Pr. løb: Sydbank Vestkyst Cup 2012
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 400m Frisvømning Herrer | Sportmaster | Deltagerliste | |
2 | 400m Frisvømning Damer | Danbor Service A/S | Deltagerliste | |
3 | 200m Medley Herrer | HB Mink | Deltagerliste | |
4 | 200m Medley Damer | Nytech Isolering A/S | Deltagerliste | |
5 | 200m Brystsvømning Herrer | Bandaqist-centeret A/S | Deltagerliste | |
6 | 200m Brystsvømning Damer | Danbor Service A/S | Deltagerliste | |
7 | 50m Frisvømning Herrer | Hairplay v/Dorthe Raun | Deltagerliste | |
8 | 50m Frisvømning Damer | GO-MARK | Deltagerliste | |
9 | 200m Frisvømning Herrer | Hairplay v/Dorthe Raun | Deltagerliste | |
10 | 200m Frisvømning Damer | Maersk Training Esbjerg | Deltagerliste | |
11 | 50m Butterfly Herrer | HB Mink | Deltagerliste | |
12 | 50m Butterfly Damer | Varde Fysioterapi | Deltagerliste | |
13 | 400m Medley Herrer | Ortos Esbjerg | Deltagerliste | |
14 | 400m Medley Damer | Claus Sørensen A/S | Deltagerliste | |
15 | 100m Rygsvømning Herrer | City Optik Aps | Deltagerliste | |
16 | 100m Rygsvømning Damer | Albatros E64 | Deltagerliste | |
17 | 50m Brystsvømning Herrer | Tanaco Danmark A/S | Deltagerliste | |
18 | 50m Brystsvømning Damer | HTH Køkkenforum Esbjerg | Deltagerliste | |
19 | 200m Butterfly Herrer | Rybners Gymnasium | Deltagerliste | |
20 | 200m Butterfly Damer | Varde Fysioterapi | Deltagerliste | |
21 | 100m Frisvømning Herrer | Ortopædisk håndskomageri | Deltagerliste | |
22 | 100m Frisvømning Damer | Nordea | Deltagerliste | |
23 | 4X50m Medley Herrer | City Optik Aps | Deltagerliste | |
24 | 4X50m Medley Damer | Q-Star Energy A/S | Deltagerliste | |
25 | 4X100m Medley Herrer | Albatros E64 | Deltagerliste | |
26 | 4X100m Medley Damer | Skads Blomster Aps | Deltagerliste | |
27 | 10X50m Mix | Danbor Service A/S | Deltagerliste | |
28 | 100m Butterfly Damer | Tanaco Danmark A/S | Deltagerliste | |
29 | 100m Butterfly Herrer | Kjæhr | Deltagerliste | |
30 | 200m Rygsvømning Damer | Q-Star Energy A/S | Deltagerliste | |
31 | 200m Rygsvømning Herrer | JNG Montage | Deltagerliste | |
32 | 100m Medley Damer | Kjæhr | Deltagerliste | |
33 | 100m Medley Herrer | Lund Skilte A/S | Deltagerliste | |
34 | 100m Brystsvømning Damer | Lån | Deltagerliste | |
35 | 100m Brystsvømning Herrer | Q-Star Energy A/S | Deltagerliste | |
36 | 50m Rygsvømning Damer | JNG Montage | Deltagerliste | |
37 | 50m Rygsvømning Herrer | Claus Sørensen A/S | Deltagerliste | |
38 | 4X50m Frisvømning Damer | Ortos Esbjerg | Deltagerliste | |
39 | 4X50m Frisvømning Herrer | HTH Køkkenforum Esbjerg | Deltagerliste | |
40 | 4X100m Frisvømning Damer | Bandaqist-centeret A/S | Deltagerliste | |
41 | 4X100m Frisvømning Herrer | Rybners Gymnasium | Deltagerliste |