2018-10-18   07:10:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Lajeittain: Grand Prix 2

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
1 expand   100m RU S1-S14 Naiset Oulun Energia  Osallistujaluettelo
2 expand   100m RU S1-S14 Miehet Oulun Energia  Osallistujaluettelo
3 expand   100m Vapaauinti Naiset Pekant Oy  Osallistujaluettelo
4 expand   200m Vapaauinti Miehet Pekant Oy  Osallistujaluettelo
5 expand   50m Rintauinti Naiset Oulun Lasipalvelu  Osallistujaluettelo
6 expand   100m Rintauinti Miehet Oulun Lasipalvelu  Osallistujaluettelo
7 expand   400m Sekauinti Naiset Oulun Vesi  Osallistujaluettelo
8 expand   100m Perhosuinti Miehet Oulun Vesi  Osallistujaluettelo
9 expand   100m Selkäuinti Naiset Rax Ravintolat  Osallistujaluettelo
10 expand   50m Selkäuinti Miehet Rax Ravintolat  Osallistujaluettelo
11 expand   50m VU S1-S14 Naiset Perhehoitokumppanit  Osallistujaluettelo
12 expand   50m VU S1-S14 Miehet Perhehoitokumppanit  Osallistujaluettelo
13 expand   200m Perhosuinti Naiset Oulun Energia  Osallistujaluettelo
14 expand   200m Sekauinti Miehet Oulun Energia  Osallistujaluettelo
15 expand   400m Vapaauinti Naiset Pekant Oy  Osallistujaluettelo
16 expand   50m Vapaauinti Miehet Pekant Oy  Osallistujaluettelo
17 expand   200m Rintauinti Naiset Manninen Nutraceuticals  Osallistujaluettelo
18 expand   200m Selkäuinti Miehet Manninen Nutraceuticals  Osallistujaluettelo
19 expand   50m Perhosuinti Naiset Oulun Vesi  Osallistujaluettelo
20 expand   200m VU S1-S14 Miehet Oulun Vesi  Osallistujaluettelo
21 expand   200m VU S1-S14 Naiset Oulun Vesi  Osallistujaluettelo
22 expand   4X50m Vapaauinti Miehet Rax Ravintolat  Osallistujaluettelo
23 expand   1500m Vapaauinti Miehet Rax Ravintolat  Osallistujaluettelo
24 expand   100m VU S1-S14 Miehet Oulun Energia  Osallistujaluettelo
25 expand   100m VU S1-S14 Naiset Oulun Energia  Osallistujaluettelo
26 expand   100m Vapaauinti Miehet Pekant Oy  Osallistujaluettelo
27 expand   200m Vapaauinti Naiset Pekant Oy  Osallistujaluettelo
28 expand   50m Rintauinti Miehet Oulun Lasipalvelu  Osallistujaluettelo
29 expand   100m Rintauinti Naiset Oulun Lasipalvelu  Osallistujaluettelo
30 expand   400m Sekauinti Miehet Oulun Vesi  Osallistujaluettelo
31 expand   100m Perhosuinti Naiset Oulun Vesi  Osallistujaluettelo
32 expand   100m Selkäuinti Miehet Rax Ravintolat  Osallistujaluettelo
33 expand   50m Selkäuinti Naiset Rax Ravintolat  Osallistujaluettelo
36 expand   200m Perhosuinti Miehet Manninen Nutraceuticals  Osallistujaluettelo
37 expand   200m Sekauinti Naiset Manninen Nutraceuticals  Osallistujaluettelo
38 expand   400m Vapaauinti Miehet Oulun Energia  Osallistujaluettelo
39 expand   50m Vapaauinti Naiset Oulun Energia  Osallistujaluettelo
40 expand   200m Rintauinti Miehet Pekant Oy  Osallistujaluettelo
41 expand   200m Selkäuinti Naiset Pekant Oy  Osallistujaluettelo
42 expand   50m Perhosuinti Miehet Oulun Vesi  Osallistujaluettelo
43 expand   100m SU S1-S14 Naiset Oulun Vesi  Osallistujaluettelo
44 expand   100m SU S1-S14 Miehet Rax Ravintolat  Osallistujaluettelo
45 expand   4X50m Vapaauinti Naiset Nallikari Oy  Osallistujaluettelo
46 expand   800m Vapaauinti Naiset Perhehoitokumppanit  Osallistujaluettelo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner