2020-05-28   13:56:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Lajeittain: Vantaa Junior Meet

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
1 expand   50m Backstroke W-10, 12, 15, 17 Final Altaalle.com  Osallistujaluettelo
2 expand   50m Backstroke M-11, 13, 16, 18 Final Altaalle.com  Osallistujaluettelo
3 expand   200m Butterfly W-13, 15, 17 Final Bonaqua  Osallistujaluettelo
4 expand   200m Butterfly M-14, 16, 18 Final Bonaqua  Osallistujaluettelo
5 expand   100m Breaststroke W-11, 13, 15, 17 Final  Osallistujaluettelo
6 expand   100m Breaststroke M-12, 14, 16, 18 Final  Osallistujaluettelo
7 expand   400m Individual Medley W-13, 15, 17 Final  Osallistujaluettelo
8 expand   400m Individual Medley M-14, 16, 18 Final  Osallistujaluettelo
9 expand   50m Freestyle W-10, 12, 15, 17 Final Altaalle.com  Osallistujaluettelo
10 expand   50m Freestyle M-11, 13, 16, 18 Final Altaalle.com  Osallistujaluettelo
11 expand   200m Breaststroke W-13, 15, 17 Final DHL Suomi  Osallistujaluettelo
12 expand   200m Breaststroke M-14, 16, 18 Final DHL Suomi  Osallistujaluettelo
13 expand   100m Backstroke W-11, 13, 15, 17 Final Vakka-Suomen Paniomo  Osallistujaluettelo
14 expand   100m Backstroke M-12, 14, 16, 18 Final Vakka-Suomen Paniomo  Osallistujaluettelo
15 expand   400m Freestyle W-12, 15, 17 Final Pintaväri Oy  Osallistujaluettelo
16 expand   400m Freestyle M-13, 16, 18 Final Pintaväri Oy  Osallistujaluettelo
17 expand   50m Butterfly W-11, 13, 15, 17 Final Altaalle.com  Osallistujaluettelo
18 expand   50m Butterfly M-12, 14, 16, 18 Final Altaalle.com  Osallistujaluettelo
19 expand   200m Backstroke W-13, 15, 17 Final FREJA Transport  Osallistujaluettelo
20 expand   200m Backstroke M-14, 16, 18 Final FREJA Transport  Osallistujaluettelo
21 expand   100m Freestyle W-11, 13, 15, 17 Final Terästarvike Oy  Osallistujaluettelo
22 expand   100m Freestyle M-12, 14, 16, 18 Final Terästarvike Oy  Osallistujaluettelo
23 expand   200m Individual Medley W-11, 13, 15, 17 Final  Osallistujaluettelo
24 expand   200m Individual Medley M-12, 14, 16, 18 Final  Osallistujaluettelo
25 expand   50m Breaststroke W-10, 12, 15, 17 Final Altaalle.com  Osallistujaluettelo
26 expand   50m Breaststroke M-11, 13, 16, 18 Final Altaalle.com  Osallistujaluettelo
27 expand   200m Freestyle W-13, 15, 17 Final DSV Suomi  Osallistujaluettelo
28 expand   200m Freestyle M-14, 16, 18 Final DSV Suomi  Osallistujaluettelo
29 expand   100m Butterfly W-13, 15, 17 Final Terästarvike Oy  Osallistujaluettelo
30 expand   100m Butterfly M-14, 16, 18 Final Terästarvike Oy  Osallistujaluettelo
31 expand   800m Freestyle W-13, 15, 17 Final  Osallistujaluettelo
32 expand   800m Freestyle M-14, 16, 18 Final  Osallistujaluettelo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner