:33.53 | ||||||
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:42.89 | ||||||
180 | 1863 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | 15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:29.93 | RES |
181 | 1330 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:07.44 | RES |
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:24.35 | ||||||
182 | 1331 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:23.02 | |
183 | 1342 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:42.34 | RES |
184 | 1371 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:07.48 | |
185 | 1410 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:10.53 | |
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.28 | ||||||
186 | 1435 | Persson Elias | 2002 | MKK | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:47.05 | RES |
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 59.44 | ||||||
187 | 1436 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:47.09 | RES |
18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:09.29 | RES | |||||
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:13.21 | ||||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:28.02 | ||||||
188 | 1461 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:29.51 | |
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:17.32 | RES | |||||
189 | 1465 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | 35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:33.42 | |
190 | 1522 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:41.31 | |
191 | 1564 | Malmö KK | 2001 | MKK | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:12.70 | RES |
28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:19.15 | ||||||
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:50.51 | ||||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:39.86 | ||||||
192 | 1582 | Malmö KK Lag 2 | 2001 | MKK | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:27.21 | |
193 | 1640 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | 53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:05.41 | |
194 | 1682 | Malmö KK Lag 2 | 1999 | MKK | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:15.67 | RES |
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:43.65 | ||||||
195 | 1731 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:07.41 | RES |
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:24.97 | ||||||
196 | 1749 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 16:56.02 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:59.80 | ||||||
197 | 1760 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:05.90 | |
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:25.53 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:05.46 | ||||||
198 | 1025 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | 16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:17.96 | |
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:01.78 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:53.28 | RES | |||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:12.52 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 1:00.25 | RES | |||||
199 | 1053 | Engström Max | 2001 | NKK | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:02.98 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:01.51 | ||||||
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 4:54.16 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:16.19 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:11.50 | ||||||
200 | 1066 | Lindroth Ella | 2001 | NKK | 39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:43.79 | |
201 | 1094 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:10.31 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:21.73 | ||||||
19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:33.78 | ||||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:11.59 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:11.27 | ||||||
202 | 1103 | Malm Tilde | 1999 | NKK | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:40.76 | |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.17 | ||||||
203 | 1104 | Eriksson Adina | 1999 | NKK | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:45.53 | |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:16.07 | ||||||
204 | 1137 | Brolin John | 2002 | NKK | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:16.84 | |
205 | 1210 | Norrköpings KK | 1999 | NKK | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:07.90 | RES |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:37.22 | RES | |||||
206 | 143 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | 33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:29.09 | |
207 | 1363 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:13.16 | RES |
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:10.93 | ||||||
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:30.83 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:28.43 | ||||||
208 | 1463 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:44.81 | |
209 | 1560 | Osby SS | 2001 | OSBY SS | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:05.88 | |
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:39.35 | ||||||
210 | 1105 | Palmqvist Lisa | 2000 | OSKARSHAMN | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:41.38 | |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.55 | ||||||
211 | 1280 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:14.48 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:59.53 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:02.60 | RES | |||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 53.24 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:09.54 | ||||||
212 | 1286 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 53.69 | |
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 59.94 | RES | |||||
213 | 1287 | Hedre Alexander | 1999 | POSEIDON | 26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:01.31 | |
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:15.14 | ||||||
214 | 1290 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:33.33 | |
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:10.34 | RES | |||||
215 | 1360 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:12.37 | |
12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:07.11 | ||||||
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:49.44 | RES | |||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:27.62 | ||||||
216 | 1474 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | 54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:16.31 | |
217 | 1516 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:46.31 | |
218 | 1565 | SK Poseidon | 2001 | POSEIDON | 58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:37.80 | |
219 | 1641 | Sainton Marcus | 2002 | POSEIDON | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:09.40 | |
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:06.07 | ||||||
220 | 1658 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | 55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 59.26 | |
221 | 1681 | SK Poseidon | 1999 | POSEIDON | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:04.66 | |
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:36.65 | ||||||
222 | 1469 | Simander Ella | 2002 | RONNEBY SS | 35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:46.52 | |
223 | 826 | Gebart Hanna | 2000 | S 02 | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:07.89 | |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:29.92 | RES | |||||
224 | 1278 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:12.64 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:57.92 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:01.38 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 54.57 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:44.45 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:15.10 | ||||||
225 | 1279 | Chen Philip | 2000 | S 71 | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:14.23 | |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:26.06 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:02.31 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:07.07 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:17.56 | ||||||
226 | 1306 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:19.67 | |
6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:06.54 | ||||||
