Pr. løb: Time trial Lohet & OU 10-11.4
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Tauko | |||
1 | 50m Perhosuinti Naiset Final | Sähkö-polar Oy | Deltagerliste | |
2 | 50m Perhosuinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
3 | 200m Selkäuinti Naiset Final | Autofix1.com Oulu Oy | Deltagerliste | |
4 | 200m Selkäuinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
6 | 100m Rintauinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
7 | 100m Rintauinti Miehet Final | Nallikari Lomakylä | Deltagerliste | |
9 | 200m Sekauinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
10 | 200m Sekauinti Miehet Final | Valmennuskeskus Voimala | Deltagerliste | |
11 | 50m Selkäuinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
12 | 50m Selkäuinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
13 | 400m Vapaauinti Naiset Final | ET Rengaspalvelu | Deltagerliste | |
14 | 400m Vapaauinti Miehet Final | Ailean Technologies Oy | Deltagerliste | |
15 | 200m Perhosuinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
16 | 200m Perhosuinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
17 | 100m Vapaauinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
18 | 100m Vapaauinti Miehet Final | Parturi-Kampaamo Jing | Deltagerliste | |
19 | 50m Perhosuinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
20 | 50m Perhosuinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
21 | 200m Selkäuinti Naiset Final | Tateplan Oy | Deltagerliste | |
22 | 200m Selkäuinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
23 | 100m Rintauinti Naiset Final | Oulun Yliopisto | Deltagerliste | |
24 | 100m Rintauinti Miehet Final | Cad Sä Oy | Deltagerliste | |
25 | 200m Sekauinti Naiset Final | Streamteam Nordic Oy | Deltagerliste | |
26 | 200m Sekauinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
27 | 50m Selkäuinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
28 | 50m Selkäuinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
29 | 400m Vapaauinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
30 | 400m Vapaauinti Miehet Final | Sebitti Oy | Deltagerliste | |
31 | 200m Perhosuinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
32 | 200m Perhosuinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
33 | 100m Vapaauinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
34 | 100m Vapaauinti Miehet Final | Rakennus-koskela Oy | Deltagerliste | |
35 | 50m Rintauinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
36 | 50m Rintauinti Miehet Final | Parturi-Kampaamo Jing | Deltagerliste | |
37 | 100m Perhosuinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
38 | 100m Perhosuinti Miehet Final | Sebitti Oy | Deltagerliste | |
39 | 200m Vapaauinti Naiset Final | Tateplan Oy | Deltagerliste | |
40 | 200m Vapaauinti Miehet Final | Nallikari Lomakylä | Deltagerliste | |
41 | 100m Selkäuinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
42 | 100m Selkäuinti Miehet Final | Valmennuskeskus Voimala | Deltagerliste | |
43 | 50m Vapaauinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
44 | 50m Vapaauinti Miehet Final | Ailean Technologies Oy | Deltagerliste | |
45 | 200m Rintauinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
46 | 200m Rintauinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
47 | 400m Sekauinti Naiset Final | Autofix1.com Oulu Oy | Deltagerliste | |
48 | 400m Sekauinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
49 | 50m Rintauinti Naiset Final | Oulun Yliopisto | Deltagerliste | |
50 | 50m Rintauinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
51 | 100m Perhosuinti Naiset Final | Sähkö-polar Oy | Deltagerliste | |
52 | 100m Perhosuinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
53 | 200m Vapaauinti Naiset Final | Streamteam Nordic Oy | Deltagerliste | |
54 | 200m Vapaauinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
55 | 100m Selkäuinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
56 | 100m Selkäuinti Miehet Final | Deltagerliste | ||
57 | 50m Vapaauinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
58 | 50m Vapaauinti Miehet Final | Rakennus-koskela Oy | Deltagerliste | |
59 | 200m Rintauinti Naiset Final | ET Rengaspalvelu | Deltagerliste | |
60 | 200m Rintauinti Miehet Final | Cad Sä Oy | Deltagerliste | |
61 | 400m Sekauinti Naiset Final | Deltagerliste | ||
62 | 400m Sekauinti Miehet Final | Deltagerliste |