Lajeittain: Sundsvall Arena Cup 2017
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 50m Fjärilsim Damer | Jowic Elteknik | Osallistujaluettelo | |
2 | 50m Fjärilsim Herrar | Eltekniska Ing.byrån | Osallistujaluettelo | |
3 | 50m Ryggsim Damer | Sjölanders Måleri | Osallistujaluettelo | |
4 | 50m Ryggsim Herrar | Sjölanders Måleri | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Bröstsim Damer | Eurocon Engineering | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m Bröstsim Herrar | Eurocon Engineering | Osallistujaluettelo | |
7 | 50m Frisim Damer | Kempes El | Osallistujaluettelo | |
8 | 50m Frisim Herrar | Kempes El | Osallistujaluettelo | |
9 | 200m Medley Damer | Mammograficentrum | Osallistujaluettelo | |
10 | 200m Medley Herrar | SDC | Osallistujaluettelo | |
11 | 100m Bröstsim Damer | Eltekniska Ing.byrån | Osallistujaluettelo | |
12 | 100m Bröstsim Herrar | Sjölanders Måleri | Osallistujaluettelo | |
13 | 100m Frisim Damer | Masarin Consulting | Osallistujaluettelo | |
14 | 100m Frisim Herrar | Kempes El | Osallistujaluettelo | |
15 | 400m Medley Damer | Eurocon Engineering | Osallistujaluettelo | |
16 | 400m Medley Herrar | Svarvtjänst | Osallistujaluettelo | |
17 | 4X100m Frisim Mixed | Bygma | Osallistujaluettelo | |
18 | 4X100m Medley Mixed | Yrkesmästaren | Osallistujaluettelo | |
19 | 200m Bröstsim Damer | SDC | Osallistujaluettelo | |
20 | 200m Bröstsim Herrar | Fishkiss | Osallistujaluettelo | |
21 | 100m Ryggsim Damer | Bygma | Osallistujaluettelo | |
22 | 100m Ryggsim Herrar | Yrkesmästaren | Osallistujaluettelo | |
23 | 200m Fjärilsim Damer | Masarin Consulting | Osallistujaluettelo | |
24 | 200m Fjärilsim Herrar | Kempes El | Osallistujaluettelo | |
25 | 400m Frisim Damer | Sjölanders Måleri | Osallistujaluettelo | |
26 | 400m Frisim Herrar | Jowic Elteknik | Osallistujaluettelo | |
27 | 4X100m Frisim Mixed | Eltekniska Ing.byrån | Osallistujaluettelo | |
28 | 4X100m Medley Mixed | Sjölanders Måleri | Osallistujaluettelo | |
29 | 100m Fjärilsim Damer | Eurocon Engineering | Osallistujaluettelo | |
30 | 100m Fjärilsim Herrar | Eltekniska Ing.byrån | Osallistujaluettelo | |
31 | 200m Frisim Damer | Masarin Consulting | Osallistujaluettelo | |
32 | 200m Frisim Herrar | Eltekniska Ing.byrån | Osallistujaluettelo | |
33 | 200m Ryggsim Damer | Sjölanders Måleri | Osallistujaluettelo | |
34 | 200m Ryggsim Herrar | Masarin Consulting | Osallistujaluettelo | |
35 | 800m Frisim Damer | Eltekniska Ing.byrån | Osallistujaluettelo | |
36 | 1500m Frisim Herrar | Jowic Elteknik | Osallistujaluettelo |