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:21.44 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:33.53 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:02.46 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 58.30 | ||||||
227 | 1364 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | 21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:18.91 | |
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:47.73 | RES | |||||
228 | 1460 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:26.88 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 59.97 | ||||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:35.39 | ||||||
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:15.81 | ||||||
229 | 1467 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | 35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:43.71 | |
230 | 1562 | S 71 | 2001 | S 71 | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:09.04 | |
231 | 1618 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | 50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:13.30 | |
232 | 1622 | Huynh Felicia | 2000 | S 71 | 15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:29.20 | |
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:07.34 | ||||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:17.23 | RES | |||||
233 | 1671 | S 71 | 1999 | S 71 | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:05.78 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:30.18 | ||||||
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:47.44 | ||||||
234 | 679 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:05.66 | RES |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:03.16 | ||||||
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:03.51 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:21.59 | ||||||
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:37.97 | RES | |||||
235 | 793 | Back Alva | 2002 | S 77 | 17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:01.47 | |
236 | 95 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:44.11 | |
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 58.85 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:05.38 | ||||||
237 | 244 | Sala SS | 2002 | SALA SS | 57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 4:04.48 | RES |
238 | 1472 | Sandberg Alma | 2002 | SIM ENGELH | 23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:08.54 | |
239 | 1370 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:30.57 | |
240 | 1407 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:07.06 | |
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 17:37.24 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:25.69 | ||||||
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:27.15 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:12.58 | ||||||
241 | 1491 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:06.45 | |
242 | 1548 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:00.45 | |
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 54.06 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 58.07 | ||||||
243 | 1563 | Sjöbo SS | 2001 | SJÖBO SS | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:11.07 | |
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:42.76 | RES | |||||
244 | 1657 | Olsson Oscar | 1999 | SJÖBO SS | 16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:08.39 | |
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 56.44 | ||||||
245 | 133 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | 54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:16.83 | RES |
246 | 646 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:09.40 | |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:09.46 | ||||||
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:56.92 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 53.36 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:40.01 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:09.29 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 57.73 | ||||||
247 | 654 | Mackic Nikola | 1999 | SK LAXEN | 16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:12.20 | |
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 59.96 | RES | |||||
248 | 669 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:28.87 | |
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:08.01 | ||||||
249 | 762 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:32.06 | |
18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:08.39 | ||||||
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:09.69 | ||||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:18.72 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 57.33 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:05.80 | ||||||
250 | 786 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:26.04 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:00.56 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:08.37 | ||||||
251 | 787 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:32.16 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:01.26 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:08.45 | ||||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:45.88 | ||||||
252 | 876 | SK Laxen | 2001 | SK LAXEN | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:12.28 | RES |
28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:33.08 | RES | |||||
253 | 953 | SK Laxen | 1999 | SK LAXEN | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:05.84 | |
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:42.40 | ||||||
254 | 1335 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | 22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:12.12 | RES |
255 | 1418 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | 33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:27.62 | |
256 | 1434 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:45.45 | |
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:28.23 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 59.53 | RES | |||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:04.57 | ||||||
257 | 1440 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:08.94 | RES |
258 | 1584 | SK Lödde | 2002 | SK LÖDDE | 57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 4:02.57 | |
259 | 1619 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:42.17 | |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:14.32 | ||||||
260 | 261 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:08.57 | |
5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 16:26.89 | ||||||
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:08.13 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:40.06 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:06.46 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 58.53 | ||||||
261 | 282 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:23.54 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:29.87 | RES | |||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:05.06 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:18.64 | ||||||
262 | 283 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:25.88 | |
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 17:52.46 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:34.88 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:10.54 | ||||||
263 | 302 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:02.62 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:02.48 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:23.34 | RES | |||||
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:09.83 | ||||||
264 | 324 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:11.20 | |
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:09.09 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:26.88 | ||||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:21.36 | ||||||
265 | 328 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:09.71 | RES |
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:15.94 | ||||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:35.69 | ||||||
266 | 332 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | 21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:13.74 | |
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:45.16 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:29.87 | RES | |||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:27.82 | ||||||
267 | 382 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | 47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 59.14 | |
268 | 462 | SK Neptun | 1999 | SK NEPTUN | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:09.78 | |
