Pr. løb: Vestkyst Cup 2017
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Medley Damer | Lægerne Havborgvej | Deltagerliste | |
2 | 200m Medley Herrer | DagliBrugsen - Janderup | Deltagerliste | |
3 | 200m Brystsvømning Damer | City Optik | Deltagerliste | |
4 | 200m Brystsvømning Herrer | GPA Flowsystem | Deltagerliste | |
5 | 50m Frisvømning Damer | Fysio Danmark Esbjerg | Deltagerliste | |
6 | 50m Frisvømning Herrer | Danibo - Fanø Sommerhus | Deltagerliste | |
7 | 400m Frisvømning Damer | Sigma Seafood | Deltagerliste | |
8 | 400m Frisvømning Herrer | FysioDanmark Varde | Deltagerliste | |
9 | 200m Frisvømning Damer | Vejen El-Teknik | Deltagerliste | |
10 | 200m Frisvømning Herrer | John Josefsen | Deltagerliste | |
11 | 50m Butterfly Damer | TK Transport | Deltagerliste | |
12 | 50m Butterfly Herrer | Comtec International | Deltagerliste | |
13 | 100m Rygsvømning Damer | Terminalen Esbjerg | Deltagerliste | |
14 | 100m Rygsvømning Herrer | TripleNine Fish Protein | Deltagerliste | |
15 | 50m Brystsvømning Damer | Jysk Geoteknik | Deltagerliste | |
16 | 50m Brystsvømning Herrer | Skiltestedet | Deltagerliste | |
17 | 200m Butterfly Damer | TJ Malerfirma | Deltagerliste | |
18 | 200m Butterfly Herrer | Saxo Privatbank | Deltagerliste | |
19 | 100m Frisvømning Damer | EsbjergLive | Deltagerliste | |
20 | 100m Frisvømning Herrer | Telesikring | Deltagerliste | |
21 | 4X50m Medley Mix | Blue Water Shipping | Deltagerliste | |
22 | 4X100m Medley Mix | Bilka Esbjerg | Deltagerliste | |
23 | 200m Rygsvømning Damer | Malerfirma Kjøgx | Deltagerliste | |
24 | 200m Rygsvømning Herrer | Det Faglige Hus | Deltagerliste | |
25 | 100m Medley Damer | Nordea | Deltagerliste | |
26 | 100m Medley Herrer | Telesikring | Deltagerliste | |
27 | 100m Butterfly Damer | Esbjerg Kommune | Deltagerliste | |
28 | 100m Butterfly Herrer | Keratech Wheels | Deltagerliste | |
29 | 100m Brystsvømning Damer | SubC Partner | Deltagerliste | |
30 | 100m Brystsvømning Herrer | Esbjerg Indleveringscent. | Deltagerliste | |
31 | 50m Rygsvømning Damer | NOORD | Deltagerliste | |
32 | 50m Rygsvømning Herrer | Lesjöfors | Deltagerliste | |
33 | 400m Medley Damer | Tourupgaard Mink | Deltagerliste | |
34 | 400m Medley Herrer | J.T. Rustfri | Deltagerliste | |
35 | 4X50m Frisvømning Mix | Ekko Fisk | Deltagerliste | |
36 | 4X100m Frisvømning Mix | City Optik | Deltagerliste |