Lajeittain: Sälsimmet 2019
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
0 | Paus | |||
0 | Prisutdelning | |||
1 | 25m Frisim Mixed 0-8 Final | Sund Birsta | Osallistujaluettelo | |
2 | 25m Bröstsim Mixed 9-10 Final | Ocab | Osallistujaluettelo | |
3 | 100m Ryggsim Damer 13-16 Final | Moove | Osallistujaluettelo | |
4 | 100m Ryggsim Herrar 13-16 Final | Osallistujaluettelo | ||
5 | 50m Bröstsim Damer 11-12 Final | Sysadm | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m Bröstsim Herrar 11-12 Final | Ljud & Ljus Control i Sundsvall AB | Osallistujaluettelo | |
7 | 25m Bröstsim Mixed 0-8 Final | Why Solutions AB | Osallistujaluettelo | |
8 | 100m Fjäril Damer 13-16 Final | Osallistujaluettelo | ||
9 | 100m Fjäril Herrar 13-16 Final | Sund Birsta | Osallistujaluettelo | |
10 | 50m Ryggsim Mixed 9-10 Final | Bygger Nu i Sverige AB | Osallistujaluettelo | |
11 | 50m Frisim Damer 11-12 Final | Osallistujaluettelo | ||
12 | 50m Frisim Herrar 11-12 Final | Abetula AB | Osallistujaluettelo | |
13 | 50m Frisim Damer 13-16 Final | Osallistujaluettelo | ||
14 | 50m Frisim Herrar 13-16 Final | Ocab | Osallistujaluettelo | |
15 | 4x50m Medley Mixed 0-12 Final | NT Bygg | Osallistujaluettelo | |
16 | 4x100m Medley Mixed Final | Sysadm | Osallistujaluettelo | |
17 | 50m Bröstsim Damer 13-16 Final | Sundsvallslacken | Osallistujaluettelo | |
18 | 50m Bröstsim Herrar 13-16 Final | Prolympia | Osallistujaluettelo | |
19 | 50m Frisim Mixed 0-8 Final | Energi och Driftteknik | Osallistujaluettelo | |
20 | 50m Frisim Mixed 9-10 Final | Isab | Osallistujaluettelo | |
21 | 100m Frisim Damer 11-12 Final | Infra Action | Osallistujaluettelo | |
22 | 100m Frisim Herrar 11-12 Final | Sund Birsta | Osallistujaluettelo | |
23 | 100m Frisim Damer 13-16 Final | Ocab | Osallistujaluettelo | |
24 | 100m Frisim Herrar 13-16 Final | Wallins Murteknik | Osallistujaluettelo | |
25 | 25m Ryggsim Mixed 0-8 Final | Yrkesmästaren | Osallistujaluettelo | |
26 | 25m Fjärilsim Mixed 9-10 Final | Why Solutions AB | Osallistujaluettelo | |
27 | 50m Fjäril Damer 11-12 Final | Moove | Osallistujaluettelo | |
28 | 50m Fjäril Herrar 11-12 Final | Bygger Nu i Sverige AB | Osallistujaluettelo | |
29 | 50m Fjäril Damer 13-16 Final | Prolympia | Osallistujaluettelo | |
30 | 50m Fjäril Herrar 13-16 Final | Freppo Media | Osallistujaluettelo | |
31 | 50m Ryggsim Damer 13-16 Final | Infra Action | Osallistujaluettelo | |
32 | 50m Ryggsim Herrar 13-16 Final | Osallistujaluettelo | ||
33 | 50m Bröstsim Mixed 0-8 Final | Sund Birsta | Osallistujaluettelo | |
34 | 50m Bröstsim Mixed 9-10 Final | Ocab | Osallistujaluettelo | |
35 | 100m Bröst Damer 11-12 Final | Sysadm | Osallistujaluettelo | |
36 | 100m Bröst Herrar 11-12 Final | Osallistujaluettelo | ||
37 | 100m Bröst Damer 13-16 Final | Bygger Nu i Sverige AB | Osallistujaluettelo | |
38 | 100m Bröst Herrar 13-16 Final | Sund Birsta | Osallistujaluettelo | |
39 | 25m Fjärilsim Mixed 0-8 Final | Osallistujaluettelo | ||
40 | 25m Ryggsim Mixed 9-10 Final | Sysadm | Osallistujaluettelo | |
41 | 50m Ryggsim Damer 11-12 Final | Moove | Osallistujaluettelo | |
42 | 50m Ryggsim Herrar 11-12 Final | Yrkesmästaren | Osallistujaluettelo | |
43 | 100m Medley Damer 13-16 Final | Bygger Nu i Sverige AB | Osallistujaluettelo | |
44 | 100m Medley Herrar 13-16 Final | Osallistujaluettelo | ||
45 | 4x50m Frisim Mixed 0-12 Final | Ocab | Osallistujaluettelo | |
46 | 4x100m Frisim Mixed Final | Sund Birsta | Osallistujaluettelo |