14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:07.71 | RES | |||||
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:46.62 | ||||||
269 | 528 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | 16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:10.58 | |
270 | 541 | SK Neptun | 2001 | SK NEPTUN | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:10.06 | |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:58.69 | ||||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:42.49 | RES | |||||
271 | 569 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:46.54 | |
272 | 1411 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:08.14 | |
19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:38.50 | ||||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:11.94 | ||||||
273 | 1595 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | 31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:32.09 | RES |
274 | 1295 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:31.52 | |
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:10.19 | RES | |||||
275 | 1359 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:09.64 | |
12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:07.26 | ||||||
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:31.60 | ||||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:43.76 | ||||||
276 | 1432 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:43.00 | |
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:27.74 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 56.40 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:05.56 | ||||||
277 | 1466 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | 23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:08.57 | |
278 | 1519 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | 11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:05.11 | RES |
279 | 1284 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | 16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:17.55 | |
280 | 1310 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:32.82 | |
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 18:12.33 | ||||||
281 | 1329 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:05.03 | |
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 4:53.26 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:20.54 | ||||||
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 8:54.99 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:18.93 | ||||||
282 | 1392 | Skarin Oskar | 1999 | SK TRITON | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 17:18.67 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:58.73 | ||||||
283 | 1412 | Granborg Amanda | 1999 | SK TRITON | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:05.54 | |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:18.20 | ||||||
284 | 1566 | SK Triton | 2001 | SK TRITON | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:34.17 | RES |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:57.54 | ||||||
285 | 1727 | Andrén Christopher | 2000 | SK ÄGIR | 30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 54.71 | |
286 | 1733 | Eby David | 2001 | SK ÄGIR | 45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:22.45 | |
287 | 286 | Selander Siri | 1999 | SKK | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:29.16 | |
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:07.38 | RES | |||||
288 | 311 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | 45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:23.38 | RES |
289 | 325 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:11.24 | |
290 | 347 | Askling Olof | 1999 | SKK | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 17:32.48 | RES |
291 | 375 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:38.55 | |
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:28.70 | RES | |||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 59.81 | RES | |||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:07.05 | ||||||
292 | 429 | Martin Ebba | 2000 | SKK | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:08.28 | |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:23.64 | ||||||
293 | 431 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | 33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:27.03 | |
294 | 446 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:06.92 | |
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:32.40 | RES | |||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:30.71 | RES | |||||
295 | 466 | Stockholms KK | 1999 | SKK | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:07.09 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:25.54 | ||||||
296 | 506 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | 35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:49.39 | RES |
297 | 524 | Karlson Alma | 1999 | SKK | 37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:06.91 | |
298 | 525 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | 15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:26.84 | |
19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:41.27 | ||||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:12.59 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:21.38 | RES | |||||
299 | 537 | Stockholms KK | 2001 | SKK | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:09.26 | |
28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:33.06 | RES | |||||
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 4:01.33 | ||||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:35.39 | ||||||
300 | 1867 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | 39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:49.63 | RES |
301 | 386 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | 47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 59.22 | |
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:07.32 | RES | |||||
302 | 662 | Wallén Marcus | 1999 | SKÖVDE SS | 49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:18.45 | RES |
303 | 687 | Svensson Anton | 2001 | SKÖVDE SS | 51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:38.94 | |
304 | 705 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | 52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:51.86 | RES |
305 | 706 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:07.84 | |
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:09.88 | ||||||
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:24.75 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:27.00 | ||||||
306 | 740 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:07.29 | |
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:38.07 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 58.24 | ||||||
307 | 749 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | 25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 18:22.72 | RES |
308 | 764 | Öhman Daniel | 2002 | SKÖVDE SS | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:46.15 | |
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:17.80 | RES | |||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:30.09 | RES | |||||
309 | 906 | Forss Trine | 2003 | SKÖVDE SS | 17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:01.46 | |
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:08.01 | ||||||
310 | 952 | Skövde SS | 2001 | SKÖVDE SS | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:05.51 | |
311 | 960 | Skövde SS | 1999 | SKÖVDE SS | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:01.56 | |
312 | 265 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:14.65 | |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:13.07 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:00.98 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:50.34 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:15.89 | ||||||
313 | 309 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | SPIF SF | 45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:22.04 | |
314 | 357 | Pettersson Ida | 1999 | SPIF SF | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:11.41 | |
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:39.61 | RES | |||||
315 | 395 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:29.27 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:02.28 | RES | |||||
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:08.48 | ||||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:07.01 | ||||||
