Lajeittain: DiTEC Swim Meet 2020
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
0 | Prisutdelning för gren 1-7 | |||
0 | Prisutdelning för gren 14-20 | |||
0 | Prisutdelning för gren 21-26 | |||
0 | Prisutdelning för gren 27-32 | |||
0 | Prisutdelning för gren 32-38 | |||
0 | Prisutdelning för gren 39-45 | |||
0 | Prisutdelning för gren 46-51 | |||
0 | Prisutdelning för gren 52-58 | |||
0 | Prisutdelning för gren 59-64 | |||
0 | Prisutdelning för gren 65-70 | |||
0 | Prisutdelning för gren 71-76 | |||
0 | Prisutdelningför gren 8-13 | |||
1 | 100m Medley Pojkar 12 år o y Final | DiTEC | Osallistujaluettelo | |
2 | 100m Medley Flickor 12 år o y Final | Engelholms Glass | Osallistujaluettelo | |
3 | 50m Frisim Herrar 17 år o ä Final | Kunskapsporten/Vattnets Hus | Osallistujaluettelo | |
4 | 200m Frisim Damer 17 år o ä Final | JR Entreprenad | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Fjärilsim Pojkar 15-16 år Final | TimeCenter Ab | Osallistujaluettelo | |
6 | 200m Frisim Flickor 15-16 år Final | IC Media Control | Osallistujaluettelo | |
7 | 50m Ryggsim Herrar 17 år o ä Final | Lindab AB | Osallistujaluettelo | |
8 | 50m Fjärilsim Pojkar 12 år o y Final | TG Maskinteknik | Osallistujaluettelo | |
9 | 200m Frisim Flickor 12 år o y Final | Kurt Roger och Elisabeth Andersen | Osallistujaluettelo | |
10 | 50m Fjärilsim Pojkar 13-14 år Final | Höja Bygg och Inredning | Osallistujaluettelo | |
11 | 200m Frisim Flickor 13-14 år Final | Ernst & Young | Osallistujaluettelo | |
12 | 200m Bröstsim Herrar 17 år o ä Final | DäckPerfekt | Osallistujaluettelo | |
13 | 50m Bröstsim Damer 17 år o ä Final | Jaked/Da italia | Osallistujaluettelo | |
14 | 200m Bröstsim Pojkar 15-16 år Final | GDPREU.nu | Osallistujaluettelo | |
15 | 50m Ryggsim Flickor 15-16 år Final | Osallistujaluettelo | ||
16 | 200m Bröstsim Pojkar 12 år o y Final | Osallistujaluettelo | ||
17 | 50m Ryggsim Flickor 12 år o y Final | Osallistujaluettelo | ||
18 | 200m Bröstsim Pojkar 13-14 år Final | Osallistujaluettelo | ||
19 | 50m Ryggsim Flickor 13-14 år Final | Osallistujaluettelo | ||
20 | 50m Ryggsim Damer 17 år o ä Final | Osallistujaluettelo | ||
21 | 100m Medley Pojkar 13-14 år Final | DiTEC | Osallistujaluettelo | |
22 | 100m Medley Flickor 13-14 år Final | Kunskapsporten/Vattnets Hus | Osallistujaluettelo | |
23 | 200m Ryggsim Herrar 17 år o ä Final | JR Entreprenad | Osallistujaluettelo | |
24 | 200m Bröstsim Damer 17 år o ä Final | TimeCenter Ab | Osallistujaluettelo | |
25 | 50m Ryggsim Pojkar 15-16 år Final | IC Media Control | Osallistujaluettelo | |
26 | 200m Bröstsim Flickor 15-16 år Final | Kurt Roger och Elisabeth Andersen | Osallistujaluettelo | |
27 | 50m Ryggsim Pojkar 12 år o y Final | Viking Fågel | Osallistujaluettelo | |
28 | 200m Bröstsim Flickor 12 år o y Final | DäckPerfekt | Osallistujaluettelo | |
29 | 50m Ryggsim Pojkar 13-14 år Final | Jaked/Da italia | Osallistujaluettelo | |
30 | 200m Bröstsim Flickor 13-14 år Final | Mårtenssons Trafikskola | Osallistujaluettelo | |
31 | 200m Frisim Pojkar 15-16 år Final | Osallistujaluettelo | ||
32 | 50m Fjärilsim Flickor 15-16 år Final | Osallistujaluettelo | ||
33 | 200m Frisim Pojkar 12 år o y Final | Osallistujaluettelo | ||
34 | 50m Fjärilsim Flickor 12 år o y Final | Osallistujaluettelo | ||
35 | 200m Frisim Pojkar 13-14 år Final | Osallistujaluettelo | ||
36 | 50m Fjärilsim Flickor 13-14 år Final | TimeCenter Ab | Osallistujaluettelo | |
37 | 50m Fjärilsim Herrar Swim off Final | Freker | Osallistujaluettelo | |
37 | 50m Fjärilsim Herrar Swim off Försök | Freker | Osallistujaluettelo | |
37 | 50m Fjärilsim Herrar Swim off Kvartsfinal | Freker | Osallistujaluettelo | |
