Pr. løb: SUM-SIM Region 1, Härnösand
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Medley Herr 15-16 | Skidstahus AB | Deltagerliste | |
2 | 200m Fjärilsim Dam 15-16 | SUNDFRAKT | Deltagerliste | |
3 | 400m Frisim Herr 13-14 | FROG Dyk AB | Deltagerliste | |
4 | 100m Frisim Dam 13-14 | Edmo lift AB | Deltagerliste | |
5 | 200m Bröstsim Herr 15-16 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
6 | 200m Frisim Dam 15-16 | Sjövärnskåren | Deltagerliste | |
7 | 400m Frisim Herr 11-12 | Alrik Hedlund AB | Deltagerliste | |
8 | 200m Medley Dam 11-12 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
9 | 1500m Frisim Herr 15-16 | Yrkeskompaniet AB | Deltagerliste | |
10 | 100m Ryggsim Dam 15-16 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
11 | 100m Fjärilsim Herr 13-14 | Röbäcks måleri AB | Deltagerliste | |
12 | 400m Medley Dam 13-14 | Citizenmedia | Deltagerliste | |
13 | 4X100m Medley Herr 16-oy | Aquarapid | Deltagerliste | |
14 | 4X100m Frisim Dam 16-oy | Waterjet AB | Deltagerliste | |
15 | 200m Medley Dam 15-16 | FROG Dyk AB | Deltagerliste | |
16 | 200m Fjärilsim Herr 15-16 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
17 | 400m Frisim Dam 13-14 | Stripe Profil AB | Deltagerliste | |
18 | 100m Frisim Herr 13-14 | Bionorrpellets | Deltagerliste | |
19 | 100m Frisim Dam 11-12 | Alrik Hedlund AB | Deltagerliste | |
20 | 100m Ryggsim Herr 11-12 | Skidstahus AB | Deltagerliste | |
21 | 200m Bröstsim Dam 15-16 | Edmo lift AB | Deltagerliste | |
22 | 200m Frisim Herr 15-16 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
23 | 100m Fjärilsim Dam 13-14 | Jämtpellets | Deltagerliste | |
24 | 400m Medley Herr 13-14 | Flodins Bröd | Deltagerliste | |
25 | 100m Fjärilsim Dam 11-12 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
26 | 100m Bröstsim Herr 11-12 | FROG Dyk AB | Deltagerliste | |
27 | 800m Frisim Dam 15-16 | Aquarapid | Deltagerliste | |
28 | 100m Ryggsim Herr 15-16 | Skidstahus AB | Deltagerliste | |
29 | 4X100m Medley Dam 13-oy | SUNDFRAKT | Deltagerliste | |
30 | 4X100m Frisim Herr 13-oy | Skidstahus AB | Deltagerliste | |
31 | 100m Frisim Herr 15-16 | Skidstahus AB | Deltagerliste | |
32 | 400m Frisim Dam 15-16 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
33 | 200m Medley Herr 13-14 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
34 | 100m Ryggsim Dam 13-14 | Team Sportia | Deltagerliste | |
35 | 100m Bröstsim Herr 15-16 | Sjövärnskåren | Deltagerliste | |
36 | 200m Ryggsim Dam 15-16 | Röbäcks måleri AB | Deltagerliste | |
37 | 200m Medley Herr 11-12 | Skidstahus AB | Deltagerliste | |
38 | 400m Frisim Dam11-12 | FROG Dyk AB | Deltagerliste | |
39 | 400m Medley Herr15-16 | Edmo lift AB | Deltagerliste | |
40 | 100m Fjärilsim Dam15-16 | Citizenmedia | Deltagerliste | |
41 | 1500m Frisim Herr13-14 | FROG Dyk AB | Deltagerliste | |
42 | 100m Bröstsim Dam13-14 | Aquarapid | Deltagerliste | |
43 | 4X100m Frisim Herr16-oy | Yrkeskompaniet AB | Deltagerliste | |
44 | 4X100m Medley Dam 16-oy | Waterjet AB | Deltagerliste | |
45 | 100m Frisim Dam 15-16 | Bröboa | Deltagerliste | |
46 | 400m Frisim Herr 15-16 | Bergströms Rökeri AB | Deltagerliste | |
47 | 200m Medley Dam 13-14 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
48 | 100m Ryggsim Herr 13-14 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
49 | 100m Ryggsim Dam 11-12 | FROG Dyk AB | Deltagerliste | |
50 | 100m Frisim Herr 11-12 | Skidstahus AB | Deltagerliste | |
51 | 100m Bröstsim Dam 15-16 | Däckpiraten | Deltagerliste | |
52 | 200m Ryggsim Herr 15-16 | Skidstahus AB | Deltagerliste | |
53 | 800m Frisim Dam 13-14 | FROG Dyk AB | Deltagerliste | |
54 | 100m Bröstsim Herr 13-14 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
55 | 100m Bröstsim Dam 11-12 | Waterjet AB | Deltagerliste | |
56 | 100m Fjärilsim Herr 11-12 | Skidstahus AB | Deltagerliste | |
57 | 400m Medley Dam 15-16 | Aquarapid | Deltagerliste | |
58 | 100m Fjärilsim Herr 15-16 | Edmo lift AB | Deltagerliste | |
59 | 4X100m Frisim Dam 13-oy | Noble Travel | Deltagerliste | |
60 | 4X100m Medley Herr 13-oy | Skidstahus AB | Deltagerliste |