316 | 405 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | 17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:02.15 | RES |
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:08.20 | ||||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:07.55 | ||||||
317 | 419 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:30.68 | |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:17.58 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:09.86 | ||||||
318 | 428 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:07.58 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:29.65 | ||||||
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:28.14 | ||||||
319 | 463 | Stockholmspolisens IF SF | 1999 | SPIF SF | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:14.57 | RES |
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:47.87 | ||||||
320 | 520 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:15.17 | |
321 | 538 | Stockholmspolisens IF SF | 2001 | SPIF SF | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:27.64 | |
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:38.59 | ||||||
322 | 285 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:28.95 | |
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:06.60 | ||||||
323 | 289 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:33.55 | |
6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:10.91 | ||||||
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 18:15.82 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:36.42 | ||||||
324 | 306 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | 11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:03.07 | |
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:01.83 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:19.95 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:23.37 | RES | |||||
325 | 365 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:47.79 | RES |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:16.50 | ||||||
326 | 374 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:35.16 | |
18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:08.81 | ||||||
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:15.24 | ||||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:27.01 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 58.84 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:06.06 | ||||||
327 | 381 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:04.91 | |
328 | 402 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:33.08 | RES |
329 | 427 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:06.31 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:29.21 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:18.48 | ||||||
330 | 467 | Spårvägens SF | 1999 | SPÅRVÄGEN | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:04.39 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:28.51 | ||||||
331 | 519 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:14.58 | |
332 | 545 | Spårvägens SF | 2001 | SPÅRVÄGEN | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:23.25 | |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:56.07 | ||||||
333 | 609 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | 55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 58.93 | |
334 | 1332 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:03.43 | |
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:10.75 | ||||||
335 | 1409 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:09.61 | |
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.81 | ||||||
336 | 1442 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:08.97 | RES |
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:29.65 | RES | |||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 59.47 | ||||||
337 | 4 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | 16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:15.56 | |
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 58.94 | ||||||
338 | 100 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:13.63 | |
339 | 312 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | 45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:19.89 | |
340 | 352 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:06.46 | |
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:33.11 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 58.48 | ||||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.12 | ||||||
341 | 360 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | 44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.69 | |
342 | 445 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:05.04 | |
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:24.35 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:29.23 | ||||||
343 | 470 | Solna Sundbyberg SS 04 | 1999 | SS04 | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:04.09 | |
344 | 517 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:07.74 | |
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:17.63 | RES | |||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:28.30 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:05.61 | ||||||
345 | 22 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:23.06 | |
6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:10.62 | ||||||
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:28.11 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:04.56 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.12 | ||||||
346 | 80 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:11.43 | |
10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:07.66 | ||||||
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:26.17 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:05.38 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:19.93 | RES | |||||
347 | 174 | Strängnäs SK | 1999 | STRÄNGNÄS | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:07.16 | RES |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:30.13 | ||||||
348 | 181 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | 50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:16.54 | |
349 | 1730 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:02.33 | |
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:10.78 | ||||||
350 | 1735 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | 51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:34.86 | |
351 | 1740 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:08.86 | |
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:22.52 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:23.72 | ||||||
352 | 1741 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | 52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:49.95 | |
353 | 1742 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:07.58 | |
354 | 1775 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:29.43 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 58.63 | ||||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:36.38 | ||||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:09.44 | ||||||
355 | 1805 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | 54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:16.08 | |
356 | 1820 | Nilsson Julia | 1999 | SUNDSVALL | 50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:17.15 | RES |
357 | 1835 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:08.62 | |
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:26.87 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 57.98 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:04.04 | ||||||
358 | 1845 | Sundsvalls SS | 1999 | SUNDSVALL | 41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:34.15 | |
359 | 1862 | Sundsvalls SS | 2001 | SUNDSVALL | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 3:58.37 | |
28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:17.97 | ||||||
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:56.52 | ||||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:27.84 | ||||||
360 | 6 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | 20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:59.84 | |
361 | 116 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:28.91 | |
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:46.16 | ||||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:10.06 | ||||||
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:14.44 | ||||||
362 | 259 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:06.45 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:54.15 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 59.18 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 50.54 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 56.98 | ||||||