37 | 50m Fjärilsim Herrar Swim off Semifinal | Freker | Osallistujaluettelo | |
38 | 50m Fjärilsim Damer Swim off Final | Freker | Osallistujaluettelo | |
38 | 50m Fjärilsim Damer Swim off Försök | Freker | Osallistujaluettelo | |
38 | 50m Fjärilsim Damer Swim off Kvartsfinal | Freker | Osallistujaluettelo | |
38 | 50m Fjärilsim Damer Swim off Semifinal | Freker | Osallistujaluettelo | |
39 | 100m Medley Pojkar 15-16 år Final | DiTEC | Osallistujaluettelo | |
40 | 100m Medley Flickor 15-16 år Final | Kunskapsporten/Vattnets Hus | Osallistujaluettelo | |
41 | 200m Fjärilsim Herrar 17 år o ä Final | Jolyn | Osallistujaluettelo | |
42 | 50m Frisim Damer 17 år o ä Final | TimeCenter Ab | Osallistujaluettelo | |
43 | 200m Fjärilsim Pojkar 15-16 år Final | IC Media Control | Osallistujaluettelo | |
44 | 50m Frisim Flickor 15-16 år Final | Jaked/Da italia | Osallistujaluettelo | |
45 | 50m Fjärilsim Herrar 17 år o ä Final | Osallistujaluettelo | ||
46 | 200m Fjärilsim Pojkar 12 år o y Final | Osallistujaluettelo | ||
47 | 50m Frisim Flickor 12 år o y Final | Osallistujaluettelo | ||
48 | 200m Fjärilsim Pojkar 13-14 år Final | Osallistujaluettelo | ||
49 | 50m Frisim Flickor 13-14 år Final | Osallistujaluettelo | ||
50 | 50m Bröstsim Herrar 17 år o ä Final | Osallistujaluettelo | ||
51 | 200m Ryggsim Damer 17 år o ä Final | Osallistujaluettelo | ||
52 | 50m Bröstsim Pojkar 15-16 år Final | DäckPerfekt | Osallistujaluettelo | |
53 | 200m Ryggsim Flickor 15-16 år Final | Osallistujaluettelo | ||
54 | 50m Bröstsim Pojkar 12 år o y Final | Osallistujaluettelo | ||
55 | 200m Ryggsim Flickor 12 år o y Final | Osallistujaluettelo | ||
56 | 50m Bröstsim Pojkar 13-14 år Final | Osallistujaluettelo | ||
57 | 200m Ryggsim Flickor 13-14 år Final | Osallistujaluettelo | ||
58 | 50m Fjärilsim Damer 17 år o ä Final | Osallistujaluettelo | ||
59 | 100m Medley Herrar 17 år o ä Final | JR Entreprenad | Osallistujaluettelo | |
60 | 100m Medley Damer 17 år o ä Final | Ängelholmshem | Osallistujaluettelo | |
61 | 200m Ryggsim Pojkar 12 år o y Final | Jolyn | Osallistujaluettelo | |
62 | 50m Bröstsim Flickor 12 år o y Final | TimeCenter Ab | Osallistujaluettelo | |
63 | 200m Ryggsim Pojkar 13-14 år Final | Nolato MediTor AB | Osallistujaluettelo | |
64 | 50m Bröstsim Flickor 13-14 år Final | Lindab AB | Osallistujaluettelo | |
65 | 200m Ryggsim Pojkar 15-16 år Final | Osallistujaluettelo | ||
66 | 50m Bröstsim Flickor 15-16 år Final | Ernst & Young | Osallistujaluettelo | |
67 | 200m Frisim Herrar 17 år o ä Final | Osallistujaluettelo | ||
68 | 200m Fjärilsim Damer 17 år o ä Final | Osallistujaluettelo | ||
69 | 50m Frisim Pojkar 12 år o y Final | Osallistujaluettelo | ||
70 | 200m Fjärilsim Flickor 12 år o y Final | Osallistujaluettelo | ||
71 | 50m Frisim Pojkar 13-14 år Final | Osallistujaluettelo | ||
72 | 200m Fjärilsim Flickor 13-14 år Final | Osallistujaluettelo | ||
73 | 50m Frisim Pojkar 15-16 år Final | Osallistujaluettelo | ||
74 | 200m Fjärilsim Flickor 15-16 år Final | Osallistujaluettelo | ||
75 | 50m Ryggsim Herrar Swim off Final | Freker | Osallistujaluettelo | |
75 | 50m Ryggsim Herrar Swim off Försök | Freker | Osallistujaluettelo | |
75 | 50m Ryggsim Herrar Swim off Kvartsfinal | Freker | Osallistujaluettelo | |
75 | 50m Ryggsim Herrar Swim off Semifinal | Freker | Osallistujaluettelo | |
76 | 50m Ryggsim Damer Swim off Final | Freker | Osallistujaluettelo | |
76 | 50m Ryggsim Damer Swim off Försök | Freker | Osallistujaluettelo | |
76 | 50m Ryggsim Damer Swim off Kvartsfinal | Freker | Osallistujaluettelo | |
76 | 50m Ryggsim Damer Swim off Semifinal | Freker | Osallistujaluettelo |