363 | 262 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:13.74 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:56.38 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 57.25 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 52.12 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:07.09 | ||||||
364 | 322 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:10.09 | |
12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:06.90 | ||||||
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:07.87 | ||||||
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:45.18 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:23.25 | ||||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:21.16 | ||||||
365 | 356 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:10.60 | |
10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:06.31 | ||||||
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:27.49 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:04.46 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 57.57 | ||||||
366 | 397 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:29.95 | |
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:05.75 | ||||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:49.22 | RES | |||||
367 | 399 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:30.92 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:00.75 | ||||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:34.62 | ||||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:10.26 | ||||||
368 | 407 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | 23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:09.20 | |
369 | 460 | Södertälje SS | 1999 | SÖDERTÄLJE | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:08.04 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:37.74 | RES | |||||
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:46.10 | ||||||
370 | 536 | Södertälje SS | 2001 | SÖDERTÄLJE | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:07.63 | |
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:32.24 | ||||||
371 | 263 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:25.95 | |
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:06.50 | ||||||
372 | 304 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:04.20 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:02.47 | ||||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:32.34 | ||||||
373 | 305 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:04.29 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:05.03 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:22.40 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:23.59 | RES | |||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:41.92 | RES | |||||
374 | 354 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:08.74 | |
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:05.95 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 58.57 | ||||||
375 | 362 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | 25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 18:24.39 | RES |
376 | 373 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:30.25 | |
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:28.42 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 57.05 | ||||||
377 | 398 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:30.59 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:02.03 | ||||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:39.73 | ||||||
378 | 530 | Södertörns SS | 1999 | SÖDERTÖRN | 42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:46.25 | |
379 | 534 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | 20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:58.63 | |
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 59.51 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 54.11 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:10.45 | ||||||
380 | 542 | Södertörns SS | 2001 | SÖDERTÖRN | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:15.38 | |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:46.68 | ||||||
381 | 566 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:06.97 | |
382 | 623 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | 48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:10.87 | RES |
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:15.70 | ||||||
383 | 1393 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | 20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:57.97 | |
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:09.86 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:10.05 | ||||||
384 | 1462 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:31.35 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:01.92 | ||||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:08.29 | ||||||
385 | 1505 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:07.16 | |
386 | 1518 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | 11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:02.11 | |
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:20.85 | ||||||
387 | 1621 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEBORG | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:42.34 | |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.37 | ||||||
388 | 1669 | Trelleborg S | 1999 | TRELLEBORG | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:03.07 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:31.05 | ||||||
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:49.09 | RES | |||||
389 | 647 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:13.89 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:55.29 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 54.11 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:09.75 | ||||||
390 | 708 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:09.15 | RES |
391 | 743 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | 44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 1:00.11 | RES |
392 | 961 | Trollhättans SS | 1999 | TROLLHÄTTA | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:06.70 | |
393 | 260 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:07.90 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:55.10 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:37.30 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:04.98 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 57.14 | ||||||
394 | 326 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:12.50 | |
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:20.55 | ||||||
395 | 327 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:12.53 | |
12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:08.71 | RES | |||||
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:42.50 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:26.14 | ||||||
396 | 358 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:11.46 | RES |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:27.90 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.54 | ||||||
397 | 574 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | 16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:11.12 | |
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:01.71 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 54.81 | RES | |||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 58.86 | ||||||
398 | 626 | Annergren Fredrik | 2001 | TUREBERG | 51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:34.97 | |
399 | 430 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:08.39 | RES |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:29.66 | RES | |||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.77 | ||||||
400 | 432 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | 33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:29.25 | RES |
401 | 461 | Tyresö SS | 1999 | TYRESÖ SS | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:08.20 | |
402 | 518 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:13.93 | |
403 | 599 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | 26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 57.16 | |
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 52.58 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:07.50 | ||||||
404 | 258 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:05.98 | |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:17.90 | ||||||
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:06.21 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:03.61 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:29.85 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:05.61 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 58.65 | ||||||
405 | 270 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:30.16 | |
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:09.06 | ||||||
406 | 280 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | 49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:18.41 | RES |
407 | 291 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:34.51 | |
408 | 315 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | 51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:39.00 | |
409 | 345 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 16:58.77 | |
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:14.53 | ||||||
410 | 355 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:09.46 | |
10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:08.01 | ||||||
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 18:20.25 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:38.61 | RES | |||||
411 | 384 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | 53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:06.87 | |
412 | 404 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | 54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:16.00 | |
413 | 441 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | 22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:13.63 | RES |
414 | 451 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | 31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:30.29 | |
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:41.96 | ||||||
415 | 455 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | 31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:30.07 | |
416 | 459 | Täby Sim | 1999 | TÄBY SIM | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:05.97 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:35.20 | ||||||
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:41.28 | ||||||
417 | 493 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:47.05 | |
418 | 540 | Täby Sim | 2001 | TÄBY SIM | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:31.30 | |
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:41.82 | RES | |||||
419 | 568 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:41.00 | |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.89 | ||||||
420 | 672 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:35.69 | |
421 | 673 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:35.87 | RES |
19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:42.80 | ||||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.20 | ||||||
422 | 729 | Cuperus Rick | 1999 | UDDEVALLA | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 17:22.08 | RES |
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:02.35 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:12.72 | ||||||
423 | 763 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:45.35 | |
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:15.63 | ||||||
424 | 825 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:07.16 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:24.83 | ||||||
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:28.27 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:07.57 | RES | |||||
425 | 955 | Uddevalla Sim | 1999 | UDDEVALLA | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:13.22 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:35.53 | ||||||
426 | 1810 | Sandström Saga | 2000 | UMEÅ SS | 33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:26.90 | |
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.88 | ||||||
427 | 5 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 17:01.76 | |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:20.16 | RES | |||||
428 | 37 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | 40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:19.76 | |
429 | 842 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | 11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:02.69 | |
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:21.41 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:18.44 | ||||||
430 | 926 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | 54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:14.25 | |
431 | 978 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:47.53 | |
432 | 1308 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:27.94 | |
6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:08.53 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:02.70 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 58.99 | ||||||
433 | 1429 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:30.62 | |
18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:02.84 | ||||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:21.16 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 56.64 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:04.40 | ||||||
434 | 1672 | Vellinge-Näsets SK | 1999 | VELLINGE-N | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:06.70 | |
435 | 301 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:01.31 | |
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 4:53.79 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:18.34 | ||||||
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:02.44 | ||||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:34.84 | ||||||
436 | 403 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:33.15 | RES |
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:09.26 | RES | |||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:46.60 | ||||||
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:12.54 | ||||||
437 | 1125 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:34.16 | |
18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:04.44 | ||||||
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:12.65 | ||||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:23.19 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 58.62 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:06.41 | ||||||
438 | 264 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:14.24 | |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:21.88 | ||||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:01.70 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:06.32 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:46.99 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:12.81 | ||||||
439 | 266 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:15.70 | |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:23.81 | ||||||
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:14.09 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:04.88 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 59.33 | ||||||
440 | 272 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:33.26 | |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:18.63 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:10.17 | RES | |||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:18.67 | RES | |||||
441 | 288 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:32.23 | |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:26.48 | ||||||
442 | 290 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:33.68 | |
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:07.39 | RES | |||||
443 | 307 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | 40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:17.11 | |
444 | 323 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:10.40 | |
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:25.27 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:28.72 | ||||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:41.66 | ||||||
445 | 331 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | 52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:45.53 | |
446 | 333 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | 21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:28.12 | RES |
447 | 346 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 17:17.48 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 2:00.36 | RES | |||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:15.54 | RES | |||||
448 | 376 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:38.92 | |
18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:06.40 | ||||||
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:12.41 | ||||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:24.67 | ||||||
449 | 378 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:17.03 | |
450 | 401 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:33.07 | RES |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:00.75 | ||||||
451 | 447 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | 12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:07.02 | |
452 | 449 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | 39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:41.89 | |
453 | 458 | Väsby SS | 1999 | VÄSBY SS | 13 | 4X100m Medley P 16 o y | 25 m | 4:05.05 | |
42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:44.58 | ||||||
454 | 535 | Väsby SS | 2001 | VÄSBY SS | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:03.66 | |
28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:29.04 | ||||||
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:28.36 | ||||||
455 | 1023 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:15.77 | |
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:01.42 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:09.05 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 58.87 | ||||||
456 | 1117 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | 11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:05.19 | RES |
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:31.53 | ||||||
457 | 1198 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:42.18 | |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.10 | ||||||
458 | 24 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:32.62 | |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:29.23 | ||||||
19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:40.89 | ||||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.60 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:12.11 | ||||||
459 | 39 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | 32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:22.37 | |
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:14.91 | ||||||
460 | 54 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:09.20 | |
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:04.76 | ||||||
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:17.65 | ||||||
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:31.23 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:21.08 | ||||||
461 | 55 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:10.54 | |
12 | 100m Fjärilsim F 14 | 25 m | 1:06.20 | ||||||
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:24.19 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:29.63 | ||||||
462 | 56 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:12.54 | RES |
39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 2:40.92 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:28.24 | ||||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:39.44 | ||||||
463 | 134 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | 23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:06.47 | |
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:09.04 | ||||||
464 | 135 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | 48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:08.68 | |
465 | 136 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:29.65 | |
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:06.41 | ||||||
466 | 227 | Västerås SS | 2001 | VÄSTERÅS | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:03.89 | |
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:24.58 | ||||||
467 | 1154 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:31.18 | |
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:49.38 | RES | |||||
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:14.85 | ||||||
468 | 1157 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | 17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:01.60 | |
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:09.30 | RES | |||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:44.88 | ||||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:07.87 | ||||||
469 | 1254 | Bergwall Johan | 1999 | VÄXJÖ SS | 49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:15.46 | |
470 | 1327 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:04.65 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:03.70 | ||||||
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 4:57.19 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:18.91 | ||||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:33.44 | ||||||
471 | 1336 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:22.49 | RES |
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:30.00 | ||||||
472 | 1419 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 18:15.07 | |
473 | 1433 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:43.74 | |
474 | 1511 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | 19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 2:44.02 | |
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:15.81 | ||||||
475 | 1575 | Ystads SS | 2001 | YSTADS SS | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:25.79 | |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 4:00.26 | ||||||
476 | 1276 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:06.29 | |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 2:20.61 | ||||||
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:50.98 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 50.07 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:02.52 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 3:54.15 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 56.25 | ||||||
477 | 1281 | Hanstål Oskar | 1999 | ÄNGELHOLM | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:15.95 | |
16 | 200m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 2:08.67 | ||||||
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:59.58 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 54.38 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:53.14 | RES | |||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 4:15.95 | RES | |||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 58.71 | ||||||
478 | 1305 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:16.86 | |
10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:01.43 | ||||||
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:11.57 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:00.52 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 59.08 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 4:58.39 | ||||||
479 | 1313 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:35.84 | RES |
480 | 1361 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:12.44 | |
21 | 400m Medley F 14 | 25 m | 5:17.84 | ||||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 9:26.51 | ||||||
481 | 1391 | Hellzén Petter | 2000 | ÄNGELHOLM | 5 | 1500m Frisim P 15-16 | 25 m | 17:01.59 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 2:00.24 | RES | |||||
482 | 1673 | Ängelholms SS | 1999 | ÄNGELHOLM | 41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:33.88 | |
483 | 92 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:08.59 | RES |
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:27.02 | ||||||
484 | 96 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:47.08 | RES |
18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:07.34 | ||||||
485 | 119 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | 17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:01.59 | |
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:07.21 | ||||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:08.15 | ||||||
486 | 123 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | 54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:13.42 | |
487 | 1421 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | ÖSTERLEN | 25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 18:19.46 | |
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:38.06 | ||||||
488 | 1776 | Öberg Elise | 2002 | Ö-VIKS ASS | 48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:10.35 | RES |
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:17.19 | RES | |||||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 03 december 2015 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet | Utskriftstid | 14:04 |